Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje nad nowym pomyslem- bez errorowym polaczenie retro czyli 4 polskei ligi z najnowszym champmanem, ktorego w siumie tez jestem wspolautorem

bylyby to dwie niezalezne bazy danych, ktorych jednakze nei trzeba by bylo podmieniac po prostu:

jak komus znudzila by sie gra w polska lige zmienilby tylko 2 literki klikajac odpowiednia komende i moglyb grac na champmanie najnowszym na normalnej lidze wloskiej.

1.oczywiscie nie moza by np laczyc ligi polskiej z ligami na champmanie ale nei trzeba by za to wszystkiego za kazdym razem instalowac

2.oczywiscie bedzie odpowiednia nstrukcja obslugi, pierwsze testy wypadly dobrze, musze uaktulinc jescze poelskei sklady w retro i nowe ligi w champmanie

3. nie pytajcie o termin nie znam go, mam wolnego czasu max 1h dziennie wiec jak skoncze to dam znac

poki co polecam moj multi champman september albo najnowszy december update wszystkie na forum champmana

pozdr

Odnośnik do komentarza

Mam dość nietypową sprawę. Mam kilka save'ów z oryginalnego CM 3.9.68 i chciałbym sobie na nich pograć na lapku. Problem w tym, że chłopaki z SI zrobili w grze nieskończoną pętlę (jak podejrzewam) i podczas gry jest zawsze 100% zużycia proca (1 rdzeń). Problem rozwiązuje wykorzystanie patcha Tapani'ego, ale tu z kolei pojawia się problem kompatybilności - gra wywala się przy wyczytywaniu save, albo po jakimś czasie gry. Ktoś miał może podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...