Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

@Puchowy: Ramy CA/PA mamy ustalone przez ODB Update Team i są one podobne do tych zaproponowanych przez Ciebie. Po wydaniu tego uaktualnienia będziemy starali się wszystko jeszcze ulepszyć. Na razie, to dostaliśmy bazę dalece nieaktualną (np. Mierzejewski był jeszcze w Wiśle Płock) i staramy się, aby wyglądało to jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza

A czy Wy rozumiecie, że koledzy Kowalinho i Czarls są tylko członkami zespołu ODB Update - który działa pod kierownictwem ludzi z champman0102.co.uk - odpowiedzialnymi za update składów polskiej ligi, a nie za tworzenie zadnych patchy... Chcecie sobie zrobić Polską Ligę jak w realnym świecie to wejdzcie na champmana i tam gdzies jest poradnik jak zamieniac ligi...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jestem ciekawy co ten team stworzyl... widzialem juz ich update'y i nie bylem zachwycony, masa bladow, pomylone pozycje, nieodwzrowane atrybuty wielu zawodnikow, polska liga w wersji beta byla zrobiona wrecz katastrofalnie heh... dziwi mnie to skoro tak duza grupa ludzi nad tym pracuje powinno to byc swietnie zrobione... no i mozna byloby zmienic w koncu strukture gry, zamienic niektore ligi zeby bylo ciekawiej... a tam wszyscy sie trzymaja uparcie utartych schematow z irlandia pln, walia, czy australia - czyli trzymaja sie lig w ktore niewielu ludzi gra... a powinni wrzucic slowenie, bulgarie, ukraine, czechy, rumunie, czy wegry i grywalnosc bylaby duzo wieksza... to jest duzo lepsza opcja... dlatego ja podziwiam deana, ktory mimo tego iz sie myli czesto, to i tak wykonuje zayebista robote... czekam na nowy upek dean mysle ze bedzie ciekawie jak zwykle :] no i mam nadzieje ze chapman sie troche bardziej postaral niz zwykle i zrobil ten update tak jak powinien byc zrobiony...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o polską ligę - to ona nie była ruszana prawie wcale. Bazę danych dostaliśmy w tragicznym stanie. Za to inne ligi, a szczególnie związane z Wyspami Brytyjskimi są na niezwykle wysokim poziomie.

no i mozna byloby zmienic w koncu strukture gry, zamienic niektore ligi zeby bylo ciekawiej... a tam wszyscy sie trzymaja uparcie utartych schematow z irlandia pln, walia, czy australia - czyli trzymaja sie lig w ktore niewielu ludzi gra... a powinni wrzucic slowenie, bulgarie, ukraine, czechy, rumunie, czy wegry i grywalnosc bylaby duzo wieksza... to jest duzo lepsza opcja...

 

Tutaj mam zdecydowanie inne podejście. Nigdy nie lubiłem się bawić w żadne nieoficjalne patche. Nawet tak zachwalany patch Tapaniego nie zdobył mojej sympatii. Według mnie, jeśli ktoś chce mieć jak najbardziej aktualne struktury ligowe, zasady itd., to powinien wybrać FM 2010.

Odnośnik do komentarza

Do dupy z takim patchem,niby pracowało wiecej osob a Liga Polska wogole nie ruszana,smiech na sali!! Dean Wracaj i zrob porzadnego patcha bo ta grupa to jakies jaja!!

 

Zachowujesz się tak, jakby liga polska była najważniejsza w Championship Managerze. ODB Update Team nie jest polską grupą i nie ma w tym nic dziwnego, że polskie ligi były traktowane minimalistycznie.

Odnośnik do komentarza

to po co pisanie ze wszystkie ligi beda uaktywnione,na to wychodzi ze w ODB Team pracuja wszyscy Anglicy skoro najbardziej Premier League jest uaktywniona,dla mnie to chore ,odrazu powiedzcie moze ze jestescie kibicami Chelsea,Arsenalu,Man city itd.... to wtedy kazdy z nas zrozumi dlaczego ta Liga...

Odnośnik do komentarza

to po co pisanie ze wszystkie ligi beda uaktywnione,na to wychodzi ze w ODB Team pracuja wszyscy Anglicy skoro najbardziej Premier League jest uaktywniona,dla mnie to chore ,odrazu powiedzcie moze ze jestescie kibicami Chelsea,Arsenalu,Man city itd.... to wtedy kazdy z nas zrozumi dlaczego ta Liga...

 

Nie widziałeś jeszcze uaktualnienia a już narzekasz. Otóż, ja już wiem, które ligi zostały uaktualnione i na pewno nie jest to tylko Premiership jak nam próbujesz wmówić. Najlepiej odwzorowane są rozgrywki na Wyspach Brytyjskich i jest to całkowicie normalne - ODB Update Team składa się głównie z Brytyjczyków, a i odbiorcy uaktualnienia są w większości Brytyjczykami. Jednak prace nad innymi ligami są również zaawansowane. Czołowe ligi europejskie są bardzo dobrze odwzorowane, a zmiany są także w niższych ligach. Ponadto, bardzo dużo zmian jest w innych ligach: duńskich, norweskich, tureckich, rosyjskich, białoruskich. Transfery są uaktualniane na całym świecie.

 

Teraz zadowoleni powinni być także polscy fani, gdyż z Kowalinho postawiliśmy bazę danych na nogi. Co prawda, jeszcze trochę rzeczy jest do poprawy, lecz baza danych była tak zaniedbana, że nie ze wszystkim się wyrobiliśmy.

Odnośnik do komentarza

Champman padł - najprawdopodobniej serwer nie wytrzymał naporu :)

 

Na szybko. Link: http://www.sendspace.com/file/wsgjw2

 

Lista zmian:

- Thorough analysis and revamping of superstar's ability and potential, post-World Cup

- Updated FIFA World Rankings, post-World Cup

- Approximately 2,000 new players added to the database

- Polish 1st and 2nd leagues completely overhauled and updated

- Spanish 1st and 2nd leagues completely updated

- Portuguese 1st league completely updated

- Dutch league, clubs and transfers updated (lower leagues overhauled)

- Mexican 1st division completely updated

- German 1st and 2nd Divisions transfers and clubs updated

- Argentine league 1st and 2nd Divisions transfers updated

- South African 1st Division completely updated

- Swiss 1st Division completely updated

- French league, transfers and clubs updated

- Asian leagues (J-League, K-League, Iran, Qatar, etc) and players updated

- Republic of Ireland leagues updated

- Australian leagues updated

- Swedish 1st division updated

- Updated transfers around the world (including many small nations)

- Hundreds of youngsters added and updated

- ...and many more changes

 

Później wrzucę dokładniejsze informacje o zmianach w polskich ligach.

Odnośnik do komentarza

siemka kilroy... zainstaluj patcha 2.18 tylko na tym sim i odb dzwignie gre...

 

http://champman0102.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=190&act=down&actionhash=guest

 

ogolnie wyglada ciekawie ten update... ale nie zmienia to faktu ze potrzebne tu sa male poprawki, i wspomniane innowacje by sie przydaly... to by sprawilo ze ta gra by stala sie duzo bardziej atrakcyjna

Odnośnik do komentarza

Panowie, wczoraj po uruchomieniu gra wyłapałem dwa błędy, które pojawiły się dość nagle i niespodziewanie. Otóż ze względu na błędy w historii i w pliku euro.cfg gra wybierała błędne drużyny w Superpucharze Polski (Pomezania i Znicz Pruszków) i w Europejskich Pucharach (Legia w Inter-Toto, Jagiellonia poza pucharami). Szybko jednak się z tym uporaliśmy i przesyłam wersję uaktualnienia bez wyżej wymienionych błędów.

 

Bardzo przepraszam za zaistniały fakt.

 

September 2010 Update - ODB style (Polish_Fix): http://www.sendspace.com/file/zrc8ye

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi... dlaczego nie mogę dokonywać transferów piłkarzy z polskiej ligi... każda oferta jest odrzucana z powodu niskiej kwoty transferowej ( moja Wisła Kraków ) gdyż innych drużyn ( np. Arka ) przyjmują oferty, chciałem kupić Adriana Mierzejewskiego, Bruno Coutinho, Tomasza Jodłowca, Kamila Grosickiego i Łukasza Sapelę dawałem kwotę nawet 3 razy większą od wartości piłkarza i każda oferta odrzucona. Wcześniej wymieniany Coutinho dawałem za niego 3 500 000 € - oferta odrzucona, zgłosiła się po niego Arka i poszedł za...

2 000 000 €... dlaczego tak jest ? :( albo nawet jak chcę kogoś z zagranicy kupić to najpierw oferta jest akceptowana, a potem zamiast oferty kontraktowej jest... odrzucenie oferty ! dlaczego tak :(

Odnośnik do komentarza

chamsterball, odinstaluj gre, wgraj na nowo, wgraj latke 3.68, a nastepnie skopiuj do folderu data, pliki pobrane (september update)... na koncu sciagnij patcha 2.18 i go wklej w folderze data, a nastepnie ustaw wybrane opcje... i nie powinno byc zadnych problemow... ten update tylko na 2.18 idzie, na 3.10 i 3.11 nie pojdzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...