Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

1) Co daje opcja v cmpatcher 3.10 enable hard al tactics? to że komputer będzie użyvał trudnych taktyk czy to że ja NIE będe mógł użyvać oszukańczych taks?

 

na tym cmpather 3.10 (+patch 3.68+september multi) mogę do voli korzystać z np. peter_mod2.tct i innych. A z rok temu na tapanim i jakimś cmpatcheru miałem zablokovane taktyki tego typu. Chciałbym je zablokovać jak? czemu tak się dzieje?

 

2) gdy vłączam "zozoa addon3" vyskakuje mi błąd - aplikacja nie została vłaścivie zainicjovana (0x0000135). Próbovałem navet przeinstalovać patche i cm i to samo.

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Jak zablokowane? Jak babcie kocham gram od 2006 na Patchach Tapaniego i nic mi nigdzie nie blokowalo. Enable Hard AI Tactics sprawia że komputerowi managerowie graja kilerami jak np Destroy, WWW2 czy wyżej wymieniony Peter_mod2.

 

jak dziadka kocham, grałem rok temu na patchu tapaniego i miałem zablokovane taktyki (o ironio!) róvnież te te o których tutaj vspomniałeś.

 

Dean, deeev może vam coś na ten temat viadomo?

Odnośnik do komentarza
2) gdy vłączam "zozoa addon3" vyskakuje mi błąd - aplikacja nie została vłaścivie zainicjovana (0x0000135). Próbovałem navet przeinstalovać patche i cm i to samo.

-sciagnij service packa

 

a jakiś inny pomysł niż ściąganie service packa istnieje???? (może jakieś pojedyńcze pliki vystarczą?) bo u mnie ta opcja odpada.

 

Co do zablokovanych taktyk v CM to było chyba v DEAN PATCHERS. rar http://forumcm.net/index.php?showtopic=450&st=80 jestem pravie pevien ze nie mogłem załadovać podrasovanych taktyk.

Odnośnik do komentarza

Zacytuj mi dokladnie taki post w którym jest zablokowany peter_mod2 czy inny shit (bez obrazy, ale co to za przyjemnosc wziac taktye ktora wymyslil jakis cfaniak i ze skladem ogórków wygrywać wszystko. Nie ma to jak stworzyc własne ustawienie). Nawet jeśli tak jest to wchodzisz do folderu z taktykami i zmieniasz jego nazwe na np. ogorkowe_442 i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Na polski zmienić chcesz? To podajesz ścieżkę do cmpl.txt, jak np jest w folderze cmpl, to cmpl/cmpl.txt a niżej data/language.ldb

Człowieku mi chodzi o coś "prawie dokładnie odwrotnego" ;)

 

Chcę z pliku ldb "wyciągnąć" txt

ale tylko z jęz. ang a nie ze wszystkimi

 

Ps.

dzieki za chęci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...