Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno przeglądałem stare płyty i doszedłem do wniosku, że mam ochotę po raz kolejny (ciężko to już zliczyć) rozpocząć karierę na CM 01/02. Składy są jednak już dość podstarzałe, nie ma co, w końcu to już 6 lat.. Proszę Was więc o jakieś namiary na jak najnowszego patch, z nowymi składami itp. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!:)

Odnośnik do komentarza

siema wszytskim, wczoraj WRESZCIE znalazlem stronke gdzie ludzie na biezaco sie wypowiadaja o CM 01/01

 

moze powiecie ze slabo szukalem ale na prawde przejrzalem sporo sitow i jestem jakis slepy albo mialem pecha zeby was znalezc :)

 

gram w 01/02 od kiedy wyszedl, wszystkie inne managery tez gralem chyba jakie sa ale i tak zawsze wracam do tego - chyba sentyment

 

teraz konkrety - znalazlem roni badz ronnie (nie pamietam jak sie pisze) patch ale on jest chyba dosc stary wiec z braku innych patchow chociaz ich szukalem to albo byly jakies errory albo po prostu mi nie dzialaly (lol) robilem cos co pewnie wam sie wyda za niezla glupote : otwieralem na necie stronke z transferami z calego roku i edit i szukalem graczy i jechalem wszystkie transfery jakie byly zeyb robic update... a tu widze rzucacie patchami na lewo i prawo ale tez cos probowalem i torba.. macie moze jakiegos patcha jak najaktualniejszego zeby go zainstalowac i NA PEWNO bedzie dzialal ?

 

z gory thx i pzdr wszystkim wytrwalym playerom =]

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam problem. Wróciłem z wakacji i jakoś naszło mnie na granie w CM-ka. Wchodzę na champmana i znalazłem tam to czego szukałem, czyli July update. Teraz mam pytanie, bo na forum jest wielkie zamieszanie i w sumie już się w tym zagubiłem. Czy ta wersja 3.10 Zozoa jest działająca, niepsująca się? Czy lepiej grać na Tapani 3.10(ale tu nie ma zdjętych ograniczeń w lidze polskiej). I jeszcze pytanie czy rozpoczynanie gry w 2007 roku może spowodować jakieś errory? :please:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

zachcialo mi sie dobrego strego CM'a. Znalazłem nowy patch i uaktualnienie. Jednak w lidze poslkiego dalejjest podzial na grupy i limit obcokrajowców. Jest jakis patch który to usuwa? i jeszcze jeden problem. Znalazlem taki program co mozna ustwic poczatek sezonu np na rok 2007 ale gdy to zrobie zawodnicy sa strasi o te lata. wiec czy istnieje takie uaktualnienie w ktorym zawodnicy beda miec wiek aktualny na rok 2001 ( w tedy problem sie rozwiążę ;))

 

Ewentualnie czy istnieje uaktualnienie z 3 liga polska i aktualnymi skladami?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

champman za tydzien wydaje nowy update i mam malo czasu zeby sam skonczyc dla nich polska lige potrzebuje kogos kto przez 2 dni mnie zastapi, trzeba po prostu porownac dwie tabelki w wordzie i wklepac roznice i byc zarejestrowanym na champmanie, przyklady: korona kielce albo cracovia juz zrobione:

 

http://www.champman0102.co.uk/forum/forumdisplay.php?f=115

 

wejdz tu i zajrzyj np na korone kielce albo cracovie:

 

1. do kazdego klubu dodalem tabelke z aktualnymi skladami tak jak w rzeczywistosci (mniej wiecej).

2. daje save game z september update - oraz program cm scout, za pomcoa ktorego bedzie mozna sprawdzic co w save game jest bez instalowania nowej gry itd. a potem trzeba napisac: kto odszedl, kto przyszedl, z jakiego klubu do jakiego, i jak w september nie ma kolesia trzeba podac dane do stworzenia go tak jak to zrobilem np w koronie... mysle ze dosc jasno zostalo to sprecyzowane - mam nadzieje ze wspomozecie

Odnośnik do komentarza

ok. już się k.. wlogowałem

tak jak pisal Deev pilnie potrzebny ktos kto powpisuje co trzeba w odpowednei posty max 1, 2 dni roboty

efekt: idealna polsa liga w najblizszym champmanie ,na dodatek spatchowanym przeze mnie z polska liga bez podzialu na grupy:

 

tu jest save game z september update:

Max DB

 

http://www.sendspace.com/file/l5cx4m

tu jest cmscout, program do sprawdzania tego Download Link

 

http://www.sigames.com/downloads.php...d=139&file=173

 

nie trzeba nic instaslowac, wystarczy porownac co bylo a september update a co jest w moich tabelkach na champmanie i wpisac to pod tymi tabelkami, za wzor posluza moje posty w tamatach: korona kielce, cracovia.

 

warunek: trzeba to zrobic najpozniej do pooniedzialku albo niedzieli wieczorem - nowy chamoman bedzie za tydzien!!!!! obiecuje ze sie odwdziecze a champman forum ze swojej strony tez np da jakiegos bonusa o co osobiscie powalcze

 

pisac na gg do mnie:

 

8729286

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pojawił się najnowszy Tapanified - Grudzień 2008

http://champman0102.co.uk/forum/showthread.php?t=6607

 

puchowy mógłbyś wyjaśnić mi jak zainstalowac tego najnowszego patcha bo nie moge sobie dac rady..??

Ja zrobiłem tak

 

Pobrałem wrzesień multi

http://rapidshare.de/files/40953781/septem..._patch.rar.html

 

a potem ten grudniowy i działa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...