Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 lata później...

Czy ktoś tu jeszcze pisze ?

 

bo mam własnie taki problem mam cm 01/02 zainstalowałem patcha 6..68 zainstalowałem september udate gdzie mam w miare dzisiejsze składy potrzebuje tylko patcha wlasnie likwidujace grupy w lidze polskiej czy jest takie cos ? Bo tu na forum patrzyłem te starsze liniki juz nie działają... Prosze pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Ok mam ten patch :) składy nie sa takie zle nie sa jeszcze az tak stare wiec ok... Troche mi bledow wyskakuje z tego patcha ale da sie grac...

Teraz jeszcze jedno pytanie jakie sa talenty na tej aktualizacji ? Kogo mozna kupic tanio z polaków i nie tylko i zeby dobrze grali ?

tak jak np w poprzedniej wersji sezonu 2001/02 był Swietochowski,Harasimowicz,Brożek,Ludwikowski,Zaluska.... jest gdzies tutaj na forum temat taki ?

Odnośnik do komentarza

To jest polski update to nawet nie ma o nim tematu na champman.co.uk, więc musisz kombinować samemu. Jedynymi mega fajnymi graczami, których pamiętam z tego update to Luciano Martin Galletti (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko), argentyński skrzydłowy, który jest na free transfer na początku gry. Pamiętam save gdy grałem Koroną Kielce a kumpel Zagłębiem Lubin i on go miał to mimo podeszłego wieku wymiatał a po sezonie kumpel sprzedał go za grube pieniądze do FC Sevilla. Można też łatwo podpisać Francesco Toldo włoskiego bramkarza, który mimo, że jest stary to też gra bardzo dobrze. Błędami się nie przejmuj rozegrałem na tym updacie sporo sezonów w różnych ligach głownie polska i angielska.

Przypomniało mi się jeszcze, że mam coś takiego:

 

http://www.sendspace.com/file/zxrr7f

 

To jest stary update autorstwa Roniego i Laziala dodający grywalną 3 ligę polską i chyba nie ma tu grup w ekstraklasie, tylko nie wiem kiedy był wydany, może być starszy niż ten do którego link dałem Ci wcześniej. Jakbyś chciał na nim pograć to nie zapomnij skopiować sobie save'ów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...