Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj wrzucam drugiego linka z wklepanymi nowymi transferami... poprawilem takze ligi wschodnie - typu chorwacja, wegry, ukraina czy rosja... zmienione zostaly kadry, dodani nowi zawodnicy, starsi zostali usunieci ^^

pracowalem takze nad atrybutami by byly jak najbardziej realne ;) pozdro

 

~ Cm Rework 01-02 to 08-09 January ~

 

http://www.speedyshare.com/629645859.html

Odnośnik do komentarza

czesc

 

wrzuce za chwile to co udalo mi sie zrobic w ciagu ostatnich kilku dni...

upload zostal dopracowany dosc skrupulatnie, po tym jak przejrzalem cala baze danych i zobaczylem ile bledow caly czas w niej sie znajduje :jupi: jako ze robilem to sam moga byc male nie dociagniecia, ale sklady, sztaby trenerskie, czy umiejetnosci zostaly dopracowane dosc realistycznie - ponadto szperalem w reprezentacjach i doszukiwalem sie bledu jaki mogl powodowac dublowanie sie ekip narodowych w grze, przetasowalem troche kadry itp... zmienilem pewne zaleznosci mam nadzieje ze to efekt jakis przyniesie... zapraszam do pobierania i oceniania updatu ktory mnie kosztowal sporo czasu :piwo:

 

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake * Official 12 January*

 

http://www.speedyshare.com/230523125.html

 

+ fotos

 

http://www.filefactory.com/file/aff5bc1/n/Pictures_exe

Odnośnik do komentarza

Pozytywnie oceniam ten patch. Przede wszystkim rzuca mi się w oczy uaktualniona Liga National we Francji (lubię tam grać najsłabszym z możliwych klubów) - w porównaniu choćby z september multileague patch...

 

Wady natomiast to:

-brak polskiego komentarza (gdy instaluję takowy z któregoś tematu tego forum, wyrzuca mnie z gry na samym początku po załadowaniu sezonu, a przed wyborem drużyny)

-gram na bazie maximum, ale tylko jedną załadowaną ligą francuską (słaby komputer...) i nie ma np. w Lechu Stilica i Lewandowskiego. Szkoda trochę. Nie wiem z czego to wynika... Za niskie Current Ability czy co za to odpowiada? W każdym razie są na tyle znanymi piłkarzami, że nie powinni być obcy menedżerom we Francji

-parę błędów w reprezentacji Polski - jacyś dziwni piłkarze niektórzy (Jutkiewicz i inni, którzy chyba nie są Polakami a w grze są w reprezentacji, Dudek zamiast Boruca...)

 

To tak z grubsza, pierwsze wrażenia. Ale pozytywnie odbieram ten patch i będę w niego ciął ;) Gratuluję twórcy

Odnośnik do komentarza

te 105 mega fotek jest super. Bardzo to uatrakcyjnia grę. Vedług mnie to dobrze że v kadrze Polski są tacy zavodnicy jak Felipe, Troyanovskiy itp. Gdyby ich nie było na początku to bym się navet nie domyślił żeby ich povołać.

 

Deeev czy nie ma na tym patchu już bug z reprezentacją? bo na september multipatch mam taki błąd o którym ktoś vspominał że Polska v 2008 roku jest już po eliminacjach do mistrzostv śviata.

Odnośnik do komentarza

gra reprezentacjami powinna isc teraz, troche kombinowalem kilka podmian zrobilem mam nadzieje ze one cos pomoga i nie beda sie np. nacje dublowaly

brzenska, troyansky, czy inni tego typu tez nie powinni grac w naszej druzynie narodowej bo zrobilem maly myk, i drugie nacje im zlikwidowalem - ogolnie tak to wyglada, wiecej sie chyba zrobic nie da zawsze istnieje ryzyko spieprzenia bazy danych...

Odnośnik do komentarza

jeszcze jedno odnośnie reprezentacji. Dlaczego Francja jest zvycięzcą mundialu 2006 ? i to na każdym pathu? z kadrą miałem też następujący błąd: rozpocząłem v 2007 roku i grupa eliminacyjna do Euro 2008 była identyczna jak ta do mundialu v Korei (Norvegia itp) i miałem zapevniony już avans.

 

Ogólnie patch super Beto i Frankovski już v Polskiej lidze :)

 

Deeev jak będziesz miał nove tła do ceemka to vrzucaj, fajnie je podobierałeś. Miałem kiedyś paczki obrazkóv z brazylijskiej strony pośvięconej CM ale jak na co drugim był Kaka to zaczęło mnie mdlić :)

Czuje się jak bym grał v novego ceema ;)

Odnośnik do komentarza
to proste sciagasz to co upnelem i kopiujesz pliki do folderu glownego z gra (oczywiscie gra musi bazowac na patchu 3.9.68) i wtedy bedzie nowa szata graficzna :)

 

ja gram na gołym ceemie .60 i też mam novą szatę graficzną

 

C:\Program Files\Championship Manager 01-02\Pictures i podmieniamy obrazki

Odnośnik do komentarza

czesc :]

 

wczoraj i dzis znowu dzialalem nad uaktualnieniem swoim... sprawdzilem wiekszosc rzeczy ponownie i kolejny raz naprawilem niedociagniec kilka... wklepane zostaly nowe transfery ok. 100 nowych na calym swiecie, sa takze wypozyczenia, i transfery sfinalizowane w przyszlosci... dolaczylem do gry kilka mlodych talentow, i dosc mocno skupilem sie na uaktualnieniu bazy trenerskiej glownie w europie... :piwo: wczesniej podrasowane byly tez budzety i sily poszczegolnych ekip, ktore zostaly realistycznie porozkladane... jedyne co mi sie nie podoba na dzien dzisiejszy to scouting, brak kilku zawodnikow ktorych sam niestety nie zdolam stworzyc, no i liga polska w grupach... ale tak poza tym wszystko wyglada dosc fajnie - zapraszam do pobierania, i wyglaszania sugestii swoich na temat poprawek...

 

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake * Official 23 January *

 

http://www.speedyshare.com/294272632.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...