Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

Deeev mam problem, gram arsenalem i pierwszy sezon super wszystko działa i drugi podobnie zero kwasów i wszystko jak ta lala, ale w trzecim sezonie pojawia się jeden poważny problem: jak gracze są powoływani na mecze kadry to rzecz jasna pojawia się przy nich INT tyle że zamiast zniknąć po paru dniach to przy kilku dalej to jest i np. cały sezon musiałem grać bez almunii rosickyego czy aguerro (ten ostatni cudem "wrócił" jakoś i INT zniknęło po ponad pół roku. Czy da się tu coś zrobić.... ? gram na viście premium, laptop toshiba a300 i Twój update ten official I. Z góry dzięki za pomoc. Pozdr!

Odnośnik do komentarza

hmm nie mam pojecia

ta vista wadliwa jest moze koliduje z czyms w grze :/:/

albo jakis blad jest w podkladzie na ktorym updejt robilem rzecz jasna chodzi o tapani patcha, a konkretnie plik z chapmana na podstawie ktorego bazowalem... juz wczesniej sie skarzono ze z reprezentacjami byly problemy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

łatka fajna przynajmniej tak mi się wydawało...jest problem z reprezentacjami np na mistrzostwach świata potrafia... nie rozegrac finału..;)sa wszystkie mecze oprocz finału..grałem dalej, ale w 2012 roku nie ma pucharu uefa...i tu gra traci sens..pewnie za rok nie bedzie ligi mistrzow..panowie trzeba to dopracowac bo baza zawodnicza zrobiona super pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
to problemy z patchem ,albo historia, generalnie to sie nie zdarze w july updatei september update, nak torych opieral sie deev, sprawdz czy w historii world cup obronca tytułu jest na poczatku nowej gry francja.

nie no mam ze włochy są obroncą tytułu czyli co zmienic na Francje?? a co z tym pucharem Uefa nie wiesz co to moze byc?? w 4 sezonie rozegrali tylko 1 runde....

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Zapraszam po nowy update ktory datowany jest na dzien 20 grudnia 2008 roku

Okolo 90 % wszelkich nowinek (z uwzglednieniem polskich lig) jest dograne lacznie z transferami, wypozyczeniami, zmianami atrybutow niektorych zawodnikow, zmianami w sztabach oraz zaktualizowaniem reputacji poszczegolnych klubow... Mam nadzieje ze spodoba sie fanom Cm-a ;)

 

Ps. poprzednio nie wspomnialem ze update bazuje na pliku z poprzedniego sezonu, ktory kleil team chapmana - a bylo to dosc istotne, za ten blad przepraszam

 

~ Cm Rework 01-02 to 08-09 December ~

 

 

http://www.speedyshare.com/362122503.html

 

~ Pictures for game ~

 

http://www.filefactory.com/file/aff5bc1/n/Pictures_exe

Odnośnik do komentarza

czesc

 

wczoraj skonczylem klepac nowe detale w grze, poprawilem kilka rzeczy ktore byly nieaktualne jakis czas juz... baza jest zaktualizowana na dzien 7 stycznia, dodane nowe transfery i wypozyczenia w europie (z uwzglednieniem lig polskich), ameryce polnocnej oraz poludniowej, stworzonych jest takze kilku nowych pilkarzy... update ten jest troche bardziej realistyczny niz ten poprzedni, kilka rzeczy nie waznych zostalo usuniete

 

~ Cm Rework 01-02 to 08-09 January ~

 

http://www.speedyshare.com/759428667.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...