Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

oto ostatnie poprawki naniesione w ciagu ostatnich 2 tyg.

sporo rzeczy sie zmienilo, to co nie poprawione bylo dotychczas - zostalo poprawione teraz...

zmiany w sztabach, dodane ostatnie wypozyczenia i transfery, zmiany frekwencji na stadioach i wiele innych...

to wszystko w poniżej zamieszonyej finalnej wersji mojej pracy nad tym uaktualnieniem ;)

zapraszam na pewno nie pozalujecie...

 

CM 01-02 Remake 08-09 by Deeev - Official

 

http://www.sendspace.pl/file/pBXJQ2OK/

Odnośnik do komentarza

wrzucam ostatnia czesc... niestety nic nie wyszlo z podmiany ligi polskiej na inna i nadal w 2 grupach toczona bedzie rywalizacja, aczkolwiek reszta lig jest jak najbardziej ok, i mysle ze mozna w nie pograc...

moze za jakis czas uda sie zrobic cos nowego, o ile bedzie czas i zapal do pracy na nowo pozdro !

 

CM 01-02 Remake 08-09 by Deeev - Official II

 

http://www.sendspace.pl/file/eqL9784H/

Odnośnik do komentarza
wrzucam ostatnia czesc... niestety nic nie wyszlo z podmiany ligi polskiej na inna i nadal w 2 grupach toczona bedzie rywalizacja, aczkolwiek reszta lig jest jak najbardziej ok, i mysle ze mozna w nie pograc...

moze za jakis czas uda sie zrobic cos nowego, o ile bedzie czas i zapal do pracy na nowo pozdro !

 

CM 01-02 Remake 08-09 by Deeev - Official II

 

http://www.sendspace.pl/file/eqL9784H/

 

Próbowałeś odpalic kiedys wszystkei ligi? Ja lubie grac na wszystkich odpalonych ligach i wyskakuje mi blad. Nad tym ubolewam. I to mnie niesamowicie irytuje. W kazdym razie dobra robota. Kiedyś ja dziobałem updaty do cm9798 i zanim na LCM powstał dział CM Retro ja mialem juz 8 updatów różnych lig :) A henkel cienias tylko jeden :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zagralem w Twój update bo Dean mi ciągle wywalał, a chciałem pograć rep. Pol....

 

Jakie było moje zdziwienie, że

 

a) na początku 2008 roku, mamy już rozegrane eliminacje do MS 2010 :|

b) skład rep. Brzenska? Luis Felipe? Troyansky (30latek z Austrii Wiedeń), pomijając takie polskie tuzy jak Kosowski, Mila, Mięciel, Bieniuk(!)

c) Źle odwozorwane umiejętności graczy taki Brożek to przreciętniak, a R.Lewandowski nie łapie się nawet na ławkę w Lechu. Mila grał tak dobrze, że poszedł do Legii i tam też wymiata.

d) Pozycje - Muraś na AM RC? Moim zdaniem to jest MC, Iwański to samo AM RC. Ogólnie brakuje w rep. graczy DMC.

 

To tylko kilka, pisanych z głowy zauważeń.

Odechciało mi się grać reprą :|.

Odnośnik do komentarza

deev działał na BD champman, a oni tak własnie przygotowali nasza lige- dałe im dokładne informacje- zobaczymy czy bedą chcieli wykorzystać

 

jmk- jak chcesz na Retro tylko polską lige to nie ma bata , że cie wywala .zianstalowalem go specjalnei dzis zeby to sprawdzic:

8 sezonow holideya z ligami PL, Anglia, i Hiszpania, wlochy, francja w tle. i nic. spokój.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam 2 pytanka a raczej 2 problemy z którymi wcześniej grając w cm01/02 się nie spotkałem:

 

1. Zawodnicy którzy graja u mnie więcej niż 5 sezonów nie dostają polskiego obywatelstwa.

2. Grając drużyną którą przeniosłem do 2 z 3 ligi nie mogę rozbudować szkółki .Board rozbudował mi szkółkę tylko 2 krotnie także 2 krotnie stadion i teraz nie ważne kiedy się do nich zwracam o rozbudowę szkółki ,stadionu ,zwiększenie budżetu placowego ,mówią nie(pieniądze nie graja roli 800 mln funtów na balance). Czy jest jakiś konkretny termin w którym mam zgłaszać aneks. Czy jest ktoś komu takim klubem rozbudowano szkółkę na maxa? Czy ktoś ma podobny problem ?Proszę o pomoc.

 

Z góry dzięki.

 

P.S. Oczywiście opisane wyżej problemy mam grając na CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake

Odnośnik do komentarza

kolejna dawka nowych detali w grze

nowe wypozyczenia i transfery, zmiana co niektorym zawodnikom umiejetnosci, wymienione niektore pozycje, i kilka zmian w sztabach reprezentacji... wszystko to datowane na miesiac po wrzucie z pazdziernika 25, czyli na dzis dzien ;)

 

CM 01-02 Deeev Rework 08-09 ~ 20th November

 

http://www.sendspace.pl/file/Mk40e0aG/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...