Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

hey

 

:gool: jako ze w najblizszym czasie nie bede mial czasu zbytnio by sie zajmowac uaktualnianiem bazy danych - wrzucam ostateczna wersje mojego update'u, siedzialem wczoraj i dzis z malymi przerwami w ciagu dnia nad korektami calosci... efektem jest dodanie kilku (ok. 15-20) nowych zawodnikow do gry - mlode talenty glownie, zmienilem kilku klubom barwy, transfery i wypozyczenia sa aktualne na 90 % w europie, 80 % w ameryce i afryce... poza tym uaktualnilem baze trenerska w 90 % glownie w europie... szperalem w historiach reprezentacji rowniez, by usunac ewentualne nieprawidlowosci... sa pewnie niedociagniecia drobne jeszcze, ale to normalne samemu nie da sie perfekcyjnie zrobic wszystkiego, zreszta ta cala karuzela transferowa sie co chwile zmienia na swiecie ^^ mam nadzieje ze update 'styknie' do nastepnego okna transferowego i wielu skorzysta z niego, mysle ze warto go pobrac... :gool:

 

Cm Rework 01-02 to 08-09 * Officially 28 January *

 

 

http://www.speedyshare.com/214459954.html

 

+ fotos

 

http://www.filefactory.com/file/aff5bc1/n/Pictures_exe

Odnośnik do komentarza

Hej!

Podziwiam upór Szanownego. A`propos fotek: chyba w wydaniu 98/99 jak grałes klubem, to na zakładkach dotyczących klubu wyświetlany w tle był stadion tego klubu. Pierduła a cieszyła, potem zrobił się mały bałagan. Czy Pictures_exe poprawia ten stan rzeczy... czy to tylko nowe zdjecia dorobione do gry? Chodzi mi o to, czy to fotki stadionów dopasowane do ekranów gry?

Odnośnik do komentarza
Hej! Podziwiam upór Szanownego. A`propos fotek: chyba w wydaniu 98/99 jak grałes klubem, to na zakładkach dotyczących klubu wyświetlany w tle był stadion tego klubu. Pierduła a cieszyła, potem zrobił się mały bałagan. Czy Pictures_exe poprawia ten stan rzeczy... czy to tylko nowe zdjecia dorobione do gry? Chodzi mi o to, czy to fotki stadionów dopasowane do ekranów gry?

 

fotki sie laduja automatycznie i tlo w trakcie sie zmienia caly czas...

jak grasz jakims klubem to z reguly jakies logo, lub stadion sie laduje na ekranie...

 

:gool: tu jest jeszcze mala korekta z mojej strony:

dodalem plik ktory zwiekszy ilosc komentarzy prasowych w grze, media beda czesciej komentowaly poczynania klubowe jak i reprezentacyjne... wklepalem tez pare ostatnich transferow zeby bylo ciekawiej i usunelem z gry starszych zawodnikow reprezentacyjnych glownie w polskiej ekipie... teraz juz jest elegancko ;) kwintesencja pracy 7 miesiecznej mnie satysfakcjonuje ^^ :gool:

 

Cm Rework 01-02 to 08-09 * Officially 28 January *

 

http://www.speedyshare.com/813813655.html

 

+ fotos

 

http://www.filefactory.com/file/aff5bc1/n/Pictures_exe

Odnośnik do komentarza

deeev sciągnąłem sobie twojego update, ale datowanego na 23 stycznia i... klapa. gra wywala pod koniec pierwszego sezonu (dokladnie 17.5.09). CM sie zawiesza, nie wyskakuje zaden blad, tylko windowsowkie "program nie odpowiada". czy tylko ja mam z tym problem?

 

i czy ktos zagral w tego update dluzej niz sezon i moze potwierdzic, ze wszystko sprawnie dziala?

Odnośnik do komentarza

"Program nie odpowiada, przestał działać nastąpi jego zamknięcie" - bolączka wszystkich update`ów. Już dłuższa zabawa w edytorze z patcha 68 to powoduje (sam sprawdziłem)... A myślalem, że to wina Visty, jednak to raczej "nowy" edytor i dłubanie w bazie generuje błędy, skoro i Wy tak macie... "Tapani Selfprotector jakiś" ;)

Odnośnik do komentarza

no chyba sie nic nie da zrobic...

aby sie tym zdolowalem, bo siedzialem tyle czasu i na marne to wsztysko poszlo heh

 

pozostaje chapman december update pobrac i grac, ja juz go sciagnelem i przerobilem pare rzeczy na swoj sposob... ale nie kombinuje bo jak widac baza danych kleka w nieoczekiwanym momencie i jest pozniej lipa

Odnośnik do komentarza

Oj Deeev da, ale szkoda czasu... wszystko trzeba chyba robić na gołą wersję, bo tam edytor nie robi błędów. Sam gram na patchu 68, i dodając sobie piłkarzy typu Messi, poprawiając Drogbę itp, baza już wtedy się ładuje się z errorem... i tylko czekam kiedy i mnie wywali...

A update`y Twoje i DEAN`a wywala mi przy wyborze game settings ("program przestał działać, nastąpi jego zamknięcie")... Dlatego tylko podziwiam Waszą walkę, nie na moje nerwy.

PS. Ja winy szukam TYLKO w nowym edytorze instalującym się z patchem 68.

Odnośnik do komentarza
wszystko trzeba chyba robić na gołą wersję, bo tam edytor nie robi błędów. Sam gram na patchu 68, i dodając sobie piłkarzy typu Messi, poprawiając Drogbę itp, baza już wtedy się ładuje się z errorem... i tylko czekam kiedy i mnie wywali...

A update`y Twoje i DEAN`a wywala mi przy wyborze game settings ("program przestał działać, nastąpi jego zamknięcie")... Dlatego tylko podziwiam Waszą walkę, nie na moje nerwy.

PS. Ja winy szukam TYLKO w nowym edytorze instalującym się z patchem 68.

nie masz racji, errory sa zazwyczaj z ponylek w edytorze np mulileague patch ich nie ma wcale i nie wywala, inna psrawa to kwestia instalacji

 

 

Znaczy się żart... Selfprotector to ochrona autora przed nadpisem, a Tapani bo każdy patch bazuje z tego co wiem na Tapanim...

tapani jest za open source, wiec nie ma takiej opcji a od 2 lat dodatki zamiast tapaniego robi zozoa , ale ten tex ma malo czasu bo wcielili go da armii(wojna w izraelu)

Odnośnik do komentarza

No to kompletnie zgłupiałem... cm 01/02 legal, patch 68 (wiemy że zmienia się wersja edytora po instalacji patcha, korzystałem z tego przy patchu) i uwaga przy pierwszym ładowaniu bazy do zmian w edytorze pojawia się nieokreślony error (DLACZEGO?), przy powitaniu! Więc patch 68 jest winny czy jednak edytor? hmm?

 

Źródło: patch 68 - może plik jest uszkodzony?

 

W PS`ie napisałem że winy szukam w edytorze, nie w Waszej pracy, a Ty piszesz później, że errory są zazwyczaj z pomyłek w edytorze...Czyli mam rację i pierwszy edytor jest stabilniejszy.

 

Wiesz może na czym był robiony ten MULTILEAGUE PATCH???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...