Skocz do zawartości

Cm 01020 Polish UPDATE TEAM


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

a CO POTRAFISZ? DAJESZ RADĘ Z EDYTOREM?

Zależy co mam zrobić. Sam trochę sie bawie w robienie dodatków, ale niestety mam problemy z NAMES EDITOREM nadal, więc dupa jak na razie. Co za edytor? Co trzeba zrobić :P Konkrety Panie DEAN, konkrety proszę ;)

Odnośnik do komentarza

spokojnie, najpier podzielimy sie ligami. ja bym zaczal od polskiej i tu licze na Roonie'go. Dalbys zrobic Ektraklasę?( w tej chwili 18 klubow na strukturze belgijskiej)?

TakeCare ,Mikhailo , rooni - ile mozecie poswieci czasu, ile mozecie uatutalnic lig w ciagu tego weekendu( pytanei do rooni), albo tygodnia ( pytanie do TakeCare ,Mikhailo). Mam nadzieje , że Deev wykaraska sie z problemowi donas dolączy.

Jam am na razie przeje ane, kumpel poszedł na L4 i robie za neigo wszystkie duzury za, że pracuje w mediach to mam po ok 15 godzin pracy dziennie, wiec sami rozumiecie a na dodatek za tydzien w weekedn sie oswiadczam i tez bede zajęty raczej:}

 

ps. transfery mam doprowadzone do ok pczatku listopada w zagranicznych , polska neistety wymaga porzadnego czyszczenia. roonie'mu za duzo tlumaczyc nie musze :} a reszcie opowiem jak przyjdzie ich kolej, przypomonam: to wersja tapaniefied, ze wszystkimi dodatakmi zozoa addon , uzywamy edytora z : cm0102/Data/ Tools a nie tego z paska gry.!!! Zalecam kopie zapasowe ostroznosc i przypominam ze jesli np chcemy krzynowka wypozyczyc do ks kutno to dajemy start loan na 2007 rok koniec loan na 2009, inaczej wypozyczenie nei bedzie widoczne.

Podmianka podobna jak w przypadku mojego multileague september patch- ot jedyna stabilna wersja, do 2015 roku zero wywalania u mnie.

 

nie grzebcie mi w historii lig ani zawodnikow na razie !!!

jak sie rooni okresli z polska liga to zaczyna,czekam na kolejne zgloszenia

Odnośnik do komentarza

No jezeli jutro mi to podrzucisz to odrazu zaczynam uaktualniac lige polska:) a ile uda mi zrobic to wiesz ciezko okreslic;D kazdy swoj wolny czas moge na to poswiecic;) No i ewentualnie moge pokombinowac aby liga polska byla jednak 16 zespolowa:) aczkolwiek nie obiecuje:P

Odnośnik do komentarza

No ja to mogę poświęcić dzisiaj cały dzień i jutro jakoś tak ze 3-4 godziny bo mam w poniedziałek zaliczenie na uczelni a w przyszłym tygodniu od wtorku do soboty mogę pracować

pasują mi wszystkie ligi ale preferowałbym angielską, niemiecką oraz szkocką

Odnośnik do komentarza
plan pracy:

sobota: dean- uaktualniam zagraniczne,caly dzien, ile dam rady - sobota po polnocy przesylam do rooni

 

niedziela - roooni - ekstraklasa pl, rooni odsyła mi w ...... (napisz kiedy)

 

nastepny podam po poniedziałku

jebniety skurwiel wypierdala mi gre za kazdym razem 23 marca 2009 i musze wszystko od nowa modlcie sie zebym zdazyl do jutra. dobra wiadmomsoc uatkulniamy zagrancizne tylko do grudnia ,polska trzeba prawie cala

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...