Skocz do zawartości

Dream Team


Sławoj

Czy nowi zawodnicy [np. Grzelo] mają być dodawani od razu czy czekają na liście rezerwowej?  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek Jastrzebski dla Fucktu:

Po wynikach sparingów widać, że nasz trener zna się na rzeczy i świetnie przygotował nas do ciężkiego i długiego sezonu. Myślę, że moja postawa była zadowalająca. 2 bramki w pierwszym sparingu, podawałem najcelniej w drużynie (91% celnych podań przyp. red.) i miałem drugie najwyższe noty. Jednak przytrafiła mi się kontuzja, która wykluczy mnie na jakiś czas z gry. Jednak po okresie rekonwalescjencji będę w pełni gotów do wznoszenia się na wyżyny umiejętności, by pomóc drużynie.

 

Odnośnik do komentarza

Marcin Adaszewski dla Radia Świt:

Po sparingach jestem umiarkowanie zadowolony, trener stosował rotację co całkowicie popieram, gdyż wzbudza to w nas jeszcze większą motywację do pracy. Moi koledzy po fachu zaprezentowali się bardzo dobrze, ale ja też jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

Odnośnik do komentarza

Zestawienie szans na Mistrzostwo Anglii.

Man Utd oraz Chelsea [6-4]

Liverpool [7-4]

Arsenal [2-1]

Tottenham [20-1]

Everton [33-1]

(…)

ForumCM [2000-1]

 

W walce o Community Shield, Man Utd niespodziewanie poległ z Portsmouth 0:1 [P. Crouch]

 

Mariusz Pisarski został wybrany przez kapitanem zespołu a jego zastępcą został Portugalski pomocnik Lucas.

 

Zakończyły się sprzedaże karnetów. Na sezon 2007/2008 sprzedało się 8999 sztuk.

 

Fulham vs. ForumCM

 

Pierwsze uderzenie na bramkę padło dopiero w 22 minucie. Pisarski wykonywał rzut wolny z 19 metrów lecz jego strzał po odbiciu od muru wyleciał na aut. 3 minuty później , Barnaba nie upilnował w polu bramkowym Dempsey-a, a ten po dośrodkowaniu z rożnego był bardzo bliski pokonania 17-letniego Głosa.

Mecz był bardzo nudny i dopiero w 65 minucie padł kolejny strzał. Zaborny otrzymał świetne podanie od Michałowskiego i przed sobą miał tylko bramkarza. Uderzył płasko po ziemi, ale było już za późno. Sędzia liniowy trzymał chorągiew w górze, spalony. 4 minuty później w ogromnym tłoku, Ochmann jakimś cudem dograł pomiędzy obrońców, a do piłki dobiegł znów Zaborny Uderzył bez przyjęcia i jego strzał z 8 metrów był na tyle silny, że Schwarzem mógł jedynie bezczynnie patrzeć jak piłka ląduje w siatce. Gdy Zaborny zaczął się cieszyć z bramki sędzia niespodziewanie odgwizdał spalonego! Zaborny wpadł w wściekłość. Od razu podbiegł do sędziego i trochę mu wygarnął. Szybko odciągnęli go koledzy, bo mogło się to skończyć rękoczynem.

12 minut przed końcem Pantsil mocno wyrzucił piłkę z autu na wysokości pola karnego. Podanie trafiło do Zamory, który ładnie przyjął piłkę i gdy zamierzał obrócić się został powalony na ziemię. Garcia prawą ręką niepotrzebnie złapał za bark napastnika rywali i docisnął go do parteru. Sędzia gwizdnął i wskazał na „11” metr. Głos wraz z Whitem od razu doskoczyli do sędziego! Sędzia jednak był nieustępliwy i nakazał wykonanie jedenastki. Karnego pewnie wykorzystał sam poszkodowany. Głosik nawet nie próbował bronić.

W 92 minucie Pisarski przed polem karnym otrzymał podanie od Zabornego i uderzył z pierwszej piłki. Piłka szybowała kilka centymetrów nad ziemią, lecz o milimetry minęła się ze słupkiem. Był to ostatni strzał w tym meczu. Po nudnym, ale wyrównanym spotkaniu, przegrywamy na inaugurację.

12.08.2007

Premiership [1/38]

Craven Cottage, Londyn [21532]

 

Fulham [-] - ForumCM [-] 1:0 [ B. Zamora `80 (k)]

Statystyki

 

Kolejny mecz: Aston Villa [D]

Odnośnik do komentarza

Javier Garcia dla The Sun:

Uważam, że decyzja sędziego nie była do końca uzasadniona. Owszem był kontakt między mną a Zamorą, lecz według mnie była to czysta, sportowa walka. Niestety, sędzia widział to inaczej i straciliśmy cenny jeden punkt. Mam jednakowoż nadzieję, że mimo mojej wpadki już w pierwszym spotkaniu, trener nadal będzie obdarzał mnie swoim zaufaniem, a ja poprzez solidne treningi i dobre występy postaram się zrekompensować za dzisiejszą pomyłkę. Jest mi tym bardziej przykro, że przez całe dziewięćdziesiąt minut graliśmy z Fulham jak równi z równym i szczerze mówiąc, gospodarzom nie do końca należały się te trzy punkty.

Odnośnik do komentarza

Lucas dla The Times:

 

Mimo, że trener nie znalazł dla mnie miejsca w szerokiej kadrze na mecz z Fulham i tak kibicowałem moim kolegom z całego serca, ale sędzia po prostu nas dzisiaj skrzywdził. Rzut karny gospodarzom moim zdaniem się nie należał, a pretensje możemy mieć jedynie do Pana Atkinsona. Cóż mam nadzieję, że w następnej kolejce zdobędziemy pierwsze punkty, a trener wreszcie da mi szansę.

Odnośnik do komentarza
Wiesz co może dodaj fabułę do tego tekstu. Będzie dużo ciekawej niż czytać tylko relacje z meczu.:P

Uwierz mi. Ja jeśli chodzi o fabułę to jestem na 0 :keke: Nie do mnie z takimi tekstami. Nie powiem, może kiedyś coś więcej się napisze ale na chwilę obecną musi wystarczyć wam to. :>

Odnośnik do komentarza

Mateusz Zaborny:

- Cóż mogę powiedzieć, bardzo mi przykro, że bramka nie została uznana. Starałem się jak mogłem, puscily mi nerwy i być może tylko dzięki kolegom z zespołu zakończyłem mecz z tylko żółtym kartonikiem... Swoją drogą coś w tym jest, albo strzelam gole w pierwszych minutach... albo w 69' :-k

Byliśmy lepszą drużyną, wynik jest niesprawiedliwy, ale liczę, że już w nastepnej kolejce zdołamy się odkuć.

 

 

@sławoj - przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś ;). Kilka błędów logicznych, no i interpunkcja. :(

Odnośnik do komentarza

Mickeal Lenartsson:

 

- Mecz z perspektywy trybun nie był najgorszy w naszym wykonaniu. Zagraliśmy dobrze w obronie, niestety szwankuje trochę gra ofensywna. Przyczyną może być to, że podczas krótkiego okresu przygotowawczego nie zagraliśmy z rywalem z "wyższej półki". Pierwsze koty za płoty, przecież gramy ze sobą dopiero od kilku miesięcy, nie od razu Londyn zbudowano. Niestety tym razem nie dostałem szansy gry. Liczę, że dzięki dobrej postawie na treningach, trener postawi na mnie w ciężkim meczu z Aston Villą.

Odnośnik do komentarza

Jakub Gruchalski dla Głosu Nowego Dworu

 

Jestem niemile zaskoczony - i porażką i decyzją trenera o pozostawieniu mnie na ławce. Przegraliśmy jednak nie po błędzie golkipera, więc wątpię, bym wybił się w najbliższych dniach i wszedł do składu. OK, mam 16 lat, ale Głos również, więc... rywalizujemy na tym samym poziomie. Póki co liczę na udział w Pucharze Anglii i Carling Cup.

Odnośnik do komentarza

Jose Burinho dla Tajmsa.

 

 

Szkoda przegranego meczu. Nie graliśmy źle ale potrzebujemy jeszcze trochę doświadczenia. Strasznie jestem wkurzony na tego idiotę, który wszedł mi wyprostowaną nogą niemal w piszczel. Gdybym nie opuszczał boiska na noszach chyba by się to dla niego źle skończyło. Swoją postawą jestem rozczarowany, ale nie miałem możliwości rozwinąć skrzydeł, ponieważ byłem często faulowany i dostawałem za dużo górnych piłek, mimo że jestem typem szybkiego napastnika. Jestem pewien, że już w najbliższym czasie pokażemy na co nas stać, a ja, o ile zdrowie, no i oczywiście trener (śmiech) pozwoli, pomogę drużynie w odniesieniu pierwszego ligowego zwycięstwa. Bo choć gramy na licencji Hull, to tradycja i historia Forum CM!!!

Pozdro dla moich wiernych fanów :sodówka:

Odnośnik do komentarza

Kuba Michałowski dla Tylko Piłki:

 

<TP> Właśnie zakończył się wasz pierwszy oficjalny mecz, jak wrażenia?

<KM> Ogólnie to staramy się, cały czas do przodu...

<TP> Fulham zdobyło bramkę po wątpliwym karnym za to Pan w całym meczu zagrał poprawnie, nie wygląda żeby przejmował się Pan stratą punktów.

<KM> Sędzia popełnił ewidentny błąd, byłem niedaleko całej sytuacji gdyż asekurowałem kolegę i widziałem jak Zamora teatralnie rzuca się na ziemię, a po gwizdku arbitra szyderczo się uśmiecha. Co do mojej postawy na boisku to mogę być zadowolony jednak stać mnie na więcej co zamierzam pokazać w kolejnych meczach. Staramy się, cały czas do przodu...

<TP> Dowiedzieliśmy się od jednego z pracowników klubu iż jest Pan uważany za jedną z większych nadziei, już teraz mówię się o Panu jako o najlepszym zawodniku w klubie, może się Pan do tego jakoś ustosunkować?

<KM> Nie lubię mówić sam o sobie, szczególnie jeśli chodzi o sprawy czystko piłkarskie. Czy jestem najlepszy? Zweryfikuje boisko, oglądajcie nasze następne mecze, a sami będziecie mogli się przekonać.

<TP> Jeszcze jedno pytanie. Koledzy wołają do Pana 'Nowas' rozumiem, że to Pański pseudonim?

<KM> Zgadza się, jak wszystkim wiadomo większość z zawodników jest w kraju od niedawna, a w samym klubie każdy jest parę miesięcy, ja do Hull dotarłem jako jeden z ostatnich więc jestem 'świeży' co koledzy zauważyli i ochrzcili mnie tym przezwiskiem.

<TP> Dziękuję za rozmowę, mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, może po sezonie aby pogratulować sukcesów.

<KM> Również dziękuję i mam nadzieję, że kupił Pan w sklepie z pamiątkami moją koszulkę...

Odnośnik do komentarza

Mateusz Ochmann po meczu:

 

Sędzia chciał podyktować ten rzut karny i tak zrobił. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Z taką grą, to trzeba uczciwie stwierdzić, nie zasługiwaliśmy na porażkę, graliśmy mądrzej, byliśmy bardziej poukładanym zespołem. Ze swojej postawy jestem zadowolonym, zaliczyłbym asystę, gdyby nie sędzia, cóż szkoda. Mam nadzieję, że w meczu z Aston Villą pokażemy prawdziwe oblicze zespołu.

Odnośnik do komentarza

TakeCare po meczu:

 

Mecz był bardzo wyrównany, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że byliśmy lepsi od piłkarzy Fulham. Trener dał mi szansę w drugiej połowie spotkania. Czy ją wykorzystałem? To nie sobie zostawiam dla oceny. Przyznać się jednak muszę, że nie zagrałem na 100% swoich umiejętności. Jestem pełen podziwu gry w powietrzu Javiera Garcii, który jest niesamowity, jeżeli patrząc na ten element gry. Chciałbym jeszcze powiedzieć jedno słowo do swoich kolegów z drużyny. Trzymajcie się Panowie!

Odnośnik do komentarza

Krzysztof Kłos dla PS

Cały mecz przesiedziałem na ławce, co nie jest miłym uczuciem, lecz mam nadzieję, że już niedługo wskoczę do wyjściowej "11". Co do samego meczu zwycięstwo nam się należało? Jednak bezmyślne zachowanie Garcii pozbawiło nas choćby remisu. Szkoda, Garcii powinien czuć, że to jego błąd pozbawił nas punktu. Wiem, że to brzmi okrutnie, ale ja mówię to, co myślę. Wylewny jestem.

Odnośnik do komentarza

Wojtek Jastrzebski dla Przeglądu Sportowego:

 

Przesiedziałem cały mecz na trybunach z powodu kontuzji, której nabawiłem się podczas okresu przygotowawczego i nie mogłem pomóc drużynie. Jestem zdania, że zwycięstwo nam się należało. Nieuznany gol i kontrowersyjny karny nas tego pozbawiły. Mam jednak nadzieję, że następne spotkania przyniosą poprawę i zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...