Skocz do zawartości

Dream Team


Sławoj

Czy nowi zawodnicy [np. Grzelo] mają być dodawani od razu czy czekają na liście rezerwowej?  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może niektórzy pamiętają jak prowadziłem projekt w którym użytkownicy forum grali w jednej drużynie. Z nudów [Les Chamois - muszę chwileczkę odpocząć] powtórzę ten projekt. Tak więc zapisywanie czas zacząć.

 

1. Każdy użytkownik forum może być tylko jednym zawodnikiem.

 

2. Zgłoszenia nie będą przyjmowane na PW ale na maila: forumcmprojekt@wp.pl

 

3. Klub będzie potrzebował:

3x GK

2/3 DL,

4/5 DC; 2/3 DR

4/5 MC/DMC/AMC

2/3 MR i ML

4/5 ST

 

4. Formularz zgłoszeniowy musi wyglądać tak:

Imię i Nazwisko:

Pseudo [niekonieczne]:

Data urodzenia:

Narodowość [moga być dwie]:

Pozycja:

4 atrybutów, które w edytorze będą wpisane na max:

5 atrybutów, które w edytorze będą wpisane na 15:

 

5. Podajcie propozycję barw drużyny, jej nazwy oraz jak ma wyglądać CA/PA :)

To tyle. Zgłoszenia przyjmuję tylko na maila i do piątku wieczorem a w weekend postaram się to wszystko "wklepać" i myślę, że w poniedziałek zdołam ruszyć.

Dwa razy dziennie będę pisać kto się zgłosił, żeby nie było tak, że większość z was zgłosi się jako napastnicy.

Odnośnik do komentarza

Kolejny klub w rękach miliardera!

 

Abdullah Al. Jamat za 300 milionów € kupił 100% akcji Hull City. Już od razu zapowiedział, że pozbywa się wszystkich piłkarzy a do klubu sprowadził samych najzdolniejszych zawodników. Jak się sprawdzi ta młoda drużyna w najsilniejszej lidze świata? Jest to wielką zagadką.

Drugą decyzją nowego prezesa była zmiana nazwy klubu z Hull City na ForumCM. Jak zapowiedział nowy trener zespołu Sławomir Jeżowski drużyna zapowiada walkę o środek tabeli ale nie wyklucza, że jego marzeniem byłoby zagrać z tymi młodymi chłopakami w Europejskich Pucharach.

 

Na konferencji prasowej została przedstawiona kadra zespołu:

 

Bramkarze:

Łukasz Głos

Jakub Gruchalski

Marcin Adaszewski

 

Obrońcy:

Javier Garcia

Krzysztof Kłos

Burt McRegent

Bartosz Międlar

Damian Cygan

Kuba Michałowski

Mariusz Pisarski

Mickeal Lenartsson

Rafał Kotaba

Rafał Sobczak

 

Pomocnicy:

Jose Barnaba

Adrian Juszkiewicz

Lucas

David White

Artur Adamiec

Mateusz Ochamnn

Maciej Gryziecki

Wojtek Jastrzębski

Mateusz Zaborny

Patrick Szczepek

TakeCare

 

Napastnicy:

Marcin Chybiorz

Emil Michalak

Jose Burinho

 

 

----

Sorry za taki denny wstęp ale nie miał pomysłu na początek.

Odnośnik do komentarza

Garść informacji o klubie:

Rok założenia: 2007

Reputacja: Krajowa

Status Prezesa: Kocha klub

Finanse: Spokojny

Przybliżona wartość: 22 mln €

Stadion: Forum Park, Hull [40000, wszystkie siedzące]

Baza treningowa: Dobra

Szkółka młodzieżowa: Przeciętne obiekty + Akademia piłkarska

Prognoza mediów: 20

Średnia wieku: 17 lat

Charakter zespołu: Zgrany

 

Raport asystenta:

 

Najsłabszy punkt w zespole: Obrona

Najmocniejsza formacja: Pomoc

Najlepszy gracz zespołu: Kuba Michałowski [17l, DR]

Najlepszy pomocnik: TakeCare

Najlepszy napastnik: Jose Burinho

 

Najlepsi juniorzy:

 

Obrona: Damian Cygan

Pomocnik: Arek Adamiec

Napastnik: Emil Michalak

 

Plan sparingów:

[D] Eastbourne Boro

[W] Barnet

[W] Carlisle

[W] King's Lynn

[W] Weston-super-Mare

[W] Southend

[W] Peterborough

 

Ps. Jak opisywać sparingi czy każdy po kolei [kilka zdań] czy może opis wszystkie po ich rozegraniu? i zapraszam do uczestniczenia w "życiu" tego opka.

Odnośnik do komentarza

Lokalna gazeta, Hull News

Wywiad z nowym menedżerem ForumCM.

F. Cole:

Jak Pan się czuję z myślą, że jest Pan najmłodszym menedżerem w historii Premiership?

S. Jeżowski:

Dla mnie nie ma znaczenia, kto ile ma lat. Liczy się to, co ma się w głowie, zmysł taktyczny i odpowiednie podejście do zawodników.

F. Cole:

Jak Pan ocenia swoje szansę na ten sezon. Media, bukmacherzy i eksperci uważają, że Pańska drużyna jest skazana na degradację.

S. Jeżowski:

Wcale tak nie uważam. Mimo młodego zespołu uważam, że stać będzie nas na sprawienie kilku sensacji, ale realnie myśląc to zadowoliłby mnie środek tabeli.

F. Cole:

Trzeba przyznać, że tak młodej drużyny nigdy nie było w Anglii a może i na świecie. Czy nie uważa Pan, że drużyna jest za młoda? Przecież w Pańskim składzie są chłopcy po 16 czy 17 lat!

S. Jeżowski:

Ja osobiście uważam to za naszą tajną broń. Młody piłkarz będzie chciał coś osiągnąć w futbolu. Będzie się chciał wypromować, a co za tym idzie mu grać dobrze.

F. Cole:

To by było na tyle. Powodzenia w nadchodzącym sezonie. Trzymam kciuki.

S. Jeżowski:

Nie dziękuję. Żeby nie zapeszyć.

Odnośnik do komentarza

Okres przygotowawczy do sezonu 2007/2008:

 

8.07.2007

ForumCM - Eastbourne Boro 10:0 ||| Statystyki

 

14.07.2007

Barnet - ForumCm 0:6 ||| Statystyki

 

18.07.2007

Carlisle - ForumCM 0:3 ||| Statystyki

 

21.07.2007

King's Lynn - ForumCM 1:5 ||| Statystyki

 

24.07.2007

Weston-super-Mare - ForumCM 0:5 ||| Statystyki

 

29.07.2007

Southend - ForumCm 2:3 ||| Statystyki

1.08.2007

Peterborough - ForumCM 0:5 ||| Statystyki

 

* * * * * * * * * *

 

Najlepszy strzelec:

Mateusz Zabrony, Jose Burinho - 6 bramek

 

Najlepszy asystent:

David White - 4 asysty

 

Najlepsza celność podań:

Wojtek Jastrzębski [91%]; Jose Burinho [86%]

Najlepszy gracz:

Jose Burinho [8.67]; Wojtek Jastrzębski [8.50]; TakeCare [8.50]

 

Kontuzje:

Wojtek Jastrzębski [2tyg. - miesiąc; naciągnięty mięśnie grzbietu]

Marcin Chybiorz [4dni - 2 tyg.; uraz twarzy]

Arek Adamiec [4dni - 2 tyg.; stłuczone udo]

 

Pierwszy mecz z Fulham [W]

Odnośnik do komentarza

Mateusz Ochmann dla ForumCM TV:

Ze swoich występów w sparingach jestem zadowolony. Strzeliłem 2 bramki, oczywiście czuję pewien niedosyt, gdyż grałem w meczach po 45 minut. Drużyna udowodniła, że jest w stanie powalczyć w Premier League. Nie mogę się już doczekać początku sezonu. Przewiduję, że już na początku powinienem być w szczytowej formie.

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze :) Prosiłbym tylko o zmienienie mi - Jose Burinho, daty urodzenia ze stycznia na kwiecień :) 06.04.1990 jeśli można

 

Młody snajper ForumCM - Jose Burinho, dla forumcm.net

 

Jestem szczęśliwy grając w tej drużynie. Zaliczyłem wymarzony debiut i myślę, że pokazałem się z dobrej strony. Sześć bramek w trzech meczach dają nadzieję, że w lidze dostanę więcej szans. Tworzymy zgrany zespół i damy radę sprostać wymogom zarządu. Poza tym podobno mam talent. Mama mi tak powiedziała.

Pozdrawiam wszystkich kibiców zespołu Forum CM

Odnośnik do komentarza

Jakub Gruchalski dla FCM News

Dwa pierwsze mecze broniłem w pierwszym składzie, nie mam sobie zupełnie nic do zarzucenia. Potem wskoczył Marcin, a na ostatnie trzy sparingi Łukasz. Wypadłem z meczowej kadry, na pewno nie jest to komfortowa sytuacja, gdy nie mogę grać. Niemniej, liczę na pewną pozycję w jedenastce w sezonie zasadniczym. Myślę, że pod względem czysto technicznym nie ustępuję kolegom z zespołu, fizycznie też jestem przygotowany w prawidłowy sposób. Wyniki sparingów? Nie graliśmy z Realem Madryt, proszę więc o wstrzemiężliwość oceny. Oprócz tego niefortunnego meczu z Southend, myślę że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, zresztą tam po prostu kiepsko zagrały poszczególne jednostki.

 

Jeśli chodzi o domniemane powołanie do reprezentacji... Kocham i Szkocję i Polskę i naprawdę będzie to dla mnie trudny wybór. Liczę na pomoc rodziny, która - jestem tego pewien - zapewni mi pełne poparcie decyzji. Wychowałem się na północy, jednak po polsku mówię w takim samym stopniu zaawansowania, co w mowie Szekspira.

 

Szanse CMForum FC w Premier League? Powinniśmy zapewnić sobie spokojne miejsce w górnej części tabeli, a z czasem może nawet zaatakować europejskie puchary. Kto wie? Może za 2-3 sezony pokażemy się w Lidze Mistrzów? Bardzo bym sobie - i kolegom - tego życzył, najchętniej wygrałbym to trofeum po rzutach karnych z moim udziałem (śmiech).

 

Na zakończenie, chciałbym zapewnić naszych kibiców o jednym - jesteśmy waleczni, jesteśmy zdeterminowani, póki sił starczy - nie przegramy. A jeśli nie będziemy przegrywać przez cały sezon... Hm, to może być naprawdę fajne doświadczenie (śmiech).

Odnośnik do komentarza
Wywiad z Rafałem Sobczakiem, piłkarzem nowej ekipy w Premiership.

[J.K] Czy czuję się pan dyskryminowany, z powodu że nie jest pan polakiem jak większość zespołu?

[R.S] Nie, nie. Z chłopakami się świetnie dogaduję. mój pradziadek był Polakiem i chyba dzięki temu zyskałem sympatię kolegów z zespołu

[J.K] Czego się tu o panu dowiaduję. Pan wychowanek FC Inter Turku, sprzedany za grosze do ForumCM, też podobno ma dużo wspólnego z Nikaraguą?

[R.S] Owszem. Mogę czuć się kosmopolitą. Cześć rodziny ojca polska jest, część to Fińscy drwale z okolicy Rovaniemi. Z kolei moja matka to Nikaraguanka. Ojciec z matką poznali się w Londynie gdzie też spędziłem wczesne dzieciństwo. Jednak gdy dziadek Janne zachorował, mój ojciec przeprowadził się do Turku, gdzie do nie dawna żyłem i mieszkałem.

[J.K] Co pan sądzi o trenerze waszej ekipie Sławomirze Jeżowskim?

[R.S] Sławek to profesjonalista jakich mało. Nie dziwię się naszemu sponsorowi że mu zaufał, zwłaszcza że Abdullah Al. Jamat, zna Jeżowskiego od paru lat podobno.

[J.K] Jakie pan sobie stawia cele przed sezonem

[R.S] Zagrać jak najwięcej meczy, jak to tylko możliwe strzelić jakiegoś gola w sezonie. I jeszcze bardziej się zintegrować z kolegami z zespołami.A tworzymy już zgrany kolektyw co pokazały mecze sparingowe.

[J.K]Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza

Mariusz Pisarski dla FCM News

 

Jestem bardzo zadowolony ze swoich występów w meczach kontrolnych, ale jeszcze bardziej cieszy mnie postawa całego zespołu, zwłaszcza kolegów napastników. Mam nadzieje, że formę ze sparingów przełożymy na ligę.

Mam nadzieję również, że trener będzie regularnie wystawiał mnie w pierwszej "11" , a zaszczytem byłoby móc znów być kapitanem drużyny.

 

Chciałbym przeprosić kibiców za czerwona kartkę, którą otrzymałem w jednym ze sparingów. Moje zachowanie było nieodpowiedzialne i dołożę wszelkich starań, by taka sytuacja już się nie powtórzyła.

 

Drodzy kibice. W imieniu drużyny proszę o to byście przychodzili na nasze mecze całymi rodzinami. To dla was gramy i chcemy abyście byli z nas dumni.

 

Pozdrawiam,

Pisi

Odnośnik do komentarza

Mateusz Zaborny dla gazety lokalnej:

Jestem niesamowicie szczęśliwy. Zresztą nie bez powodu, rozegrałem kilka dobrych spotkań. W gazetach piszą już o mnie jako "król pierwszych minut", gdyż zawsze na samym początku spotkania zdobywam bramki... Dla przypomnienia, 1 minuta z King's Lynn, 4 minuta z Weston-super-mare, 2 minuta z Southend i 11 minuta z Peterbrough. Zawsze warto zaliczyć takie wejście. Gram na pozycji prawego skrzydłowego, a liczba zdobytych bramek i asyst napawa optynizmem przed samym sezonem.

 

@sławoj, dlaczego tak mało zmian :o?

Przecież wszyscy chcą zobaczyć siebie w akcji. :-)

Tutaj pierwoszoplanową sprawą jest dobra zabawa, a nie dobre wyniki.

 

 

a i gdybyś zmienił hosting obrazków, na dajmy tinypic.com, bądź photobucket.com (wymagane konto) byłby miodek, bo fotosik ssie.

Odnośnik do komentarza

TakeCare dla "Kogoś tam"

 

Zagrałem... raz... Zostałem wybrany kapitanem zespołu, strzeliłem dwie bramki i... złapałem lekką kontuzję. Dlaczego trener na mnie nie stawiał wcześniej? Rozumiem, że nie wyglądam na takiego, kto by umiał grać, ale chyba mam minimalne umiejętności, które pozwoliłby mi na grę w pierwszej 11-stce. Panie trenerze, proszę otworzyć oczy! Proszę dać mi szansę, a postaram się Pana nie zawieść! Ja mam żonę, mam dzieci! Ja muszę grać, żeby lepiej zarabiać! To znaczy... nie długo będę miał... Mam taką nadzieję...

Odnośnik do komentarza

David White dla Daily Mail:

Myślę, że po tych sparingach można śmiało stwierdzić, że zespół jest w znakomitej formie. Ze swojej formy w sparingach także się cieszę, bo byłem najlepszym asystentem zespołu. Mam nadzieję, że te sparingi to dobra rozgrzewka, bo naszą prawdziwą formę, a także potencjał, potwierdzi dopiero Liga. Atmosfera w zespole jest wspaniała i już nie możemy doczekać się gry o stawkę.

Odnośnik do komentarza

Łukasz Głos dla Daily Mirror

 

DM: W sparingach widoczna była rotacja na pozycji bramkarza... jak sądzisz masz szansę stanąć między słupkami bramki w rozgrywkach ligowych?

ŁG: Zarówno Ja, Marcin jak i Jakub jesteśmy w dobrej formie, więc o miejscu w pierwszym składzie zadecydują najbliższe treningi

DM: Dosyć błyskawicznie potoczyła się twoja kariera, mógłbyś krótko przypomnieć swoją historię?

ŁG: Zaczynałem w amatorskim klubie z Samoa Amerykańskiego Konika Machine, gdzie byłem wyróżniającym zawodnikiem, z powodów osobistych musiałem wrócić do kraju moich przodków. Podpisałem kontrakt z wówczas pierwszoligowym Górnikiem Łęczna gdzie niestety już na pierwszym treningu odniosłem poważną kontuzję [złamana ręka przyp. red.] i nie dane mi było zadebiutować w pierwszym składzie. Byłem o krok od zakończenia przygody z futbolem na szczęście dostrzegł mnie Sławek Jeżowski i postanowił dać mi szansę w drużynie ForumCM

DM: Jak oceniasz szansę swojej drużyny w Premiership

ŁG: Zespół składa się z niezwykle utalentowanych zawodników, nie chciałbym niczego obiecywać aczkolwiek sądzę, że możemy sprawić sensację i nawet zaatakować miejsca premiowane grą w przyszłym sezonie w Europejskich Pucharach

DM: I tego wam życzę, z Łukaszem Głosem rozmawiał świeżo upieczony redaktor Daily Mirror Maciej Iwański

Odnośnik do komentarza

Angielski dziennik donosi:

Arek Adamiec- piłkarz ForumCM został wraz z grupką znajomych zatrzymany przez policję. Jak dowiedział się nasz dziennikarz, Adamiec i jego przyjaciele pod wpływem alkoholu wszczynali burdy w centrum miasta. Dzięki szybkiej interwencji policji nikomu nic się nie stało, a grupka awanturników została zawieziona na komisariat. Po kilku godzinach funkcjonariusze wypuścili ich do domów.

Czy zarząd wyciągnie jakieś konsekwencje? Czy Adamiec odpowie za swoje zachowanie? Czekamy na oficjalne stanowisko klubu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...