Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest ogolnie bardzo przyjemna, a jesli podoba sie Unity to spodobaja sie inne jeszcze bardziej. Zgodze sie z ajerkoniakiem, ze fabula nieco przytyka w porownaniu do wczesniejszych wersji, ale pamietajmy ze jest to kontynuacja AC Rogue. Najbardziej w Unity boli mnie to, ze rewolucja francuska jest "obok" i nie mamy na nia prawie wplywu. Przynajmniej dla mnie tak bylo. Ciagle niebo lepsza gra, anizeli Syndykat, ktory IMO byl strzalem w kolano.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Rogue też był słaby, total na doczepkę zrobiony :P

Mi tam siedzial lepiej niz Syndykat czy Unity. Bulo plywanko, duzo misji i Asasyn ktory nie chcial juz byc asasynem ;) Szkoda tylko ze bylo nieco to cięte z AC3, za ktorym w ogole noe przepadalem, choc czuje ze przeszedlbym go jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza

Japonia w tym roku zaatakowała rynek gier prawdziwymi perełkami.

Yakuza 0, Nioh, Nier Automata wszystkie w okolicach 90 na metacritic, Zelda nadal utrzymuje 97, a mająca w przyszłym tygodniu premierę Persona 5 ma "bilans otwarcia" 94. Ta ostatnia informacja bardzo mnie cieszy, bo już P4 mnie niesamowicie wciągnęło, a w "Piątce" wszystko jeszcze bardziej dopieszczono i zapowiada się ciekawe granie :)

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, najlepsza część ze wszystkich moim zdaniem. Ale na więcej niż 1-2 przejście nie ma sensu bo historia jest zamknięta :) acz najbardziej widowiskowa gra na PS4 IMO

Żadnej gry na ps4 nie przeszedłem jeszcze 2 razy :P

Ja od roku paplam o przechodzeniu Wieśka drugi raz i ciagle za duzo gier, zeby wrocic do tej najlepszej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...