Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że gdybym ja teraz kupował konsolę, to zwróciłbym szczególną uwagę na dwie rzeczy:

  1. Baza gier dla danej konsoli - Playstation ma inne gry, XBOX inne; warto przejrzeć listę dla jednej i drugiej konsoli i zastanowić, które tytuły bardziej mogą przypaść do gustu
  2. Kontroler - czy dobrze leży w dłoni, czy mi pasuje, ewentualnie czy jestem w stanie czerpać satysfakcję z gry z na jednym i drugim kontrolerze

Jest to duże uproszczenie, ale mówię to na własnym przykładzie.

 

PS. Aha, PS4 > XBOX One ;)

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz pograć w indyki to polecam Playstation. PS+ to idealny zapychacz biblioteki gier mało wartościowymi tytułami. Na Xboxie dostajesz świetne tytuły, możesz kupować abonament/gry na spółkę, masz wspomniany EA Access czy XBOX Game Pass, który dopiero niedługo wyjdzie. Na korzyść PS4 przemawiają na dobrą sprawę tylko exy. Pad to kwestia indywidualna, a uwagę zwróć na znajomych, popytaj na czym grają :)

Odnośnik do komentarza

Procz indykow to te gry na ps plus tez trafiaja i to nie glupie. Nie mowmy tez ze Xbox rzuca tytulami AAA caly czas i ze w ogole ktos mowil ze bedzie dawal Co lepsze gry za to, ze placisz abonament za gre w multi ;) Gry na spolke ze znajomymi na pleju tez mozna kupowac, a xbox game now to kopia PS Now, ktore na rynku jest juz dlugo, ale bodajze jego majkrosofotowy odpowiednik nie doczekal sie chyba potwierdzenia ze bedzie dostepny w Polsce.

 

Tak czy inaczej mnie cieszy ze od jutra na pleju bedziemy mogli uzywac dyskow zewnetrznych. No i ta ponizsza promocja gier na ps store :o dawno takiego czegos nie widzialem

 

http://m.ppe.pl/news/49768/promocja-na-playstation-store-najwieksza-w-historii-oferta-dla-graczy-na-ps4-ps3-i-ps-vita.html

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jakikolwiek dysk usb 3.0 z pojemnoscia od 250gb do 8tb podpiety do pleja da rady. Jutro wychodzi nowy soft z wieloma pierdolkami, ale dyski mnie jaraja najbardziej. Wyglada na to ze bede mial 2,5tb pamieci :D

 

https://blog.eu.playstation.com/2017/03/08/ps4-system-software-update-4-50-is-out-tomorrow-heres-everything-you-need-to-know/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Albo powiedz jej ze chcesz taki drugi na urodziny. Trzeba patrzec na to taktycznie ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Clausewitz tego nie lubi. Kupujesz jej drugiego pada na imieniny i jeszcze dostajesz od niej drugi prezent to opcja jedynie słuszna. Ta Twoja, to sorry, ale odwrót na z góry upatrzoną pozycję lub "skracanie frontu".
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...