Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nadejszła wiekopomna chwiła i mam Playstation 4.

Oczywiście w zestawie z Fifą 17 :) Odpaliłem tryb " Zostań Gwiazdą ". Wcieliłem się w rolę Alex Huntera, przeszedłem pewien etap i wyskoczyło mi, że muszę się połączyć z internetem w celu ściągnięcia aktualizacji. Zrobiłem to, okazało się, że kolejnym etapem tej gry są jakieś karty. Piłkarze wyświetlają się na kartach ( chyba Ultimate Team ) i mogę się nimi wymieniać itd.

O co w tym chodzi? Może mi ktoś wyjaśnić? Myślałem, że w roli Huntera mogę grać aż nie trafię do Chelsea czy Manchesteru United, a tak po jednym sezonie The End.

Odnośnik do komentarza

To się nazywa realizm, w pierwszym sezonie byłeś ogórasem, w drugim zostały Ci tylko karty.

 

Podróż Alexa Huntera rozpoczynamy w akademii piłkarskiej jednego z 20 klubów Premier League, który sami sobie wybierzemy. Akademia i zadania, jakie przed młodym piłkarzem stoją mogą być inne dla każdego klubu. Potem przychodzą mecze kontrolne, ławka rezerwowych i tak dalej, jak może potoczyć się kariera młodego piłkarza.

Kiedy już jesteśmy u szczytu, albo i nie, a sezon dobiega końca, kończy się też Podróż Alexa Huntera. Tryb ten pozwala jedynie rozegrać jeden sezon gry, po którego zakończeniu jesteśmy nagradzani kartami do trybu FUT, w tym kartą Huntera, która pozostanie w naszej drużynie FUT na stałe.

Odnośnik do komentarza

Teraz dwa pytanka. Ktos cos gral dluzrj w Elder Scrolls Online na ps4?

 

Druga sprawa wyglada tak, ze jestem w Portugalii teraz na 5 dni i sie zastanawiam czy "portugalskie" gry pojda mi na systemie europejskim. Niby powinny ale cos mi sie przypomina, ze gry np z Majorkach itp nie dzialaja. Dzieki z gory za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, ze czynnik nostalgii multiplikuje doznania :) No i jak system ma na starcie jedna grę, to warto zadbać, żeby miała wysokie oceny :)

 

Horizon jest ok, ale kapelusza nie zrywa. Na pewno jest bardzo ładny, walki z robotozaurami są fajne, ale póki co ta gra nie może mnie porwać. Storytelling trochę kuleje. A sama gra mogłaby sie nazywać Uncharted Tomb Primal.

Odnośnik do komentarza

Pieprzenie z robotozaurami. Ktos dotknal nowego Tormenta? Warte to czegos? Yakuza na liscie, ale marzec widze z premierami idzie nam w przod. Ktos w ogole z forumka goruje soe na TC Wildlands? Albo jedbak szuka dalej ktos zeby pograc w Dywizje?;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, ze czynnik nostalgii multiplikuje doznania :) No i jak system ma na starcie jedna grę, to warto zadbać, żeby miała wysokie oceny :)

Horizon jest ok, ale kapelusza nie zrywa. Na pewno jest bardzo ładny, walki z robotozaurami są fajne, ale póki co ta gra nie może mnie porwać. Storytelling trochę kuleje. A sama gra mogłaby sie nazywać Uncharted Tomb Primal.

No tak, ale ja jednak sobie nie przypominam, by na przykład taki startowy dla PS4 Killzone czy Quantum Brake dla XBox1 wywoływał taki zachwyt. Raczej przeciwnie :) No i jednak nie jest tak, że na Switcha jest tylko Zelda ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Ktos dotknal nowego Tormenta? Warte to czegos?

Dotknąłem, pograłem parę godzin.

Mam z tym Tormentem dwa problemy. Pierwszy jest taki, że kupiłem wersję na PS4 i trochę mi nie odpowiada sterowanie. To nie tak, że jest źle pad skonfigurowany, ale zawsze grałem w takie gry na PC i teraz ograniczenie sterowania do pada mi trochę przeszkadza. Może to jednak minie.

Drugi problem jest dla mnie znacznie poważniejszy - gra zasypuje od początku ścianami tekstu nieporównywalnymi do Tormenta i Baldura. Przyzwyczajony jestem do bardziej łopatologicznych gier na PS4, a tu do tego dochodzi zupełnie nowy świat, w którym (zdaje się) naprawdę każda opcja dialogowa jest istotna i wymaga przemyślenia. Obecnie mam masę nauki i ta gra zupełnie mi nie podchodzi jako chwilowy odpoczynek, przeciwnie, początek gry jest taki, że bardziej się intelektualnie odprężam przy procedurze administracyjnej. To nie tak, że spodziewałem się kolejnego Diablo, ale jeśli ktoś przejdzie procedurę wyboru charakteru, to zrozumie, co mam na myśli mówiąc, że ciężko do tej gry podejść nie na minimum dwugodzinną sesję ;) a że teraz nie bardzo mam na to czas, to gra od tygodnia nie jest zbytnio w użyciu.

Odnośnik do komentarza

Jednak odpuściłem poprzednią generację i przymierzam się do aktualnej.

 

Po wstępnym rozpoznaniu terenu skłaniam się ku Xboxowi (chyba, że mnie przekonacie ;)). I teraz znowu dylemat, czy wersja zwykła czy warto dopłacać do S?

 

Gracz ze mnie niedzielny raczej, od czasu do czasu pograć w Fifę przy piwku z kumplami czy wieczorami zagrać w coś z drugą połówką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...