Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

GTA jest na prawdę świetne, jednak kilka wad ma. Po pierwsze gra chodzi lepiej na X360, a do tego na konsoli MS jest w prawdziwym HDReady, niestety na PS3 jest mniejsza rodziałka. Do tego brak antialiasingu (ząbki na krawędziach), mniej ostry ekran, i spadająca ilość klatek. Nie są to wady małe, ale spokojnie da się do tego przyzwyczaić, a już później pozostaje cieszyć się tylko wyśmienitą grą.

 

RDR też warto kupić, mam ją tydzień i jest na prawdę epicko. Klimat, klimat raz jeszcze klimat.

Odnośnik do komentarza

Korci mnie zakup na GTA IV + Episodes na PS3. Grał ktoś na konsoli? Jak wygląda sprawa ze sterowaniem? Ciężko jest? A celowanie z broni? Nigdy w żadne fpp/tpp nie grałem, więc nie wiem czy warto :).

 

Feanor help, bo wiem,że grałeś :)

Gra się znakomicie, lepiej trudno mi sobie wyobrazić. Ja zresztą gram właśnie w Balladę o Geju Tonym, więc wiem co mówię :)

Odnośnik do komentarza

Pograłbym w jakąś grę o tematyce Gwiezdnych Wojen (tylko nie wyścigi ani klocki lego :P) na PS3. Najlepiej RPG, grałem na PC w KotOR i bawiłem się przednio. Pomachałbym sobie mieczem świetlnym :P. Na allegro ciężko coś wyszukać, a i tutaj łatwiej zaufać Waszym osądom niż opiniom na internecie. Z góry dziękuję za jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza

Zareklamuję nieco, mam nadzieję że nikt mnie nie pobije :). Na allegro wystawiłem właśnie moim zdaniem bardzo ciekawy zestaw gier na Xboxa. Ciekawy zwłaszcza dla osób które dopiero od niedawna mają konsolę i nie wiedzą "z czym to się je" a takich jest tu dość sporo. 6 IMO naprawdę bardzo fajnych gier na dobry początek za niewielkie pieniądze. Gry te sprzedaję tylko dlatego że już wszystkie przeszedłem mając przy tym sporo frajdy. Nawet w Viva Pinata grało się bardzo fajnie nie będe ukrywał :D.

 

Skład zestawu:

Pure

Lego Batman

Lego Indiana Jones

Viva Pinata

Forza 2

Kung Fu Panda

 

i Link

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nabyłem XBOX 360 Elite, więc w najbliższym czasie będę chciał kupić kilka gier do niego. Myślę głównie o sportowych typu PES i NBA 2k10 i ciekawi mnie np. jak wyglądał PES6 na XBOXa i czy ktokolwiek gra w niego przez neta? Poza tym jakie gry są warte sprawdzenia(gatunek obojętny), a jednocześnie można je nabyć za rozsądną cenę? (na razie mam tylko Alana Wake'a, Halo 3 i Forza Motorsport 3).

 

A tak przy okazji połączenia z internetem, to istnieje jakaś inna możliwość niż poprzez podłączenie do routera połączonego z PC(do tego sposoby brakuje mi rozgałęźnika :P)?

Odnośnik do komentarza

Xbox wi-fi niestety nie posiada. Zmieni się to dopiero wraz z nową jego wersją która ma właśnie premierę w USA a u nas będzie jakoś w połowie lipca. Net można podłączyć przez PC'ta lub bezpośrednio z routera ew. bawić się w jakieś routery w trybie client itp. ale to chyba trochę szkoda zachodu.

 

Dudek - sprecyzuj chociaż trochę co cię interesuje bo dobrych gier na Xboxa, i ogólnie na konsolę jest naprawdę zatrzęsienie i trudno coś tak z czapy wskazać. Jaki gatunek cię interesuje chociaż powiedz :)

Odnośnik do komentarza

Interesuje mnie piłka nożna i kosz. O ile jeśli chodzi o kosza, to wiem, że chcę kupić NBA 2k10, ale nie wiem jak się przedstawia sytuacja w rywalizacji FIFA vs PES na konsolach i czy w starsze części też da się pograć online. Poza tym interesują mnie erpegi i wszystko, co ma sensowną i ciekawą fabułę. Listę na pewno sprawdzę :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

FIFA i tylko FIFA. Kiedyś oczywiście dominował PES i co do tego nie mogło być za bardzo dyskusji, sam go uwielbiałem. Ale od 09 FIFA rządzi niepodzielnie a PES z roku na rok IMO się cofa w rozwoju. Najlepiej zrobisz jak ściągniesz sobie demko gry od EA i sprawdzisz jak ci gameplay pasuje. Poza tym pamiętaj że FIFA na PC i na konsole to dwie zupełnie różne gry.

 

Co do RPG'ów to Mass Efect 1 i 2, Bioshock 1 i 2, Dragon Age, Fallout 3 i masa japońszczyzny lepszej lub gorszej ale to dość specyficzna kategoria :)

Odnośnik do komentarza

PS3 nawet wersji FAT, używanej raczej za to nie wyrwiesz (chociaż różnie to bywa). Xa za to powinno Ci się udać, ale nie wiem czy do końca jest sens ładowanie się w konsolę często w takim wypadku starą (więc ze skłonnościami do psucia się) oraz często bez gwarancji. Ogólnie jeśli mało Cie interesuje grafika, granie po sieci itd. to spokojnie można kupić PS2 bo biblioteka gier na tą konsolę jest największa na rynku.

 

No chyba, że myślisz jeszcze o konsoli przenośnej, ale na ten temat to się nie wypowiem bo w nim nie siedzę.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ja kupiłem używkę 4 miesięczną Xbox Elite za 750zł z grami. Gry opyliłem za 150 zł. Trzeba poszukać cierpliwie na allegro. Jednak gdybym miał kupować za 500zł używkę Arcade, to wolałbym dołożyć i za 649zł wziąć nówkę. Na skapiec.pl poszukaj. Różnica pomiędzy Arcade i Elite jest tylko i wyłącznie taka, że w Arcade brakuje dysku porządnego (są tylko wersje z 20gb hdd). No i nie kupuj żadnych Falconów itd.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Za przeróbkę LT Xboxa zapłacisz 60-80zł. I zajmie to góra 40min sprawnemu fachowcowi w serwisie rtv. Pytanie tylko czy chcesz grać online, bo przy przerobieniu i podłączeniu do sieci w okolicy grudnia wyłapiesz bana niestety. Takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...