Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbowałbym pomóc gdybym wiedział jak ona wygląda.

 

Może coś z tego:

 

http://www.cheathappens.com/showwp.asp?wp=4513&n=5

http://www.videogamesblogger.com/wp-content/uploads/2009/12/heavy-rain-the-origami-killer-wallpaper-by-De_monVarela.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/7406/heavyrainwallpaper1080p.jpg

 

BTW

Wczoraj oglądałem na C+ Liga Gra i do jednego z ich materiałów wrzucili Main Theme z HR.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Heavy Rain. Gra cudowna. Wspaniała mimika twarzy bohaterów, kapitalna fabuła. Moje zakończenie:

 

 

Niestety nie uratowałem Shauna. Shelby zabił Madison na dźwigu (?), Lauren została utopiona w samochodzie, Ethan popełnił samobójstwo strzelając sobie w łeb.

 

 

Generalnie wkurzyłem się, bo na jednym z portali jakiś dupek napisał, kto jest zabójcą i nie miałem mega przyjemności z poznania prawdy, chociaż łudziłem się, że może to nie jest prawda.

 

Najbardziej zryty beret miałem w momencie, gdy

musiałem sobie odciąć palec, żeby poznać część adresu, gdzie szukać Shauna

.

 

Pieniędzy wydanych na grę nie żałuję, za kilka miesięcy odświeżę ją znowu. Jednak gra jest zdecydowanie za krótka...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Może trochę za późno, ale warto przejrzeć aktualną promocję saturna - gry ea w cenie 169zł, plus druga gratis, w ofercie m.in Dante's Inferno, Skate 3 (premiera chyba w tym miesiącu była), BF BC2, Fifa Wc2010 (także w sumie nowość).

Promocja na X360 i Ps3, szczegóły w gazetce ;)

Odnośnik do komentarza

Zassałem sobie demo UFC 2010. Wydaje mi się, że gra jest o wiele trudniejsza od poprzedniczki. Zdecydowanie poprawiona AI, poza tym wydaje mi się, że ładow3anie przebiega szybciej. Ciekawostką jest fakt, że będzie można grac Polakiem z obywatelstwem kanadyjskim - Krzysztofem Soszyńskim, Kupie na pewno, tylko niech najpierw stanieje...

Odnośnik do komentarza

 

River City Soccer Hooligans to nic innego jak remake słynnego Goal 3 na DS-a. Dla wszystkich posiadaczy tej przenośnej konsoli i fanów piłki nożnej tytuł obowiązkowy! Niedługo powinien zawitać w USA, a co za tym idzie na allegro i w sklepie internetowym ultima.pl. Fantastycznie się zapowiada. Ileż przy tym tytule grając na ś.p. pegasusie się czasu spędziło :D.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zacząłem grać w Alan Wake i na razie jestem zmiażdżony! Najlepsza gra w jaką dane mi było przyjemność zagrać na konsoli od czasów GTA IV. Stephen King w pikselach.

Podbijam, czytając tego posta zainteresowałem się tą grą. Po obejrzeniu kilku filmików i przeczytaniu recenzji postanowiłem ja zakupić. Gra jest niesamowita. Istny koszmar :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, zacząłem grać w Alan Wake i na razie jestem zmiażdżony! Najlepsza gra w jaką dane mi było przyjemność zagrać na konsoli od czasów GTA IV. Stephen King w pikselach.

Podbijam, czytając tego posta zainteresowałem się tą grą. Po obejrzeniu kilku filmików i przeczytaniu recenzji postanowiłem ja zakupić. Gra jest niesamowita. Istny koszmar :)

Ta gra wyszła tylko na Xboxa, czy na PS3 też ma się pojawić? :>

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w AW, więc ciężko mi polecić coś podobnego na PS3, ale często przed premierą AW i Heavy Rain były zestawiane razem jak dość ambitne, klimatyczne pozycje dla dorosłego gracza (niekoniecznie ten sam gatunek). Heavy Rain mogę śmiało polecić jak i pewnie wiele osób, które także w tym temacie pozytywnie się wypowiadało (nie czytaj spoilerów!).

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w AW, więc ciężko mi polecić coś podobnego na PS3, ale często przed premierą AW i Heavy Rain były zestawiane razem jak dość ambitne, klimatyczne pozycje dla dorosłego gracza (niekoniecznie ten sam gatunek). Heavy Rain mogę śmiało polecić jak i pewnie wiele osób, które także w tym temacie pozytywnie się wypowiadało (nie czytaj spoilerów!).

 

Też nie grałem w AW, mimo to naczytałem się dużo recenzji na ten temat i niestety na PS3 nie ma chyba bardzo podobnej gry. Heavy Rain jest podobne względem fabuły, reszta to zupełnie inna działka. Nie wiem co mógłbym Ci polecić Kamtek :-k jesli chodzi o cos kompletnie podobnego :-k

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w AW, więc ciężko mi polecić coś podobnego na PS3, ale często przed premierą AW i Heavy Rain były zestawiane razem jak dość ambitne, klimatyczne pozycje dla dorosłego gracza (niekoniecznie ten sam gatunek). Heavy Rain mogę śmiało polecić jak i pewnie wiele osób, które także w tym temacie pozytywnie się wypowiadało (nie czytaj spoilerów!).

Z tego co słyszałem, HR to raczej interaktywny film. Alan Wake to dawny, pecetowy Alone in the Dark z dynamiczną kamerą. I o niebo lepszy :) Już skończyłem, w grze jestem zakochany, zgłupiałem do tego stopnia, że kupiłem na Live nakładkę graficzną :lol: Gdy na koniec trzeciego odcinka odezwał się Nick Cave, zakochałem się ostatecznie. Zresztą, soundtrack w ogóle jest imho silną stroną gry: http://www.youtube.com/profile?user=TrojanFoxx&annotation_id=annotation_540368&feature=iv#p/c/10/7tA2d4DWdGw

Odnośnik do komentarza

AW i HR to dwie zupełnie różne gry, ale myślę, że można przedstawić je w gronie tych ambitniejszych gier. Zresztą w dzieło od QD trzeba zagrać. W ciągu 8 dni przeszedłem HR 3x. :) Póki co starczy, ale gra jest na prawdę świetna. Potrafi wciągnąć i nie pozwala oderwać się od TV bo chce się zagrać jeszcze jedną scenę (coś jak FM, ale w skromniejszym wydaniu). Graficznie szału nie ma, niektóre sceny są wykonane bardzo dobrze pod tym względem i ciężko do czegoś się przyczepić, ale dosłownie kilka (mniej niż 5) miałem wrażenie, że wyglądało słabiej. Trochę głupot w grze jest, ale pisanie o nich byłoby już czepianiem się na siłę. Na pewno dużym plusem gry jest ścieżka dźwiękowa, która wypada na prawdę świetnie. Fabuła nie jest jakaś skomplikowana, ale na pewno wydarzenia mające miejsce w grze potrafią czasami zaszokować. Długa? To zależy jak się gra, ale wystarczy wspomnieć, że gra ma 18 zakończeń.

 

Co do AW, nie będę się za bardzo wypowiadał bo nie grałem, ale z tego co widziałem to zmarnowany potencjał i ja oczekiwałem po tym tytule zupełnie czegoś innego. Chociaż jak będę miał okazję to zagram bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemów z celowaniem :) Ba, nawet mały auto-aim pomaga, ale to można wyłączyć ztcp :-k Zresztą, wystarczy przejść jakiegoś fpsa na konsoli i temat złego celowania całkowicie upada ;) Niektórzy narzekali na miejscami słaby framerate, owszem zdarzały się przycięcia ale mnie to nie przeszkadzało. Także planuje zakup Epsidoes From LC w najbliższym czasie. Do tego prawdopodobnie Red Dead Redemption :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...