Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem wczoraj w MM. Całkowicie innowacyjny tytuł, mimo wielu fanów na pewno znajdą się tacy, którym taki sposób rozgrywki się nie spodoba. Ja jednak jestem w tej pierwszej grupie, cały czas prę do przodu żeby rozwikłać zagadkę :)

Odnośnik do komentarza
Do Heavy Rain się przymierzam - szkoda, że już idioci spoilujący na różnych stronach zepsuli mi trochę zabawę.

 

Dlatego ja nawet nie zaglądam do tematów z grą. Zresztą na forum, które odwiedzam moderacja się uzbroiła i zagroziła banami w przypadku nie stosowania tagów od spoilerów.

 

Ogólnie to ten rok jeśli chodzi o PS3 będzie bardzo intensywny, a i kilka multiplatform też się pojawi, ale ja zacznę nadrabiać zaległości po maturze.

No ja oczywiście także tego nie robiłem, wszedłem na news o zupełnie innej grze, przypadkiem zjechałem na dół i w komentarzach ktoś podzielił się jakże radosną nowiną ;)

Odnośnik do komentarza

Najnowszy trailer Medal of Honor. EA wyraźnie postanowiło stworzyć konkurencję dla Call of Duty. Jeśli singiel będzie dłuższy i ciekawszy to imo warto będzie zainwestować :) O multi nie ma sie co martwić, tworzyć go będzie ekipa z DICE (czyli twórcy Bad Company 2).

Gra wychodzi na PC, PS3 i X360, premiera jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Najnowszy trailer Medal of Honor. EA wyraźnie postanowiło stworzyć konkurencję dla Call of Duty.

 

Konkurencję? Przecież to perfidna kalka z Modern Warfare :roll:. Te ujęcia z kamery termowizynej z samolotu/helikoptera - jakbym już je gdzieś widział :/.

Odnośnik do komentarza

Kalka? W takim razie każdy FPS jest kalką poprzedniego. Zresztą, nieważne. Szykuje się godny konkurent dla MW, które niestety zaliczyły straszny spadek przy części drugiej, a ostatnio są też solidne zamieszania na linii Activision - IW. Byłoby dobrze, gdyby Ci drudzy po obecnym roku skończyli współpracę z tymi zachłannymi ..... i stworzyli coś nowego.

Odnośnik do komentarza

A może IW chciało stworzyć coś nowego, ale potrzebowali na to czasu? Activision im go nie dało bo woli odcinać kupony. Wystarczy spojrzeć jak sprzedała się druga część. Następną też kupią miliony. Z ich punktu widzenia nie zarzyna się kury znoszącej złotej jajka. Inna sprawa, że z naszego punktu widzenia te jajka złote nie są. Zresztą jak doszło do powstania serii CoD? Główna część zespołu IW pracowała nad MoHem. Chcieli zrobić coś nowego, EA powiedziało nie no i dzięki temu powstała nowa, piękna seria.

Odnośnik do komentarza

Jutro was pozapraszam, mój PSNid to mario_azs. :)

 

Skończyłem Heavy Rain. Jak wszedłem na PSXExtreme forum i poczytałem jakie scenariusze mieli inni gracze to pomyślałem że grałem w zupełnie inną grę :o 22 zakończenia robią swoje, praktycznie każda decyzja powoduje jakieś konsekwencje. Sama mechanika rozgrywki fantastyczna nie była, cała gra sprowadzona do QTE jest mimo wszystko troche za bardzo statyczna. Jednak wszystko rekompensuje klimat i fabuła :) Nigdy nie czułem się tak związany emocjonalnie z bohaterami gier, tutaj w niektórych momentach miałem potworne dylematy którą drogę wybrać.

Moje zakończenie:

 

 

Uratowałem Shauna. Nathan z Madison i synem kupili dom i prowadzili normalne życie.

Origami Killer, czyli Shelby (nie spodziewałem się tego ani przez chwilę, potężny zwrot akcji) zginał postrzelony przez Nathana.

Jayden odszedł z FBI.

Lauren utopiła się w samochodzie.

 

Czyli jak widać skończyło się happy endem, choć po przeczytaniu innych zakończeń zobaczyłem, że gra może się także skończyć tragicznie.

Ogólnie raczej nie będę jej przechodził drugi raz żeby poznać inne scenariusze. Wydaje mi się, że urok tej gry polega właśnie na tworzeniu swojej wersji wydarzeń i szukanie innych rozwiązań na siłę mogłoby ten urok zniszczyć. :)

 

Odnośnik do komentarza

Równiez skończyłem, gra cudowna. Moje zakończenie:

 

Nie udało mi się uratować małego, Ethan powiesił się w celi - złapał go ten gliniarz, partner Jaydena, który zginął zabity przez Mad Jacka (tego czarnego gangstera od warsztatu. Madison zginęła z ręki Shelby'ego, którego zabiła Lauren - którą uratowałem z samochodu. Czyli ogólnie wszyscy zginęli :)

 

 

a moje PSN to: maciej_ :P

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: najeżdżając na ikonę danej gry, często pojawia się tapeta danej gry, idzie jakoś tę tapete ustawić jako główną tapete/tło PS3?

 

Nie da się tego zrobić automatycznie. Co najwyżej możesz znaleźć taką tapetę na google, wrzucić na pendrivea i potem na PS3.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: najeżdżając na ikonę danej gry, często pojawia się tapeta danej gry, idzie jakoś tę tapete ustawić jako główną tapete/tło PS3?

 

Nie da się tego zrobić automatycznie. Co najwyżej możesz znaleźć taką tapetę na google, wrzucić na pendrivea i potem na PS3.

 

Właśnie chodzi o to, że na googlach nie ma takiej tapety a mianowicie tapety Heavy Rain z PS3, która jest zajebista :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...