Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze, że kolejny nawrócony, co prawda na tą "gorszą" stronę, ale zawsze nawrócony. :)

Czy gorsza, czy lepsza... Bardziej zdecydowala kwestia ceny i dostepnych tytulow :) Niemniej jednak przekonalem sie, ze granie na konsoli i wielkim TV to jest :) PC do biura... i do FM-a :)

 

Co prawda głównie gram na starym 21 calowym telewizorze, ale trudno się nie zgodzić :) .

Koniec z bezsensownym inwestowaniem w PC-ta :) .

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że i Polska idzie w kierunku cywilizacja pod tym względem. :) Może kiedyś będziemy na równi pod tym względem z zachodem.

 

Czy gorsza, czy lepsza... Bardziej zdecydowala kwestia ceny i dostepnych tytulow :)

 

Tak tylko dla żartu napisałem. Jak dla mnie obie maszynki są na równi, jedna i druga ma swoje wady i zalety. Najważniejsze, że obie dają mnóstwo frajdy z grania.

Odnośnik do komentarza

Premiera Mafii 2 została przesunięta na okers od 1 sierpnia do 31 października :/ Jeszcze trochę i poleci na 2011 :|

 

Gra już ktoś w pełną wersję Heavy Rain? Jak wrażenia? Tylko bez spoilerów proszę ;) Ciekawe jestem po ile stoi w MM, nie chcę mi się czatować na okazję na allegro :-k

Odnośnik do komentarza

Za przeproszeniem czy ich popierdoliło? Jasne, czekam na tą grę 8 lat, poczekam i tę parę miesięcy dłużej, ale ile można? A miałem taką nadzieję, że w wakacje zasiądę do tego tytułu. Wielka szkoda. Chociaż w porównaniu z GT to i tak opóźnienie jest małe.

 

Co do HR. Nie grałem (do matury nie kupuję żadnej gry :) ), ale z tego co czytam gra jest genialna. Jednak ma sporo uciążliwych błędów, które komplikują granie. Jednak nie wszyscy je mają. Jak chcesz wiedzieć dokładnie co i jak polecam ps3team.pl

Odnośnik do komentarza

W Heavy Rain raczej nie zainwestuję. Z opisów wnioskuję, że to gra nie dla mnie.

Mafia II to pozycja obowiązkowa. Jedyna to jedna z moich ulubionych gier.

Zainteresowałem się Just Cause 2. Ot bezpretensjonalna gra akcji. Grafika przyjemna, nie powinna być trudna. Czlowiek powinien się fajnie nią bawić.

 

W GoW 2 grałem na PSP, bardzo wciągająca gierka. Głos Lindy nie pasuje mi do Kratosa. Linda brzmi jakby siebie parodiował. To nie to.

Odnośnik do komentarza

IMO po tym co usłyszałem, to GoW może być najlepszą polonizacją jak do tej pory została wydana na PS3. Pierwsze koty za płoty z nie najgorszymi, acz przeciętnymi inFamous i KZ2. Potem już dużo lepiej z U2. Nie dawno wyszło HR, która zbiera pod tym względem bardzo dobre noty, ale Kratos może wszystko pobić (jak zwykle :) ). Oczywiście na początku śmiano się z takiego wyboru, ale jak widać głos Lindy pasuje idealnie do tej postaci. Oczywiście dużo będzie zależało od innych aktorów, ale może być na prawdę dobrze.

 

Co do nowego trailera (ja dopiero wczoraj odkryłem poprzedni) będzie grubo. :)

Odnośnik do komentarza

Zainteresowałem się Just Cause 2. Ot bezpretensjonalna gra akcji. Grafika przyjemna, nie powinna być trudna. Czlowiek powinien się fajnie nią bawić.

Zagrałem dzisiaj w demo JC2 na PC. Dla mnie ta gra jest zdecydowanie zbyt chaotyczna i po 10 minutach ją wyrzuciłem.

Odnośnik do komentarza

Dubbing w Infamous jest moim zdaniem nierówny - Cole ma fajny głos, ale reszta słabo (im bardziej poboczna postać tym gorzej). U2 to moim zdaniem najlepszy dubbing na PS3 - jest kilka błędów językowych, błędów w tłumaczeniu, ale ogólnie nie odczuwałem żadnego dyskomfortu z powodu gry w wersję PL.

Co do GoW i Bogusia to jak usłyszałem, że GoWIII ma być spolonizowany to średnio mi się to spodobało, pomyślałem sobie, że ciężko znaleźć tak charakterystyczny głos i chyba tylko jak zatrudnią Lindę to będzie ok - no i tak się stało :) Moim zdaniem na reklamówkach wypada świetnie, zobaczymy jak będzie w pełnej wersji.

Do Heavy Rain się przymierzam - szkoda, że już idioci spoilujący na różnych stronach zepsuli mi trochę zabawę.

Ostatnio grane:

Dorwałem dość ciekawy tytuł na PS3 - Demons Souls, trochę się zastanawiałem nad kupnem, gra niestety nie jest dostępna na rynku europejskim, więc w grę wchodził import, ostatecznie się skusiłem i nie żałuję decyzji.

Gra jest niesamowita - pokrótce jest to dość klasyczny action rpg z kilkoma naprawdę nowatorskimi rozwiązaniami. Akcję obserwujemy z kamery zza bohatera, a cała gra polega na wyżynaniu kolejnych przeciwników - czyli niby standard, ot takie Diablo w tpp. To co decyduje o sile gry to naprawdę świetny system zarówno awansów, rozwoju postaci jak i samej walki, no i osławiona już hardkorowość - w czasach gry standardem w grach jest autosave, cofanie akcji i wiele innych wspomagaczy DS jest grą, która jest trudna i nie wybacza błędów, czasem wręcz prowadzi to do frustracji, gdy giniemy pod koniec etapu i musimy 5 raz przechodzić ten sam etap ;)

Odnośnik do komentarza
Do Heavy Rain się przymierzam - szkoda, że już idioci spoilujący na różnych stronach zepsuli mi trochę zabawę.

 

Dlatego ja nawet nie zaglądam do tematów z grą. Zresztą na forum, które odwiedzam moderacja się uzbroiła i zagroziła banami w przypadku nie stosowania tagów od spoilerów.

 

Ogólnie to ten rok jeśli chodzi o PS3 będzie bardzo intensywny, a i kilka multiplatform też się pojawi, ale ja zacznę nadrabiać zaległości po maturze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...