Skocz do zawartości
Jabol

Zakątek konsolowców

Konsole forumowiczów  

208 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia wprawy. Pograsz trochę więcej i powinno być lepiej.

Jeśli nie, to nie jesteś stworzony do strzelanek.

:)

Może i racja. Choć w Uncharted już się wprawiłem. Niemniej wkurza mnie wolne nakierowywanie na cel. Przyzwyczaiłem się do szybkiego celowania za pomocą myszki. W Half-Life na PC rządziłem dzięki połączeniu ruch-klawiatura, obracanie się/celowanie - myszka :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A w jakim stanie i czy ma pelne okablowanie? Bez gier? Bo ostatnio jestem zainteresowany kupnem ps2 :)

stan bdb, okablowanie: Euro, Component, okablowanie do mikrofonów

a kupca to mam tylko nie wiem ile sobie zażyczyć, a nie mam czasu szukać na allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas byl dylemat- czy nowy PC czy konsola - a dzieciaki graja i tka w gry tylko - czy kupic im konsole- wiec stanelo na X360 z Empiku z Call of duty World at War w komplecie:))) a ze gra od 18 lat to ja w nia smigam:)))) heheh na odmózdżenie w sam raz

-> chlopakom zakupiono NFS Undercover i Prince of Persia- i na razie wystarcza ( tym bardziej ze w domu mam pedagogiczna zasade gry tylko w weekendy:)

-> co do konsoli daje rade- ladnie zrobiona- przejrzyste menu- zakup dobry- na 32 calach LCD robi wrazenie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś gry z PSN na wymianę? :> A może jest ktoś chętny na zrzutkę - może Wipeout, Ragdoll?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi udało się dorwac w tym tygodniu Pure. Wymieniłem się z kumplem za Skate w którym przeszedłem główny wątek i jakoś nie ciągnęło mnie do dalszego latania po mieście. A Pure jest po prostu rewelacyjny. Ma tylko jeden, niestety wielki minus. Brak splita :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mu chodziło o gry, który ściągasz z sieci. Jest sposób aby ktoś inny w nią grał na swoim koncie, ale musisz mieć jego na swojej konsoli i z tego powodu ja się w to nie bawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym. Ja po prostu pochwaliłem się swoim nowym łupem i w żaden sposób nie nawiązywałem do postu froda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie skorzystali to jest bardzo tani xbox live na allegro :]. Bylo nawet po 9zl za miesiac, teraz najtansze jest za 10zl, ale i tak mysle ze warto. Ja juz zakupilem;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie skorzystali to jest bardzo tani xbox live na allegro :] . Bylo nawet po 9zl za miesiac, teraz najtansze jest za 10zl, ale i tak mysle ze warto. Ja juz zakupilem;).

Fajnie to wygląda w zestawieniu z obecną sytuacją :). Na allegro brak w tym momencie zdrapek na konto gold miesięczne a jeśli już się pojawiają to w cenie 30-35 zł... Gdzie tu logika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie skorzystali to jest bardzo tani xbox live na allegro :] . Bylo nawet po 9zl za miesiac, teraz najtansze jest za 10zl, ale i tak mysle ze warto. Ja juz zakupilem;).

Fajnie to wygląda w zestawieniu z obecną sytuacją :) . Na allegro brak w tym momencie zdrapek na konto gold miesięczne a jeśli już się pojawiają to w cenie 30-35 zł... Gdzie tu logika?

No niestety Microsoft wycofal ze sprzedazy kody na jeden miesiac, stad takie ceny :/. Teraz pozostaje tylko kupowac na trzy miesiace albo na rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle płatny live to porażka ;] Tak samo jak kupowanie za punkty zamiast po prostu kartą :] Przeważnie to Sony utrudnia proste rzeczy, ale tym razem ich rozwiązanie bardziej mi się podoba.

Ostatnio wyszedł na PSN Shatter - niby kolejny klon arkanoida, ale tym razem genialny, naprawdę polecam, świetna, prosta, wciągająca gierka z bardzo fajnym soundtrackie i ogromnymi ilościami miodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy PSP. Ma ktoś z Was FM 2009? Jeśli tak, to warto w niego zainwestować? Gdzie kupowaliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam poprzednią wersję - kupiłem za grosze na allegro :) Pytasz dokładnie o FM 2009, czy generalnie o serie FM na PSP?:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam konkretnie o 09 na PSP, ale już nieaktualne - zamówiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuchar, i jak wrażenia z gry w FM Handheld? Od niedawna jestem posiadaczem konsolki PSP i też się przymierzam do zakupu FM'a :) Zastanawiam się nad kupnem jeszcze jednej - dwóch gier, co jest, waszym zdaniem, godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej pozytywne. Trochę drewniany tryb 2D, ale idzie się przyzwyczaić.

Ciekawie rozwiązany ekran drużyny. Trochę trudności sprawiło mi opanowanie go, ale kiedy już zrozumiałem co i jak - czysta przyjemność z gry (czekam na rok szkolny i mniej pasjonujące lekcje :>). Jeśli masz jakieś pytania, wal śmiało.

Co do zakupu gier.

Posiadam kilka - Virtua Tennis 3, Fifę 09, God of War i Patapon.

Ta pierwsza - jak nietrudno się domyślić - to bardzo udana symulacja tenisa, która jest praktycznie lustrzanym odbiciem wersji na PC. Nie trzeba być wielkim fanem tenisa by polubić tę grę. Dobrze wyglądająca oprawa graficzna, ciekawe opcje treningu (choć potrafią doprowadzić do szału) i wciągający tryb kariery. Niestety po pewnym czasie gra staje się strasznie trudna (NAPRAWDĘ trudna) i trzeba nie lada cierpliwości by nie cisnąć jej w kąt.

Drugiej chyba nie trzeba przedstawiać. Nie wiem jak wygląda wyżej wspomniana wersja na komputery, ale na pewno jest bardzo ciekawą pozycją na PSP. Mnie szczególnie urzekł tryb "Zostań gwiazdą" (jakoś tak) w którym wybieramy jednego zawodnika i sterujemy jego karierą. Ładna grafika, bardzo dobra ścieżka dźwiękowa i spory wybór klubów - to niewątpliwe atuty tej wersji.

Ostatnia to typowa zręcznościówka polegająca na wystukiwaniu rytmu dla swoich "ludzików". Niebywale rytmiczna i ciesząca oko gra. Z pozoru może się wydawać nudna (teoretycznie naciskasz tylko kombinacje guzików), ale z pewnością taka nie jest.

Grałem jeszcze w kilka pozycji u kumpla (F1 Grand Prix i Harry Potter: Zakon Feniksa).

F1 jest... fajne, ale bez wodotrysków. Wyścig to trzy(!) okrążenia, grafika niespecjalna a poziom trudności nie powala. Mimo to fajnie usłyszeć "ryk" silnika i choć przez chwilę się pościgać.

Harry Potter to gra kompletnie niewarta uwagi.

Tak jak powiedziałem. Jeśli masz jakieś pytania, wal śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)

Trzymając się tematu FM'a - jak jest z bazą danych? Nie jest "zbyt" uboga w porównaniu z wersją na PC? Właśnie wśród interesujących mnie pozycji jest też God of War - jak ta gra się prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

God of War jest świetny - choć trzeba zauważyć, że dość krótki i brakuje mu trochę rozmachu względem "dużych" wersji, ale to nie zmienia tego, że to bardzo ładna, grywalna gra :)

Polecam jeszcze przenośne GTA z naciskiem na VCS :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kilka dni temu nabyłem na allegro DS'a :D. Jeszcze nie odebrałem, zobaczymy z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś podpowiedzieć, jak zarejestrować się na amerykańskim PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi