Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia wprawy. Pograsz trochę więcej i powinno być lepiej.

Jeśli nie, to nie jesteś stworzony do strzelanek.

:)

Może i racja. Choć w Uncharted już się wprawiłem. Niemniej wkurza mnie wolne nakierowywanie na cel. Przyzwyczaiłem się do szybkiego celowania za pomocą myszki. W Half-Life na PC rządziłem dzięki połączeniu ruch-klawiatura, obracanie się/celowanie - myszka :]

Odnośnik do komentarza
A w jakim stanie i czy ma pelne okablowanie? Bez gier? Bo ostatnio jestem zainteresowany kupnem ps2 :)

 

stan bdb, okablowanie: Euro, Component, okablowanie do mikrofonów

 

a kupca to mam tylko nie wiem ile sobie zażyczyć, a nie mam czasu szukać na allegro

Odnośnik do komentarza

U nas byl dylemat- czy nowy PC czy konsola - a dzieciaki graja i tka w gry tylko - czy kupic im konsole- wiec stanelo na X360 z Empiku z Call of duty World at War w komplecie:))) a ze gra od 18 lat to ja w nia smigam:)))) heheh na odmózdżenie w sam raz

-> chlopakom zakupiono NFS Undercover i Prince of Persia- i na razie wystarcza ( tym bardziej ze w domu mam pedagogiczna zasade gry tylko w weekendy:)

-> co do konsoli daje rade- ladnie zrobiona- przejrzyste menu- zakup dobry- na 32 calach LCD robi wrazenie:)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące później...

Dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie skorzystali to jest bardzo tani xbox live na allegro :] . Bylo nawet po 9zl za miesiac, teraz najtansze jest za 10zl, ale i tak mysle ze warto. Ja juz zakupilem;).

 

Fajnie to wygląda w zestawieniu z obecną sytuacją :). Na allegro brak w tym momencie zdrapek na konto gold miesięczne a jeśli już się pojawiają to w cenie 30-35 zł... Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie skorzystali to jest bardzo tani xbox live na allegro :] . Bylo nawet po 9zl za miesiac, teraz najtansze jest za 10zl, ale i tak mysle ze warto. Ja juz zakupilem;).

 

Fajnie to wygląda w zestawieniu z obecną sytuacją :) . Na allegro brak w tym momencie zdrapek na konto gold miesięczne a jeśli już się pojawiają to w cenie 30-35 zł... Gdzie tu logika?

No niestety Microsoft wycofal ze sprzedazy kody na jeden miesiac, stad takie ceny :/. Teraz pozostaje tylko kupowac na trzy miesiace albo na rok.

Odnośnik do komentarza

W ogóle płatny live to porażka ;] Tak samo jak kupowanie za punkty zamiast po prostu kartą :] Przeważnie to Sony utrudnia proste rzeczy, ale tym razem ich rozwiązanie bardziej mi się podoba.

 

Ostatnio wyszedł na PSN Shatter - niby kolejny klon arkanoida, ale tym razem genialny, naprawdę polecam, świetna, prosta, wciągająca gierka z bardzo fajnym soundtrackie i ogromnymi ilościami miodu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak najbardziej pozytywne. Trochę drewniany tryb 2D, ale idzie się przyzwyczaić.

Ciekawie rozwiązany ekran drużyny. Trochę trudności sprawiło mi opanowanie go, ale kiedy już zrozumiałem co i jak - czysta przyjemność z gry (czekam na rok szkolny i mniej pasjonujące lekcje :>). Jeśli masz jakieś pytania, wal śmiało.

 

Co do zakupu gier.

Posiadam kilka - Virtua Tennis 3, Fifę 09, God of War i Patapon.

 

Ta pierwsza - jak nietrudno się domyślić - to bardzo udana symulacja tenisa, która jest praktycznie lustrzanym odbiciem wersji na PC. Nie trzeba być wielkim fanem tenisa by polubić tę grę. Dobrze wyglądająca oprawa graficzna, ciekawe opcje treningu (choć potrafią doprowadzić do szału) i wciągający tryb kariery. Niestety po pewnym czasie gra staje się strasznie trudna (NAPRAWDĘ trudna) i trzeba nie lada cierpliwości by nie cisnąć jej w kąt.

 

Drugiej chyba nie trzeba przedstawiać. Nie wiem jak wygląda wyżej wspomniana wersja na komputery, ale na pewno jest bardzo ciekawą pozycją na PSP. Mnie szczególnie urzekł tryb "Zostań gwiazdą" (jakoś tak) w którym wybieramy jednego zawodnika i sterujemy jego karierą. Ładna grafika, bardzo dobra ścieżka dźwiękowa i spory wybór klubów - to niewątpliwe atuty tej wersji.

 

Ostatnia to typowa zręcznościówka polegająca na wystukiwaniu rytmu dla swoich "ludzików". Niebywale rytmiczna i ciesząca oko gra. Z pozoru może się wydawać nudna (teoretycznie naciskasz tylko kombinacje guzików), ale z pewnością taka nie jest.

 

Grałem jeszcze w kilka pozycji u kumpla (F1 Grand Prix i Harry Potter: Zakon Feniksa).

 

F1 jest... fajne, ale bez wodotrysków. Wyścig to trzy(!) okrążenia, grafika niespecjalna a poziom trudności nie powala. Mimo to fajnie usłyszeć "ryk" silnika i choć przez chwilę się pościgać.

 

Harry Potter to gra kompletnie niewarta uwagi.

 

Tak jak powiedziałem. Jeśli masz jakieś pytania, wal śmiało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...