Skocz do zawartości
Jabol

Zakątek konsolowców

Konsole forumowiczów  

209 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2018 o 12:19, Hajd napisał:

Mam pytanie do posiadaczy plejstacjon

Czy jak mam X zł funduszy w portfelu, a gra którą chce kupić jest droższa, to czy sciągnie mi ten hajs z portfela + brakującą kwotę z podpiętej karty, czy całość z karty?

Więc tak. Na pewno jak miałem kasę w portfelu playstation to najpierw ściągało mi z niego kasę, a dopiero potem resztę z karty, ale...

...ale często nie dociągało mi równo tylko jakby ściągało minimum 20 zł. Mam wrażenie, że tak było głównie w przypadku małych zakupów, ale ręki sobie nie dam uciąć. Czyli jak coś kosztowało 33 zł, a ja w portfelu miałem 18 to nie dociągało mi 15 z karty, ale 20 i potem 5 zł zostawało w portfelu.

Jednocześnie mam wrażenie, że przy większych kwotach brało tylko tyle ile potrzeba. Nie wiem, może to wynika z podobnych przyczyn jak z Revolutem gdzie też możesz doładować minimum 20 zł.

Krótko mówiąc dociągnie z karty, ale może się okazać, że dociągnie kilka zł za dużo i reszta zostanie Ci w portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi