Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Jabol

Zakątek konsolowców

Konsole forumowiczów  

209 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie, ze to gra z segmentu AAA i w miare nowa, co nie jest częste w PS+, a już było ewenementem w latach poprzednich.

M3 dużo hejtu zgarnęła, bo hurr Murzyn to nie mafia durr, ale to dla mnie nie jest wada. Gorzej z kosmiczna powtarzalnością. I na premierę była troszkę kulejącą technicznie. Ale są miłośnicy grindu czy robieniu jednego w kółko, a po tylu patchach gra jest chyba już wystarczająco połatana. Mnie sie podobała bardzo zgrabna realizacja od strony fabuły i przerywników, bohaterowie i klimat Luizjany lat 60/70. W Plusie imo aż grzech nie spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie tak źle nie było. XCOM2, Bloodborne, Deus Ex: Mankind Divided, Metal Gear Solid: The Phantom Pain, Just Cause 3 - w sumei to chyba wszystkie AAA i były w miarę świeże (półtora roku/2 lata, mniej więcej jak Mafia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dawno miałem ustawione obserwowanie na allegro i miałem zamiar kupić jak będzie do wyrwania za ~45 zł, więc jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jako posiadacz konsoli od 2014 i latach biedy w PS+ nadal sie dziwuję, gdy dają coś tak głośnego :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi dali Forze :) Ciekawe czy ogarnę jazdę na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bardziej grzeje Dead by Daylight. W kilka osób może być świetna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie Mafia „nie kupiła” i odstawiłem w kąt po jakichś 3-4 godzinach, ale ja nie jestem najlepszym wyznacznikiem, bo mam tak z 90% gier :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką grę opartą na fabule polecicie na Ps4? Szukam czegoś w stylu GTA, strzelanie i fabuła. Uncharted odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The Last of us? Gdyby ta gra miała mechanikę tak dobrą, jak fabułę, to byłaby grą wszechczasów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Qu. napisał:

Jaką grę opartą na fabule polecicie na Ps4? Szukam czegoś w stylu GTA, strzelanie i fabuła. Uncharted odpada.

Jeśli nie ograłeś, to cała seria Far Cry, choć więcej tam strzelania niż fabuły xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Qu. napisał:

Sleeping Dogs, choć tam więcej jest prania sie po gębach niż strzelania. Jak masz PS+ to w tym miesiącu w ramach abo jest Mafia 3, gdzie jest bardzo dużo strzelania i jeżdżenia autem. Główna fabuła jest ok, ale wszystko potwornie powtarzalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli mowimy o powtarzalnosci to na pewno nie tykałbym Far Cry’a gdzie kazda gra od wersji 3 jest taka sama (procz Primala). God of War powiem, moze Batman, Tomb Raider? Jesli mowisz o strzelaniu i fabule to moze warto spojrzec o Tom Clancy Ghost Recon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gruuuuuuuuby plus na wrzesień

Gry dostępne we wrześniu w PS Plus:

• Lubię! 2
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo, Another World. Co to jest za cudowna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Szymon Kąkol napisał:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/listopad-w-playstation-plus-poznalismy-dwie-gry/

W listopadzie w Plusie pojawi się Yakuza Kiwami i Bulletstorm.

Doskonale się składa, bo planowałem zapoznać się w końcu z Yakuzą.

To pamiętaj, że Yakuza 0 jest przed Kiwami, że jest dużo lepsza i że siłą rzeczy Kiwami będzie miało trochę spoilerów. ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ou, myślałem, że Kiwami dzieje się przed 0. W takim razie trzeba się najpierw rozglądnąć za zerówką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy plejstacjon

Czy jak mam X zł funduszy w portfelu, a gra którą chce kupić jest droższa, to czy sciągnie mi ten hajs z portfela + brakującą kwotę z podpiętej karty, czy całość z karty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z karty zostanie ściągnięta tylko brakująca kwota, robiłem tak parę razy. Przy podsumowaniu zamówienia powinno być to rozpisane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi