Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Jabol

Zakątek konsolowców

Konsole forumowiczów  

206 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie Cie me_who. Zamowie po swietach bo mam trzytygodbiowe wakacje wiec niech przyjdzie jak wroce. Co ma byc w ogole w DLC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra ktoś z forumowiczów jeszcze w For Honor i ma ochotę na sparing?

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

For Honour umarlo po 2 tygodniach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem w Maryni, ale tam przepadło

Sprzedam Battlefronta 2 na PS4 (nowy, w folii) za cenę niższą od sklepowej lub wymienię na AC Origins albo Kolekcję Ezio + Kolekcję Nathana Drake'a (oczywiście mogą być używane)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bardzo nie podszedl Battlefront 2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem, ale nawet tego nie rozpakowywałem, bo nie lubię ani strzelanek multiplayerowych, ani Gwiezdnych wojen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś nie grał, to serdecznie polecam Banner Saga 1&2 - w końcu na PS4 paczka w bardzo dobrej cenie 42 złote. To będą najlepiej wydane 42 złote na cyfrową rozrywkę ;)

Z rzeczy które grałem to mogę polecić  doskonały Apotheon (12,50) i Hotline Miami (12,50 lub w paczce obie części 29, ale "dwójka" mi się w ogóle nie podobała).

A ja sobie coś wybiorę z trójki Firewatch (29), The Flame in the Flood (25) lub Enter the Gungeon (25)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gungeon jest super, ale na tyle trudny, że jeszcze pierwszego bossa nigdy nie zgładziłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takich trudnych rougelików to mam Nuclear Throne i dlatego Gungeon na końcu tej shortlisty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Enter the Gungeon to nadgra. Na pc ponad 100 podejść zajęło mi, żeby zaliczyć pierwsze przejście gry jedna postacią ;). Cholerstwo ma ogromne replayability, polecam w pełni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No akurat 100 podejść do czegoś to nie jest moja definicja rozrywki ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie zaliczyłem chyba 20 prób przejścia pierwszego bossa. Bezskutecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to akurat normalne. Na początku trzeba trochę pogrindować, poodblokowywać rzeczy, zrobić zakupy w sklepie (chociaż do hajsów potrzeba zabić 1 bossa ;)). Z czasem wejdziesz na wyższe obroty. Ja zawsze potrzebuje jednej/dwóch partii rozgrzewkowych, a potem jak wejdzie dobry "flow" to czasami uda się zajść do 4 czy 5 komory.

Dokładnie 117 prób zajęło mi pierwsze przejście jedną postacią (Marines). Co ciekawe na początku byłem przekonany do grania tylko klawiatura plus myszka (łatwiejsze celowanie), a ostatecznie tę udaną wyprawę zrobiłem na podpiętym padzie do PS4. Jednak ta 117 szczęśliwa próba to dopiero część sukcesu... teraz trzeba zrobić jedną pełną ozgrywkę, w której skompletuję elementy specjalnego naboju, i ten dopiero pozwoli zakończyć grę dla tej postaci. Także pewnie jeszcze drugie tyle wypraw do lochów przede mną :). A nie wspominam jeszcze o wykonaniu specjalnych zadań w celu odblokowania nowych postaci. :)

Dla mnie osobiście, z całej tej fali rogue-like'ów w ostatnich latach, ten jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mewho, dzięki za tip z Bannerem, grałem w jedynkę, ale tu pozwoliłem kupić sobie ten megapakoet z dwójką raz jeszcze :) za 42 złote to aż nieuczciwe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Enter the Gungeon i powiedzcie mi, bo się trochę gubię na początku. Pomijając fakt, że często ginąłem to udało mi się dojść do bossa w stylu ptaka z Gatlingiem, ale of kors zginąłem i cały progres w plecy. Jak go pokonam to będę mógł zbierać jakieś hajsy i coś ulepszać, jakoś zapisywać progres czy jeszcze jakoś inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma zadnego zapisywania progressu, to jest rogue-like i ma permadeath :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ale jak np. przejdę bossa i będę chciał wyłączyć grę bo muszę wyjść, a kupiłem do tej postaci takie i takie wzmocnienie to zonk i przy następnym odpaleniu gry zaczynam zupełnie od zera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pokonaniu bossa idziesz do komnaty z windą, która zawozi cię do następnego lochu. Obok windy będzie przycisk-glowa, który pozwoli ci zapisać w tym miejscu grę i ja potem wznowić. Oczywiście jak zginiesz, zaczynasz od początku.

Z bossów wyskakują hajsy do sklepow, które znajdują się w strefie wejścia do głównego lochu (strefa początkowa gry, większość z nich trzeba odblokować wraz z postępami w grze) :)

Btw. Ptak z gatlingiem to najgorszy boss pierwszego poziomu (szczególnie w komnacie z wodą) :). Btw za zabicie bossa bez straty zdrowia dostajesz specjalny nabój, który da ci serduszko więcej.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze jedno pytanie. Za każdym razem będę wpadał na tego ptaka czy to też jest losowe i akurat miałem pecha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losowe, na pierwszym poziomie są 3 typy bossów (chyba że był jakiś update i coś dodali, nie wiem, jakis czas nie grałem)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi