Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Jabol

Zakątek konsolowców

Konsole forumowiczów  

209 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy to będzie dostępne w Polsce ? :-k. Jeśli tak to rozumiem wzrost ceny, ale też pod warunkiem, że dodane tytuły będą trzymały poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nie wiem, ale pewnie bedzie bo inaczej planowabie tego a kilka krajow to strzal w kolano. Dodatkowo mowi sie cos o 2 darmowych filmach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra kupiłem PSP za 60 zł :)

Miał ktoś kiedyś i może polecić gry? Który FM był najlepszy/ostatni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Final Fantasy Tactics - The War of the Lions. Co prawda grałem do tej pory tylko w wersję na PSX, ale to jest rozszerzona wersja tej samej gry. Of kors jeśli lubisz taktyczne rpg. Normalnie chyba jest po 42 zł w PS Store, ja czekam aż zejdzie do 21 i wtedy biorę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Psp mozna kupować przez ps store? Ale to chyba drozej niz te plytki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przez samo PSP się da to nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałem, ale znalazłem takie coś :P

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/games/installing--downloading---updating/psp-download-from-playstation-store/

Edyta dodaje jeszcze ranking gier na PSP według userów serwisu pssite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Póki co i tak nic nie mogę działać, bo nie mam karty pamięci (zamówiłem dopiero), bo jak widzę PSP nie ma wewnętrznej żadnej. Mam 3 gry i nie mogę zapisać nawet stanu gry bez tej karty. Mam jakiegoś misia platformówkę, Tekkena Dark Ressurection i FM11 :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jaką kartę zamówiłeś, ale sam mam adapter do Memory Stick Pro Duo i zakup karty micro SD do niego był dużo tańszy (~2010 rok), więc może patrz też w tym kierunku ;).

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakieś gierki na xboxa do grania z 9 letnią córką w trybie kooperacji. Na razie ogrywamy overcooked i zabawa jest przednia. Macie inne propozycje w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich co-opów kanapowych za wiele nie ma, z głowy przychodzą mi wszystkie gry LEGO i ewentualnie Rayman Legends, ale nie wiem jak z poziomem trudności w tym ostatnim.

No i Trine, ale nie wiem jakie tam jest ograniczenie wiekowe :-k Przy Trine możecie namówić jeszcze Panią Mamę do gry, bo najlepiej się gra w trójkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raymany zdecydowanie polecam (i Origins, i Legends), poziom trudności nie jest frustrujący, poziomy mają częste checkpointy, a postacie nieskończoną ilość żyć. Natomiast grafika i grywalność na najwyższym poziomie.

Choć do co-opa nie wszystkie poziomy się nadadzą (bo jak trzeba za czymś gonić, to drugi gracz bardziej przeszkadza, bo każde opóźnienie zakłóca pracę kamery), ale granie wspólnie jest jak najbardziej możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trine dla 9-latki może być zbyt wymagające.

Ja już kiedyś wklejalem - lovers in a dangerous spacetime :)

I nie jestem pewien czy Minecraft nie ma lokalnego coopa :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz Overcooked, moj szwagier zachwalal to strasznie z zona, a maja chlopaka ktory ma 6 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tio napisał, że overcooked właśnie ogrywają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj to przepraszam, ze nie przeczytalem tego posta. To moze procz Lego (ktore imo sa fajne nawet dla nas dinozaurow) jeszcze Skylanders?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co powiecie o Formule na PS4? Ciekawa gierka? Przymierzam się do kupna 2018, ale podejrzewam że będzie kosztować plus-minus 250, także wolałbym się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy do Fify 17 będzie jakaś aktualizacja składów na nowy sezon czy tylko FIFA 18?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej tylko nowa fifa18;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege. Gdyby ktos chcial dolaczyc do mnie i Szymka, to dajcie znac.

Przy okazji - za okolo 2 tygodnie pojawi sie pierwsza polska operatorka - Ela, wiec bedzie mozna spelnic swoje patriotyczne ciagoty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YAKUZA KIWAMI 2 - WYCIEK POTWIERDZA REMAKE "DWÓJKI"!

:eusa_dance:

Jedynka już zamówiona, 4 i 5 mam z plusa na PS3, więc w sumie będzie mi brakowało tylko trójki*, ale afair nawet w 4 było streszczenie wszystkich poprzednich do części w ramach filmików :-k Inna sprawa, że dopiero kończę powoli zero :keke:

*Nie licząc tych spin-offów of kors ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi