Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram, Overcooked jest zajebiste do wspólnej gry z partnerką przed TV. Po wielokrotnym przejściu Diablo i znudzeniu się Rocket League nie spodziewałem się tak miodnej gry gdzieś w zakamarkach PS Store. Jeśli ktoś ma sugestie podobnych gier na PS4, to słuchamy z niecierpliwością ;)

Odnośnik do komentarza

Nie żebym coś mówił, ale mam na liczniku Persony 5 prawie 90 h i jeszcze pewnie przynajmniej kilka mi już zostało. A podobno jest też tryb New Game + :-k

 

Nawet jak ktoś niekoniecznie lubi mangę itp.(ja np. nie przepadam), ale lubi rpg z ciekawą historią to polecam. Dodatkowo kupiłem już Personę 3 FES na PS3, ale to później ;)

Odnośnik do komentarza

No mi przejście zajęło 155h ;) Ale odjąć trzeba z ~20-30 na to jak gra była włączona, a ja robiłem coś innego. Tryb NG+ jest po to, że jest prawie niemożliwe wymaksowanie wszystkich social linków za jednym przejściem bez korzystania z rozpisanej szczegółowo listy czynności co i kiedy robić. W którym pałacu jesteś? To powiem Ci czy jeszcze daleko. O ile uda Ci się w odpowiednim momencie wejść na ścieżkę dobrego zakończenia, bo można się zagapić i mieć złe. Ja tak miałem w P4G i nie ukrywam, ze mnie szlag trafił jak po kilkudziesięciu godzinach gry miałem bardzo smutne i rozczarowujące zakończenie. I musiałem reloadować ;)

Odnośnik do komentarza

Jako ze jestem na wolnym to cos dalej lize Persone 4. Powoli sie przekonuje do japonszczyzny. Kukam tez na przrceny i nie wierze w Deus Ex :o recenzje dobre, a nawet bardzo dobre ale chyba za duzo to kopii nie sprzedali jak wrzucaja to za jakies 50 zlotych.

 

Overcooked tylko na coopa tak? Bo szwagier cos tam gdzies mi suszy glowe ale na kanapowego coopa to u mnie slabo z ludzmi. Zona woli ogladac, a reszta ludzi woli grac na multi :x

Odnośnik do komentarza

No mi przejście zajęło 155h ;) Ale odjąć trzeba z ~20-30 na to jak gra była włączona, a ja robiłem coś innego. Tryb NG+ jest po to, że jest prawie niemożliwe wymaksowanie wszystkich social linków za jednym przejściem bez korzystania z rozpisanej szczegółowo listy czynności co i kiedy robić. W którym pałacu jesteś? To powiem Ci czy jeszcze daleko. O ile uda Ci się w odpowiednim momencie wejść na ścieżkę dobrego zakończenia, bo można się zagapić i mieć złe. Ja tak miałem w P4G i nie ukrywam, ze mnie szlag trafił jak po kilkudziesięciu godzinach gry miałem bardzo smutne i rozczarowujące zakończenie. I musiałem reloadować ;)

 

 

W pałacu Shido. Zdobyłem dwa z pięciu listów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dzisiaj wystawiam na sprzedaż swojego wysłużonego X360 ze zbiorem gier i...może bym kupił nowego Xboxa? Pytanie tylko... w czym PS4 jest obecnie lepsze, skoro jest bardziej popularne? Wcześniej za PS3 przemawiał fakt, że nie trzeba było wykupować abonamentu na granie online (a głównie na to się nastawiam), teraz w PS4 i tak trzeba wykupić abonament.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Zdecydowany byłem właśnie na Xboxa One, z przyzwyczajenia w sumie. Naszła mnie myśl, że może jednak PS4, bardziej popularna konsola (w sumie gry dedykowane na nią bardziej mi pasują ale to żaden plus) i dodatkowo NIE MA PŁATNOŚCI za granie online. A tu zdziwienie, że jednak od PS4 także wprowadzono abonament na tej platformie. Wróciłem więc do punktu wyjścia :)

Odnośnik do komentarza

PS4 jest popularniejsza, bo miała lepszy start, miała mniej chorób wieku dziecięcego. I oidp na początku Xbox miał kłopoty z grafika. Ponadto Sony o wiele większy nacisk położyło na pozyskiwanie czy finansowanie exów, czego wagi w MS zdawali sie nie dostrzegać.

Obiektywnej odpowiedzi może Ci udzielić ktoś, kto korzysta z obu konsol, bo tak to ciężko doradzić. U mnie o PS zaważyły exy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Na X360 miałem problem po wykupieniu Golda na rok. Nijak nie dało się tego kodu aktywować z poziomu konsoli, musiałem to robić przez założenie konta na jakimś tam oficjalnym forum itd. Dużo zabawy z tym było. Do tego to łączenie kont z googli i ciul wie czego tam jeszcze. Do jednego zapomniałem hasła, nie dało się tego odkręcić, musiałem nowe zakładać. Ciekawe jak to na PS4 wygląda obecnie, aktywujesz kod z poziomu konsoli czy używasz kompa do tego?

 

Tak poczytałem recenzję w wolnej chwili i piszą wszyscy, że ciut lepsza grafika jest na PS4.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No o to mi chodzi właśnie. Na X360 coś było spieprzone i się tak prosto nie dało, akurat w moim przypadku może? Nie wnikam :)

 

Cenowo wychodzi chyba koło 170-180zł/rok ten abonament?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...