Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w życiu nie grałem w PES, ale FIFA parę razy zagościła na moim PC. Ściągnąłem demo obydwu gier i szczerze powiem, że w PES przyjemniej się grało.

 

Ta nowa edycja PES'a jest naprawdę bardzo fajna, a jeszcze jak dodasz jakiegoś patcha co będziesz miał więcej lig to można grać długimi godzinami ;)

Odnośnik do komentarza
Frodo - jesteś podpięty do PSN?

Hej jestem, wysłałem Ci zaproszenie, do Mario także :)

Na razie mam MGS 4, Soul Calibur 4, oraz Flower z PSN :)

MGS 4 - gra genialna po prostu, właśnie skończyłem, wspaniałe ukoronowanie serii, choć raczej gra dla fanów, ciężko jest chyba grać w czwórkę bez znajomości poprzednich części :) No, ale jest kolejna super rzecz zrobiona przez Konami - MGS Database, można ściągnąć za darmo z PSN i odświeżyć/dowiedzieć się więcej o poprzednich wydarzeniach.

Flower - gra bardzo przyjemna, typowy relaksator :)

 

No dobra. Przekonaliście mnie, choć wychowałem się na niemal 10 grach serii Live i serce rwie się do korzeni.

 

No ale pojedynek FIFA09 vs. PES2009 to już wygrywa dziecko EA(???) :>

Jak pograłeś w demo i bardziej Ci się podoba PES to go bierz, FIFA to nie to samo mimo wszystko, ostatnio na konsoli pograłem trochę i cóż, jest bardzo fajna, sporo poprawili, rozgrywanie akcji, podania, to wszystko wygląda świetnie, ale jakoś strzały mi się nie podobają, coś z nimi nie tak :>

Odnośnik do komentarza
Na konsoli trochę trudno o jakiegoś fajnego patcha ;)

Na PS3 można wrzucać stroje, więc problem braku licencji nie istnieje :) Wystarczy ściągnąć odpowiednią łatkę, wrzucić ją na konsole przez pendrive i skopiować do folderu gry.

Nie wiem czemu Konami nie zastosowało tego w Xboxie. :-k

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce kupić Killzone 2 to polecam Empik :) Świetną promocję mają - KZ 2 w zajefajnym metalboxie za 209 zł a do tego możemy sobie wybrać jedną gre z serii Platinium za 1 gr :) Ja wziąłem Heavenly Sword. Do tego koszulka z motywem z Killzone, ale mają tylko rozmiar L. Na mnie dobra ;)

 

Ide wybijać Helghastów :D

Odnośnik do komentarza

Tak, promocja jest ogólnopolska :)

 

Pierwsze wrażenia z gry - jest bardzo dobrze :) Co prawda cały czas jesteśmy prowadzeni za rękę przez skrypty, ale jest to normalne w większości fpsach na rynku (freeroamingowy Far Cry 2 nie do końca sie sprawdził). Skrypty rekompensuje nam filmowość rozgrywki, na ekranie dzieją się takie rzeczy, że trudno je opisać :) Genialna oprawa audiowizualna, panowie z Guerilla Games chyba wycisnęli ostatnie soki z PS3 (choć potrzebowali na to 4 lata ;)).

 

Niestety PSN po raz kolejny nie wytrzymał naporu fanów - są bardzo duże problemy z grą sieciową, jeszcze dziś ma się pojawić patch. Mnie to niestety nie dotyczy, z moim słabym łączem mogę zapomnieć o komfortowym graniu po sieci :(

Odnośnik do komentarza

Jednak nie kupiłem - koszulek nie było, a z gier tylko Ratchet, ale ta gra w ogóle mnie nie interesuje - spróbuję jutro w drugim Empiku, powiedzieli mi, że możliwe, że jakieś inne gry dojdą, a jak nie to w Saturnie jest promocja Kz2+Helikopter w ogniu na Blu Ray :)

Co do PSN, to przy takiej liczbie to nie dziwne, to nie jest jakaś wada tylko PS3 - Live też miał problemy po premierze Gearsów.

Odnośnik do komentarza

A ja póki co czekam aż konsola wróci z serwisu i zapłacę za naprawę 400 zł :huh:

Potem na mnie czeka kupiony jeszcze przed awarią Orange Box i Burnout, których nawet nie kupiłem, a dzisiaj przypadkowo za 81 zł kupiłem BioShocka w stanie idealnym.

Więc gdzie w tym natłoku myśleć o Killzone2 ? :)

Oby więcej takich zmartwień.

:)

Odnośnik do komentarza

Na Allegro jest sporo ogłoszeń tańszych gier PS3, które wysyłane są z Anglii. Kupiliście może kiedyś taką grę? Są jakieś ukryte "niespodzianki" (np. problemy z odpaleniem lub wyświetlaniem obrazu)?

 

BTW - w nowym CKM jest wzmianka o Killzone 2. Piszą, że gra jest na PS3/Xbox/PC :keke: Spece

Odnośnik do komentarza

Na całą Europę masz jeden region oznaczony na odwrocie pudełka "2". Każda gra kupiona w Hiszpanii, Francji lub gdzieś indziej musi Ci odpalić. Nawet jak masz z innego regionu grę to też pójdzie bo pod tym względem PS3 nie ma ograniczeń jak np. X360. Czyli jak chcesz to możesz kupować. Opłaca się też kupować gry w sklepach za granicą. Sam tego nie próbowałem, ale często ludzie polecają game.co.uk Często można wyrwać coś dużo taniej aniżeli w Polsce, chociaż obecnie może być z tym problem ze względu na słaby kurs złotówki.

 

Co do reklamy KZ to brak mi słów, ale cóż, nasz kraj pod tym względem dopiero się rozwija.

Jeśli ktoś nie widział - SPOT reklamowy na nasz rynek, w TV jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się Wam, że w strzelankach FPP i TPP dużą trudność sprawia mi gra padem. Ustawienie dużej prędkości sticka ułatwia poruszanie się, ale mam problemy z precyzyjnym strzelaniem. Z kolei wolny stick zwiększa precyzję strzałów, ale podczas ruchu obracam się tak wolno, że czasami nie zauważę, co mnie zabiło. To mocno obniża radochę z grania w np. Killzone2 :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...