Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W jakie gry pogrywacie sobie na swoich konsolkach? Ja od kilku dni gram w FIFA 09 poprzez net, idzie mi coraz lepiej ale krew mnie zalewa jak trafiam na jakiegoś gówniarza który gdy przegrywa 0:2, zrywa połączenie... :/ W takiej sytuacji jemu co prawda zalicza porażkę, ale mi wygranej już nie. Strasznie to twórcy gry rozwiązali...

Mam też taką propozycję, która ułatwi nam ewentualne ustawianie się na wspólne granie, szukanie pomocy w danej grze itp. Proponuję aby każdy kto grywa na konsoli przesłał mi na pw swój gamertag, posiadane gry, rodzaj konta (to raczej tylko w przypadku xbox) itp. itd. a ja będe sukcesywnie edytował ten post aby wszystkie te informacje były zebrane w jednym miejscu. Ja zacznę:

PS. Wiem że temat o konsolach jest już w dziale Porady sprzętowo-techniczne i że czasami rozmawiano w nim także o grach, jednak sądze że temat powinien traktowac wyłącznie o technicznych stronach konsoli. Od gier powinien byc temat oddzielny, tak jak to już zresztą było na poprzednim forum.

Gamertag: Jabolll
Konsola: Xbox 360
Kraj: UK
Gry: FIFA 09, Forza 2, Kung Fu Panda, Lego Indiana Jones, Skate, Viva Pinata
Gry arcade: Aegis Wings, Castle Crashers, Hexic HD
Rodzaj konta: Gold (do końca lutego)

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł, będzie wszystko bardziej czytelne :)

Ja na razie posiadam, Playstation Portable, w najbliższym czasie (bliżej nieokreślonym) pozyskam jakąś konsolę nowej generacji (miało być na święta, ale pojawiło się kilka wydatków :/).

Ostatnio trochę słabiej z grami na PSP, więc grywam w gry na które wcześniej nie miałem czasu - WRC oraz The Warriors (świetna chodzona bijatyka) :)

No i czekam na Final Fantasy Dissidia :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie przechodzę GTA IV i Bioshocka na PS3 :).

 

Posiadam jeszcze:

Call of Duty 4 (9/10)

FIFA 09 (7.5/10)

LittleBigPlanet (8/10)

Harry Potter and the Order of the Phoenix (6.5/10)

Metal Gear Solid 4 (9.5/10)

Assassin's Creed (8/10)

Uncharted: Drake's Fortune (9/10)

The Godfather: The Don's Edition (7/10)

Ratchet & Clank: Tools of Destruction (8/10)

Heavenly Sword (8/10)

DEF JAM: ICON (6/10)

Lord of the Rings: Conquest (5.5/10)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mam jakiś szczyt wkurwie*** na FIFE. Odechciewa mi się grać. Zagrałem z 6-7 spotkań, 2 przegrałem, pozostałych wygrałem ale tylko jedno zostało dociągnięte do końca. W pozostałych przeciwnicy rozłączali się... Dochodzi już do tego że jak w pierwszej połowie prowadzę 2-3 do zera to specjalnie daję rywalowi coś strzelić żeby mu się nie znudziło za szybko. Poszczególne czynniki wkurzające to:

 

1. Gnojki rozłączające się w sytuacji gdy przegrywają. Gdy zdarza się to kilka razy z rzędu to człowiek chce zabijać.

2. Beznadziejne rozwiązanie problemu rozłączania się przeciwników przez EA. Prowadzę w 89 minucie 4:0, nagle komunikat że przeciwnik utracił połączenie z Xbox Live. W takiej sytuacji jemu co prawda zalicza porażkę, ale mi wygranej już nie :/.

3. Inne gnojki grające tylko i wyłącznie Manchesterem United, tylko i włącznie na Ronaldo. Gdy widzę że przeciwnik wybiera ManU, od razu wychodzę i łącze się ponownie. Szkoda nerwów.

4. Polski komentarz którego już na szczęście nie słucham. Szczególnie denerwował mnie tekst o grze na czas i gwizdach publiczności w sytuacji gdy podawaliśmy do bramkarza. Komentarz ten pojawia się nawet jak przegrywamy 0:3 (wtedy na pewno zależy nam na grze na czas) bądź gdy jest to nawet pierwsza minuta spotkania...

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie pogrywam jedynie tylko w PESa, i to dosyć sporadycznie. Za 25 dni wychodzi Killzone 2, na tą grę czekam z wywalonym jęzorem (chyba tak jak każdy posiadacz PS3). Ostatnią grę jaką kupiłem był Assassins Creed, niestety dołączyłem do grona ludzi, którzy na tą gre narzekają. Pograłem 3h i nie poczułem nic co mogłoby przyciągnąć mnie na dłużej.

A tak btw to zapowiada się bardzo fajny rok dla użytkowników PS3 - Killzone 2, Heavy Rain, Uncharted 2, Yakuza 3 (na razie tylko w JAP :/), prawdopodobnie Gran Turismo 5 i God of War III + masa multiplatformerów z Mafią II i Resident Evil 5 na czele :D Tylko skąd na to kasę brać :|

Odnośnik do komentarza

No właśnie, kasa to największy problem. Zwłaszcza z naszymi cenami.

Polecam serwis playfire.com może założyć konto podlinkować gamertag, PSNid itd. W przypadku PS3 niestety trzeba wszystko ręcznie uzupełniać, ale mam nadzieję, że tylko do czasu. Mój nick - olfeusz

Podane tam są wszystkie nasze gry trofea/achivementy bardzo fajna stronka.

 

Mario - ja tam akurat AC uwielbiam. Świetna gra, a pierwsze spojrzenie na miasto z tego wzniesienia mnie zmasakrowało. Przeszedłem na 100%, ale pożegnałem się z grą razem z Xem, ale myślę żeby na PS3 kupić z polskim dubbingiem.

 

A w co gram obecnie? Robię platynkę w Mirror's Edge wybitna acz frustrująca gra. Do tego od czasu do czasu pogrywam w LittleBigPlanet i po multi w CoD 4 chociaż to akurat mi się już kompletnie przejadło.

 

Już nie długo w ręce wpadnie mi Burnout Ultimate Box no i Orange Box z którym nie miał kompletnie do czynienia, a jest bardzo wychwalany tak więc nudził się nie będę.

 

Co do KZ2. Gra wygląda kapitalnie, ale ja jakoś nie nakręciłem się na tą pozycję. Na pewno kupię bo jest grą świetną, ale pewnie jakiś czas po premierze, ale bardzo liczę na multi i wtedy chyba już na zawsze z CoD 4 skończę.

 

Jeszcze chciałbym zaliczy Resi 2 no i BioShocka. To tak chyba wszystkie plany, a obecny rok i tak będzie opiewał w tytuły wspaniałe jak choćby wymieniona Mafia II czy też Gran Turismo 5.

 

Edyta przypomina mi jeszcze, że przecież w tym roku wychodzi sequel genialnego Uncharteda no i być może kapitalny Heavy Rain, a ja jeszcze chce Prince of Persia zaliczyć. Tytułów niestety mnóstwo, a pieniędzy mało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oj tak KZ2 jest świetne. Żaden FPS tej grze nie dorównuje. CoD to odgrzewany kotlet, czwórka była świetna, ale tytuł od GG zmiażdży wszystko. I nie tylko oprawa audio-wizualna powoduje opad szczęki, ale także gameplay.

 

Już niedługo premiera, ale osobiście nie mam ciśnienia, aby ją natychmiast zamówić. Poczekam aż stanieję i wezmę w steel boxie.

 

Frodo - jesteś podpięty do PSN?

Odnośnik do komentarza
Tylko i wyłącznie 2k9. Koszykówka od 2kSports niszczy wszystkie inne :) Sam mam 2k8 i z chęcią do niej czasem wracam.

Czy 2k9 posiada up-date'y na wzór NBA Live? Zawsze aktualne składy i umiejętności zawodników brzmią kusząco. Nie ma nic gorszego niż beznadziejnie grający rookie, który w realu okazał się whizzkidem.

Odnośnik do komentarza
W innym temacie Kkamilo sporo dobrego napisał o 2k9, ale odnosił się do wersji PC.

2k9 na PS3 jest jeszcze lepsza niż na PC :)

Nawet się nie zastanawiaj nad wyborem. 2k9 wygrało rywalizację bezdyskusyjnie. Oby EASports odrobiło lekcje i na jesieni podejmie rękawice walcząc o tron - także na PC. Taka rywalizacja może wyjść nam, graczom tylko na dobre. :)

Odnośnik do komentarza
Tylko i wyłącznie 2k9. Koszykówka od 2kSports niszczy wszystkie inne :) Sam mam 2k8 i z chęcią do niej czasem wracam.

Czy 2k9 posiada up-date'y na wzór NBA Live? Zawsze aktualne składy i umiejętności zawodników brzmią kusząco. Nie ma nic gorszego niż beznadziejnie grający rookie, który w realu okazał się whizzkidem.

Można ściągać aktualne rostery. Ale nie pojawiają się one zbyt często, w 2k8 były bodajże 2 czy 3 uaktualnienia.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem w obie. Po długich doświadczeniach z serią PES (także na PS2) pograłem troche w kafejce w FIFE09 na Xboxie. To nie to samo. Dla mnie PES cały czas rządzi, mimo tego że seria od paru lat jakoś bardzo się nie rozwija. Po prostu czuje przyjemny feeling grając w tą gre. Polecam ją każdemu fanowi poprzednich części :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...