Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś nie grał, to serdecznie polecam Banner Saga 1&2 - w końcu na PS4 paczka w bardzo dobrej cenie 42 złote. To będą najlepiej wydane 42 złote na cyfrową rozrywkę ;)

Z rzeczy które grałem to mogę polecić  doskonały Apotheon (12,50) i Hotline Miami (12,50 lub w paczce obie części 29, ale "dwójka" mi się w ogóle nie podobała).

A ja sobie coś wybiorę z trójki Firewatch (29), The Flame in the Flood (25) lub Enter the Gungeon (25)

Odnośnik do komentarza

A to akurat normalne. Na początku trzeba trochę pogrindować, poodblokowywać rzeczy, zrobić zakupy w sklepie (chociaż do hajsów potrzeba zabić 1 bossa ;)). Z czasem wejdziesz na wyższe obroty. Ja zawsze potrzebuje jednej/dwóch partii rozgrzewkowych, a potem jak wejdzie dobry "flow" to czasami uda się zajść do 4 czy 5 komory.

 

Dokładnie 117 prób zajęło mi pierwsze przejście jedną postacią (Marines). Co ciekawe na początku byłem przekonany do grania tylko klawiatura plus myszka (łatwiejsze celowanie), a ostatecznie tę udaną wyprawę zrobiłem na podpiętym padzie do PS4. Jednak ta 117 szczęśliwa próba to dopiero część sukcesu... teraz trzeba zrobić jedną pełną ozgrywkę, w której skompletuję elementy specjalnego naboju, i ten dopiero pozwoli zakończyć grę dla tej postaci. Także pewnie jeszcze drugie tyle wypraw do lochów przede mną :). A nie wspominam jeszcze o wykonaniu specjalnych zadań w celu odblokowania nowych postaci. :)

 

Dla mnie osobiście, z całej tej fali rogue-like'ów w ostatnich latach, ten jest na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Enter the Gungeon i powiedzcie mi, bo się trochę gubię na początku. Pomijając fakt, że często ginąłem to udało mi się dojść do bossa w stylu ptaka z Gatlingiem, ale of kors zginąłem i cały progres w plecy. Jak go pokonam to będę mógł zbierać jakieś hajsy i coś ulepszać, jakoś zapisywać progres czy jeszcze jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza

Po pokonaniu bossa idziesz do komnaty z windą, która zawozi cię do następnego lochu. Obok windy będzie przycisk-glowa, który pozwoli ci zapisać w tym miejscu grę i ja potem wznowić. Oczywiście jak zginiesz, zaczynasz od początku.

 

Z bossów wyskakują hajsy do sklepow, które znajdują się w strefie wejścia do głównego lochu (strefa początkowa gry, większość z nich trzeba odblokować wraz z postępami w grze) :)

 

Btw. Ptak z gatlingiem to najgorszy boss pierwszego poziomu (szczególnie w komnacie z wodą) :). Btw za zabicie bossa bez straty zdrowia dostajesz specjalny nabój, który da ci serduszko więcej.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...