Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumcie mnie źle, bo to nie jest zła gra, chyba brakuje mi 3 aczików do platyny, ale z perspektywy czasu, to nie wiem co mnie tam trzymało ;) I ciężko mi sobie wyobrazić bym kupił do niej DLC. Fajnie się strzelało z tymi zwierzorobotami, widoki były porywające, ale całość taka bez iskry geniuszu.

Odnośnik do komentarza

Serio po przejściu Horizon masz jeszcze ochotę w to grać? :-k

Naprawdę doceniam kunszt graficzny i techniczny twórców, ale grywalnościowo to Horizon jest średniakiem w najlepszym przypadku :-k

Nie przeszedlem jeszcze wiec moze dlatego;) Ogolnie jak na ladna gre to poczekalbym na DLC, zreszta jak w innych przyjemnych gierkach. Wiem dokladnie o co Ci chodzi bo fabula jest ok, srodowisko piekne ale jednak gdzies tonjuzbbylo. Dla mnie to taki high tech asasyn plus ;) Rajcownosci i geniuszem nie dorownuje do wspomnianego wczesniej Wieska, ale nie kladzmy gry bardzo dobrej przybgrze superwybitnej. Odwaznie powiem nawet, ze Geralt 3 to najlepsza gra w ktora kiedykolwiek gralem pod wzgledem tego czegos.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, żeby porównywać wszystko do Wiesława, bo nie tędy droga i nie wszystkie gry muszą być takie same ;) Ale np. Yakuza 0 jest w chuj brzydsza od W3 i Horizon, ma powtarzalne momenty, głupkowate niektóre sidequesty, ale ma tak doskonały wątek główny i wszystko układa się w spójną całość, że grasz i grasz, i grasz. Swoją drogą ja już przebieram nóżkami na pokaz SEGI, gdzie pokażą Kiwami i "Szóstkę" ;) W Horizon wszystko wygląda pięknie, Aloy sympatyczna, ale całość jest taka plastikowa i nie wiem jak to nazwać, no czegoś jej brakuje.

Odnośnik do komentarza

Horizon przegrywa przede wszystkim mało interesującym światem, który nie zachęca do eksploracji. Absurdalne pomysły w stylu braku autozapisu i spotykanie co kilkanaście sekund kolejnych grup nudnych wrogów zniechęca do robienia czegokolwiek poza fabułą, która pewnie wybitną nie jest, ale przynajmniej na razie interesuje mnie, dlaczego świat wygląda jak wygląda. Walka z więcej niż jednym przeciwnikiem to wielki chaos, niekończący się festiwal turlania i biegania w kółko, bo większość przeciwników potrafi doskoczyć z drugiego końca mapy a reszta napieprza z dystansu. Walka z ludźmi jest śmieszna, wystarczy ukryć się w krzakach i wybić wszystkich, jeśli nas zauważą to nie ma problemu, wystarczy uciec na kilkanaście sekund i już wszyscy zapominają, że pół obozu nie żyje. Bieganie i skakanie wygląda ładnie, ale nie ma startu do np Tomb Raidera, który był pod tym względem prawie idealny. Tu nie zliczę sytuacji, w których spadłem ze skał bo stanąłem na złym pikselu przy krawędzi albo okazało się, że akurat na tę skalną półkę Aloy nie wskoczy, bo nie i już. W połączeniu z brakiem autozapisu tworzy to bardzo frustrującą mieszankę.

Odnośnik do komentarza

Serio po przejściu Horizon masz jeszcze ochotę w to grać? :-k

Naprawdę doceniam kunszt graficzny i techniczny twórców, ale grywalnościowo to Horizon jest średniakiem w najlepszym przypadku :-k

Boże, wreszcie ktoś to napisał. Od wielu tygodni mam to pożyczone od brata i wyjść z tej cholernej doliny nie moge, takie to nudne.
Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 to nadal jedna z najlepszych pozycji wśród sieciowych fpsów, grę z premium można dostać stosunkowo tanio (na konsolę, na pc to pewnie już za grosze). Mnóstwo map, broni i innych rzeczy do odblokowania, gra była rozwijana i łatana kilka lat, więc już naprawdę nie ma na co narzekać. Poza tym nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem ludzi, nadal gra mnóstwo osób.

Odnośnik do komentarza

Dywizja to byla fajna, ale wlasnie jak masz ludzi chetnych do grania. Jak nie znajdziesz 3-4 osobowego timu to wsio idzie sie kochac niestety. Ja pogrywalem w Battlefronta i tez moge polecic - cena praktycznie nic, z wszystkimi DLC.

 

 

Do tego dodam obecnosc tych tytulow ktorych sam nie ogralem, ale znajomi oykaja ciagle czyli Oberwatch, Destiny, Titanfall czy CoD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...