Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie podłączone PS4 do sieci? Wi-Fi przez kabel? W starym mieszkaniu miałem możliwość podłączenia kablem i było bez zarzutu, na nowym korzystam z połączenia przez Wi-Fi (router w innym pokoju) i przykładowo granie w Fifę stało się mało przyjemne (straszne lagi). Ustawienia sieci zarówno na routerze jak i w konfiguracji sieci w plejce mam domyślne. Może ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wszystko walnac kablem. Nie masz sie jak przewiercic? Router z wifi bedzie Ci dzialal slabo, szczegolnie ze jak jest upchany gdzies w rogu innego pokoju. Mozesz pobawic sie w zmiane czestotliwosci, ale anielskiej poprawy bym sie nie spodziewal. Jak daleko masz do routera i jakie masz sciany?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gry na PS4 to trochę bieda ta promocje. Mam dziwne wrażenie, że w przypadku niektórych tytułów było taniej :-k

Nie pamiętam, żeby ktoś to wrzucał, ale można to sprawdzić na www psprices.com

 

Przydatna stronka, na której przykładowo można ustawić sobie przypominajkę jeśli gra spadnie poniżej jakiejś tam ceny. Przez chwile mialem mysl zupgrade'owac ps4 na pro, ale na szczescie mi przeszlo. Jednak sluchawki Platinum juz na liscie zakupow ;)

Odnośnik do komentarza

Microsoft w końcu pokazał Project Scorpio - teraz już określany jako Xbox One X. No PS4 ma poważną konkurencję, choć wyjściowa cena za zestaw MS (499$) mało zachęcająca ;) Teraz MS musi się skupić na exach, bo bez tego i przy cenie wyższej niż PS4 Pro nie będzie łatwo ludzi zachęcić do zmiany barw, a wariatów kupujących oba systemy nie jest chyba zbyt wielu ;)

Do sprzedaży konsola wejdzie 7.11.2017

Odnośnik do komentarza

Microsoft w końcu pokazał Project Scorpio - teraz już określany jako Xbox One X. No PS4 ma poważną konkurencję, choć wyjściowa cena za zestaw MS (499$) mało zachęcająca ;) Teraz MS musi się skupić na exach, bo bez tego i przy cenie wyższej niż PS4 Pro nie będzie łatwo ludzi zachęcić do zmiany barw, a wariatów kupujących oba systemy nie jest chyba zbyt wielu ;)

Do sprzedaży konsola wejdzie 7.11.2017

 

Na razie pod względem gier bieda przeokrutna. Czytelnicy PPE i forum PSX Extreme zgodnie twierdzą, że MS miało jedną z najsłabszych konferencji na E3 od lat. Kuriozalnie zwłaszcza wyglądały akcje typu chwalenie się 4K w... Minecrafcie :). Ogólnie pokazano najmocniejszą konsolę na rynku, tyko nie pokazano za bardzo gier, które wykorzystują jej moc (wyjątki to może Forza i nowe Metro). Zabawnie też wypadło w sumie to, że największy aplauz zebrało info o... rozszerzeniu wstecznej kompatybilności również o Xboksa.

Odnośnik do komentarza

Ja tak bardzo pobieżnie przerzuciłem informacje z E3 i wydawało mi się, że sporo gier ma czasowego exa dla Xboxa. Ponadto mocno hajpowany Anthem EA tylko zaznaczył u siebie i miał pokazać w pełnej krasie na konferencji MS i w sumie nie wiem jak to się skończyło, ale chyba bez szału :keke:

Odnośnik do komentarza

Xbox ladnie wszystko pieknie, ale jakos exclusive'ow nie maja ktore urywalyby cztery litery. Nie powiem - wiekszosc ogladalem na razie z e3 i jedyne co naprawde zrobilo na mnie wrazenie to ten Anthem. Grafa na nowym Xie wypucowana i ten swiat dzieki ktoremu spadla mi szczena. Po dwoch minutach doszedlem jednak do wniosku, ze to mix Horizon Dawn i Destiny - tyle w temacie. Dodatkowo gry czesto byly ciete przed premierami wiec zabawa z fps i downgrade pewnie nie ominie tytulu. A na AC poczekam na dobre recki z PE i wtedy pomysle co i jak.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...