Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przez lunete sprawdzasz ile da Ci dany statek. Niektore daja tylko specyficzny ladunek. Abordaz daje Ci 100% tego co pokazuje Ci gra patrzac przez lunete, zatopienie daje 50%. Ulepszales juz cos kawke?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Raz coś ulepszyłem, bo tylko wtedy mogłem. A jak zrobić abordaż?

Odnośnik do komentarza

Uszkadzasz statek do takiego stopnia ze juz nie plywa, po czyl podplywasz obok i wciskasz jakis tam przycisk. Nastepnie zarzucaja Twoi piraci liny na drugi statek. Masz w tym momencie mozliwosc uzycia armatek bodajze z boku statku zeby odstrzelic czesc zalogi (celuj w beczki z prochem). Chwile pozniej Twoje ziomki skocza na poklad, Ty tez mozesz i masz zabic iles tam osob zeby statek sie poddal. Ilosc i poziom jednostek (sa tez kapitanowie itp) jest zalezna od poziomu statku przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

A ktos z tutejszych moze mi cos powiedziec np o Project Cars? Warte to zabawy? Gra ktos jeszcze w to?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sporo w to gralem na PC. Bardzo dobra gra ale bez kierownicy chyba nie ma sensu do niej podchodzic bo to nie jest arcade.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Mam opcję kupienia Ps4 w promo za 900zl wlasnie z dyskiem 500gb. Wersja slim. Wersja z 1tb kosztuje prawie 300zl wiecej. Jutro wycieczka do sklepu i zakup w takim razie.

Odnośnik do komentarza

Na allegro kupowałem tylko te do amerykańskiego PS Store i było ok. Do polskiego mimo wszystko wchodziłem na muve.pl bo tam od razu wysyłali kod i nie musiałem się zastanawiać czy sprzedawca na allegro ma dobrze ustawiony automat i dostanę kod za 5 minut czy za 5 godzin. Ostatnio na muve.pl zapłaciłem 47,5 za 50 zł doładowania w PS Store, bo mogłem wykorzystać jakieś punkty złota czy cuś :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...