Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Szymek poinformowal mnie dzisiaj, ze od czwartku do niedzieli mozna za darmo grac w Rainbow Six Siege na PS4. Ja akurat mam wersje pudelkowa, ale nie mam z kim grac, wiec moze ktos chcialby sie do nas dolaczyc? W zespole jest normalnie 5 osob, wiec potrzebujemy jeszcze 3 (chyba ze Kuchar wroci do zywych i bedzie reflektowal, to 2 ;P )

Odnośnik do komentarza

Kolega Szymek poinformowal mnie dzisiaj, ze od czwartku do niedzieli mozna za darmo grac w Rainbow Six Siege na PS4. Ja akurat mam wersje pudelkowa, ale nie mam z kim grac, wiec moze ktos chcialby sie do nas dolaczyc? W zespole jest normalnie 5 osob, wiec potrzebujemy jeszcze 3 (chyba ze Kuchar wroci do zywych i bedzie reflektowal, to 2 ;P )

Za darmo w sensie, że gra będzie ze sklepu do ściągnięcia za free?

Odnośnik do komentarza

Scorpio, polecasz Rainbow Six Siege? Bo od dłuższego czasu przymierzam się do tego tytułu.

No ja jestem napalony od kilku miesiecy, ale niestety nie mam z kim grac a z randomami troche bez sensu bo to typowy coop na sluchawke. W zwiazku z tym skila nie mam zadnego, bo praktycznie nie gralem. Natomiast swego czasu bardzo lubilem ogladac filmy na youtube z tej gry i gdyby bylo kilku chetnych, to ja jestem bardzo na tak, jezeli chodzi o te gre.

Odnośnik do komentarza

Kolega Szymek poinformowal mnie dzisiaj, ze od czwartku do niedzieli mozna za darmo grac w Rainbow Six Siege na PS4. Ja akurat mam wersje pudelkowa, ale nie mam z kim grac, wiec moze ktos chcialby sie do nas dolaczyc?

 

 

Szkoda, że niewłaściwa konsola, bo bym chętnie pograł :keke:

Odnośnik do komentarza

Patzac na biblioteke powyzej moge powiedziec ze masz pewnie brytyjskie korzenie ;)

 

Swoja droga me_who jak tak Yakuza 0? Widze tez Horizon Zero Dawn wyglada piekniutko, ale boje sie ze to poobcinaja przed premiera ;)

 

http://ppe.pl/news/49033/persona-5-w-bikini-i-strojach-z-catherine-dostaniemy-wszystkie-japonskie-dodatki.html

 

A to cos jeszcze raz dla me_who

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...