Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie jak wygląda u Was ściąganie czegokolwiek przez PS4? U mnie od kilku tygodni to jest jakiś dramat. Przy necie 80 download /1 upload na kompie (na ps4 jest to 10 download /1 upload).

 

Przykładowo pobieram teraz patcha do NBA i Transformersów z październikowego PS+ i czas na pobranie wynosi około 6,7 godzin. I tak od jakiegoś czasu z każdym pobieraniem.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, choc na moim necie ostatnio smiga ze tralala.

 

Ostatnio wreszcie moglem usiasc na spokojnie po remoncie i w cos pociupac. Zakupilem Mafie 3 i ogolnie nie jestem zawiedziony. Wiem ze jest wielka fala hejtu na grafe i inne pierdolki, ale gra jest napeawde dobra. Fabula ogolnie fajna, klimat jest chociaz nie taki jak w Mafii II (ale to inne lata i inny swiat). Narracja fabuly bardzo ciekawa i innowacyjna. Jak dla mnie to jakies 7+ na 10.

 

Ktos z tutejszych gral w Red Dead Redemption? To kolejny z klasykow ktore nie zostaly przeze mnie ograne. Myslalem o zakupie na statego pleja, choc cos ostatnio sie mowi o remasterze na nowa generacje, wiec sie chyba wstrzymam na razie. Jakies opinie co do tego tytulu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ktos z tutejszych gral w Red Dead Redemption? To kolejny z klasykow ktore nie zostaly przeze mnie ograne. Myslalem o zakupie na statego pleja, choc cos ostatnio sie mowi o remasterze na nowa generacje, wiec sie chyba wstrzymam na razie. Jakies opinie co do tego tytulu?

 

 

Polecam. Na pewno się nie zawiedziesz. Historia mocno emocjonalna, klimat niesamowity, a grafika piękna nawet na poczciwej trójce.

Odnośnik do komentarza

 

Ktos z tutejszych gral w Red Dead Redemption? To kolejny z klasykow ktore nie zostaly przeze mnie ograne. Myslalem o zakupie na statego pleja, choc cos ostatnio sie mowi o remasterze na nowa generacje, wiec sie chyba wstrzymam na razie. Jakies opinie co do tego tytulu?

 

 

Polecam. Na pewno się nie zawiedziesz. Historia mocno emocjonalna, klimat niesamowity, a grafika piękna nawet na poczciwej trójce.

I jakie zakończenie cudowne. Jakie cudowne.
Odnośnik do komentarza

Ej, chłopacy! z cmforum - czy ktoś byłby chętny na granie kampanii w The Division od początku? swojego czasu trochę pograłem ze znajomymi, ale jakoś później zaprzestaliśmy i w sumie zostałem z niecałą połową gry ukończoną, a teraz w sumie pograłbym od początku. Czy ktoś ewentualnie byłby chętny do pogrania kampanii od początku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...