Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem wczoraj Uncharted 4. Kilka tygodni temu bluzgalem na te gre, ale w miare rozwoju historii, moja ocena dla tej gry zaczela rosnac. Nie jest to 10/10, bo grze, moim zdaniem, brakuje kontentu (fabula jest zbudowana na powtarzajacych sie klockach: wspinaj sie-walcz-jedz autem-idz-zrzuc skrzynie-wspinaj sie-walcz itd itd.). Wiem ze to przygodowka, ale te piekne lokacje az prosily sie o uzupelnienie o rzeczy z ktorymi mozna wejsc w interakcje. A tak wyszedl w sumie tunelowy swiat z pojedynczymi znajdzkami, na ktore mialem wyjebane po 15min gry. Sama historia byla jednak dosyc ciekawa (acz chwilami dosyc idiotyczna). Dla mnie 9/10 a w pewnych momentach (np ta zaginiona osada) az chcialo sie, zeby Uncharted zmienilo sie w The Last of Us :D

Odnośnik do komentarza

Taka moja mała rada, ziomeczek właśnie wyłapał bana na PS4 (na ip tylko więc luźno odkręcalny) za cebulę w postaci kupowania slotów do gier z allegro i ogólnie na forach piszą, że się Sony wzięło za cebulandię. Tak więc raczej nici z fify za 60zł tydzień po premierze (nie żeby mnie to dotyczyło, nie kupię nigdy tej zjebanej gry i niestety nie mam już konsoli).

Odnośnik do komentarza

Za kupowanie gier na Allegro złapał sie grubo prokurator wiec ogolnie nie radziłbym ;) Ban od Sony to mała kara w porównaniu z tym ;) Nie okłamujmy sie - dzisiejsze czasy to nie lata 90te gdzie piractwo i tego typu przekręty były akceptowane, a prawo nie było przygotowane na cyber kryminalke ;)

Odnośnik do komentarza

Za kupowanie gier na Allegro złapał sie grubo prokurator wiec ogolnie nie radziłbym ;) Ban od Sony to mała kara w porównaniu z tym ;) Nie okłamujmy sie - dzisiejsze czasy to nie lata 90te gdzie piractwo i tego typu przekręty były akceptowane, a prawo nie było przygotowane na cyber kryminalke ;)

za co niby prorok ściga na allegro, za sprzedaż kont?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...