Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napaliłem się strasznie na to Beyond (Ellen Page :wub:), orientuje się ktoś jak wygląda rynek gier używanych na PS3 obecnie? Zastanawiam się czy jakbym teraz kupił za 155zł (po tyle są najtańsze z wykorzystanymi kodami na dodatki, jakiekolwiek by one nie były) to jakbym sprzedał powiedzmy za dwa tygodnie byłbym dużo stratny, czy jest szansa, że nawet za tyle samo bym sprzedał?

Odnośnik do komentarza

Hawk skończyłeś Beyond? Opinie dawaj, warto kupić? ;)

Swego czasu Dudek mnie o to pytał w Maryni więc po prostu wkleję swojego posta stamtąd :P

"Mocno subiektywne 10/10 ;). Mnóstwo scen robiących bardzo mocne wrażenie, niejednokrotnie miałem ciarki. Ellen Page i Willem Dafoe stworzyli genialne postacie (zresztą niczego poniżej "świetne" od tego duetu oczekiwać nie można), chyba trudno nie utożsamiać się z Jodie i nie empatyzować się z nią i jej (naszymi) wyborami. Tylko jest tak jak mówią recenzje, elementy gry zostały maksymalnie uproszczone, pad jest tylko mało zauważalnym medium do przeżywania historii i podejmowania decyzji, mi się to baardzo podoba (najbardziej poza obsadą podekscytowany byłem perspektywą kilkunastogodzinnego interaktywnego filmu) ale rozumiem, że nie każdemu musi. Ja potraktowałem wydatek bardziej jako inwestycję na której co najwyżej trochę stracę :P. Wyłożyłem 170zł razem z przesyłką, teraz pożyczę ziomeczkowi który mi pożyczył GTA V, on przejdzie i sprzedaję, więc wiele nie powinienem stracić."

 

Dodam jeszcze, że gra mnie wciągnęła na tyle, że dostałem ją w środę o 16 i w czwartek o 16 miałem już ukończone, w środę 8h grałem w czwartek 5h, także mnie wciągnęło baaardzo :). BTW jak chcesz kupić mogę Ci za 150zł sprzedać, bo i tak miałem zamiar wystawiać na dniach (plus ile tam wyjdzie za wysyłkę, pewnie jakieś 7zł jak list priorytetowy) ;).

Odnośnik do komentarza

Trochę późno ale również skończyłem Beyond. Jestem świeżo po zakończeniu i muszę stwierdzić, że Cage do mnie trafił. Akcja i fabuła może trochę na początku wydawać się z dupy ale ma ona ukryty sens (moim zdaniem). Ja to kupiłem, świetne i polecam. I podzielam opinię przedmówcy, jeżeli ktoś się nastawi na "interaktywny film" (przecież z tego słynie Cage) to się nie zawiedzie, a wręcz będzie zachwycony.

10/10!

PS. Jodie i Nathan (Ellen i William) genialni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Przeszedłem "Left Behind", dodatek do TLoU. Fajny choć dość krótki. Po raz kolejny przekonałem się, że TLoU to najlepsza gra 2013 roku. GTA V do pięt jej nie dorasta. Emocje, fajny scenariusz, bardzo przyjemny gameplay. Z niecierpliwością czekam na TLoU 2. Dla takiej gry mógłbym kupić PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...