Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast zachwycam się od weekendu Forzą 4. Niesamowita grywalność, tor Top Gear i Autovista z opowieściami Clarksona o legendarnych autach. Świetna gra!

Dokładnie tak! Przy okazji zachowali oczywiście wszystkie zalety poprzedniej części: ogromne możliwości malowania wozów, porównawcze rekordy na każdym torze (oj, jak tego brakuje w Gran Turismo). Zauważenie sejwów z części trzeciej też było miłe :)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem posiadaczem x360 i mam dwa pytanka:

 

1. Co lepiej kupić - BF'a 3 czy MW3? Imo bardziej kuszą efekty (wybuchy, wszystko się burzy - ogólnie totalny rozpierdziel :D) i świetna grafika BF3. Te dwie cechy mogą sprawić, że poczuje się choć trochę jak na wojnie. Jeżeli chodzi o MW3 - grałem w poprzednią część z serii Modern Warfare (MW 2) i tam na plus był multi, przez którego zarywałem nocki i lekceważyłem obowiązki :D, natomiast gra dla jednego gracza była - według mnie - niewypałem. Singiel nie przyciągnął on mnie na tyle, żeby ciągnęło mnie do ponownego przejścia. Na dodatek 6h rozgrywki - dla mnie - to zdecydowanie za mało.

 

 

2. Grał ktoś w Drivera San Francisco? Gra ponoć warta świeczki... W sumie mogę nazwać się fanem serii Driver, ponieważ grałem we wszystkie wcześniejsze części (przed pierwszą i drugą częścią zarywałem mnóstwo czasu, ale wtedy byłem jeszcze młody. 3 i 4 były gorsze od swoich poprzedniczek). Wypadałoby więc kupić najnowsze dzieło z tej serii, które kusi ciekawym klimatem oraz mnóstwem licencjonowanych samochodów. Poczekam na opinie któregoś z userów.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Niestety kolejny must have.

 

Strasznie spodobało mi się demo UFC Undisputed 3 (do zassania z PS Store). Wprawdzie graficznie nie rzuca na kolana, ale walka nabrała nowego wymiaru.

 

Kapitalny parter, świetne wykorzystywanie najmniejszych błędów przeciwnika (choć możliwość ich wykorzystania zależy od Twojej kondycji), poprawiona fizyka postaci.

 

W grze będzie można walcztyć w formule Pride, nie mogę się doczekać na jakiejś imprezce jak będzie się grało z kimś, kto potrafi grać w UFC pierwszej 10-minutowej rundy. Miiodnośc na 102. Premiera 17 lutego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety kolejny must have.

 

Strasznie spodobało mi się demo UFC Undisputed 3 (do zassania z PS Store). Wprawdzie graficznie nie rzuca na kolana, ale walka nabrała nowego wymiaru.

 

Kapitalny parter, świetne wykorzystywanie najmniejszych błędów przeciwnika (choć możliwość ich wykorzystania zależy od Twojej kondycji), poprawiona fizyka postaci.

 

W grze będzie można walcztyć w formule Pride, nie mogę się doczekać na jakiejś imprezce jak będzie się grało z kimś, kto potrafi grać w UFC pierwszej 10-minutowej rundy. Miiodnośc na 102. Premiera 17 lutego.

 

Na fb jak polubi się ich stronę i wypełni formularz dostanie się kod na Overeema.

http://www.facebook.com/UFCUndisputed?sk=app_161379357295384

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...