Skocz do zawartości

Paprykarz szczeciński


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

jmk coś wspominał o tym że chcę zorganizować jakieś spotkanie w sobotę, proponował wyjście do pubu na mecz z GKS`em, jako że wpadło mi kilka groszy to ja najbardziej jestem za, czasu coraz mniej to może ustalmy jakieś szczegóły, mecz jest o 20, to może 19 na grunwaldzie i wbijamy do warki?

Odnośnik do komentarza

W sobotę uderzamy do pubu na mecz GKS Katowice - Pogoń, Warka? A masz pewność, że nam puszczą TVP Sport zamiast lig europejskich? Bo o tej porze grają też te najsilniejsze ligi.

Ja warki nie lubię, bo tam ciasno i piwo drogie, ale możemy i tam iść.

 

Druga sprawa to 11.11 i mecz domowy Pogoń - GKP, na który umawiamy się przed spotkaniem :>

 

I trzecia - A. De Raph daj znać kiedy będziesz:)

Odnośnik do komentarza

SZU jednak będzie :jupi: A reszta się melduje?

 

Weźcie tylko na jutro dowody tożsamości (to jakby ktoś nie nosił przy sobie:P), bo będą sprawdzać skąd się jest, żeby tych z Gorzowa nie wpuścić.

Dlatego też radzę być już wcześniej, bo mogą być kolejki :)

 

Aaa - 7 jeździ już normalnie :jupi:

Odnośnik do komentarza

Ja będę z grubszą ekipą:P będę siedział gdzieś na sektorze 7/8. Niestety, osobiście nie znam nikogo, więc gdyby ktoś był chętny do spotkania, to poproszę o PW. Jakkolwiek będzie, niech kulturalny doping nam wszystkim przyświeca! Ostatni mecz rundy jesiennej, Pogoń, do boju!

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Jak ktoś ma ochotę na spotkanie, to zapraszam w najbliższy piątek na Zamek Książąt Pomorskich, gdzie będę od 18-tej brać udział jako akompaniator w konkursie. Bede tam pewnie gdzies od 17:30, więc jesli ktos chce chwilke posiedziec i pogadać na ławeczce, to zapraszam. Oczywiscie mile widziane także posłuchanie, tego co tam będę wyprawiał z jedną koleżanką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...