Skocz do zawartości

Paprykarz szczeciński


Rekomendowane odpowiedzi

Po1 mam nadzieje ?e nazwa topicu nikomu nie przeszkadza...

 

po2 zd??y?em zauwa?y? ?e z naszego pieknego(lub te? nie, jak kto woli) Szczecina, kilku u?ytkowników pochodzi, wi?c my?le ?e dobr? opcj? by by?o spotka? si? w jakim? pubie, pogada?, wymieni? pogl?dami, generalnie poprostu pozna? si?.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zaczęło się lato, robi się ładnie i ciepło, tak więc może można byłoby zorganizowac jakieś spotkanie sceny szczecińskiej w ktoryś weekend, bądź inny dzień tygodnia. Z tego co zaobserwowałem, to kilka osób ze Szczecina i okolic na Scenie jest, sądze zatem, że takie spotkanie mogło by dojśc do skutku, tak więc czekam na odzew. :D

 

P.S. Jakby ktoś był przejazdem w Szczecinie i miał chęc się spotkac, to również proszę pisac w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Ostatnio zauważyłem że grono ludzi ze Szczecina i okolic, na forum zwiększyło się, może by zorganizować jakieś spotkanko przy piwie? Ja ze swojej strony proponuje pub na grunwaldzie, Warka coś tam, nie pamiętam dokładnej nazwy, termin ofkors do ustalenia, o i ile w ogóle znajdą się chętni.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio zauważyłem że grono ludzi ze Szczecina i okolic, na forum zwiększyło się, może by zorganizować jakieś spotkanko przy piwie? Ja ze swojej strony proponuje pub na grunwaldzie, Warka coś tam, nie pamiętam dokładnej nazwy, termin ofkors do ustalenia, o i ile w ogóle znajdą się chętni.

 

Piwiarnia Warki się nazywa :P

 

Owszem, fajny pub, piwo za 6zł :) Ja jestem chętny i lokal jak najbardziej mi odpowiada. Można nawet iść tam w czasie jakiegoś wydarzenia sportowego - bo są telewizory i coś tam czasami transmitują.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio zauważyłem że grono ludzi ze Szczecina i okolic, na forum zwiększyło się, może by zorganizować jakieś spotkanko przy piwie? Ja ze swojej strony proponuje pub na grunwaldzie, Warka coś tam, nie pamiętam dokładnej nazwy, termin ofkors do ustalenia, o i ile w ogóle znajdą się chętni.

 

Piwiarnia Warki się nazywa :P

 

Owszem, fajny pub, piwo za 6zł :) Ja jestem chętny i lokal jak najbardziej mi odpowiada. Można nawet iść tam w czasie jakiegoś wydarzenia sportowego - bo są telewizory i coś tam czasami transmitują.

 

Stanowczo odradzam :] . Picie podczas oglądania imprez sportowych nie jest dobrą rzeczą.

Odnośnik do komentarza

Okej, jest propozycja. Jest ładna pogoda, boisk w Szczecinie nie brakuje, więc ja z moimi znajomymi planujemy wybrać się pokopać gałę. Więc ew moglibyśmy się wtedy jakoś spotkać. Generalnie myślimy nad przyszłym tygodniem, także zastanówcie się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...