Skocz do zawartości

Paprykarz szczeciński


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Kurcze, jest to do zrobienia. Z tym że ja pewnie dopiero mógłbym jechać w piątek po pracy(14) bo potem to już mam urlop. A wy jak planujecie? Jak tam z dojazdem? Jakieś auto czy pkp ?

 

I co?

 

Możemy nawet samochodem, we dwóch byłby mniejszy koszt.

Wychodzi tysiak km w dwie strony,

W przybliżeniu 5 zł za litr, max. 7 litrów (jak nie będę zapierdzielać :D) na 100 km, razem 70 l. to 350 zł w dużym zaokrągleniu. jechalibyśmy przez Bydgoszcz koło 5h, więc izi, ale zaoszczędzimy na bramkach..

 

PKP wątpię, żeby tam docierało...

 

Samolot do Wawy w dwie strony w tym terminie dla dwóch osób wychodzi 366 zł, ale trzeba doliczyć dojazd do Goleniowa + zrzutka dla ekipy warszawskiej na paliwo. No i trzeba wtedy dokładnie się trzymać rozkładu ;).

 

 

Najlepiej byłoby samochodem jechać w 3-4 osoby, ale chociaż we dwie to już nie jest strasznie drogo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
On 3/23/2019 at 8:30 PM, lad said:

To może jakieś spotkanie rodzinne po latach w któryś weekend? Ciepło się robi to można się stuknąć butlą gdzieś. @jmk

A może u mnie ? Tak jak gdzieś już pisałem, zakupiłem cztery kąty, mam ps4, dwa pady, Fife...17!! :D dwie pufy, duży tv.  Można by było usiąść na spokojnie, napić się czegoś, pograć w fife i powspominać pato...tfu, tzn. kolegów z CMF.

 

W zasadzie mi by pasował ten piątek, niedziela i przyszły tydzień do czwartku. Albo później po majówce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dobra, nie zaśmiecajmy tam:

 

26.10.19 wyjazd forumowy do Berlina

 

@lad @Sensei

 

1) Dojazd PKS/bus/pociąg Szczecin - Berlin, myślę, że 50 zł w dwie strony na luzie : jadę? TAK/NIE

 

Jak nie to koniec ankiety ;)

 

2) Idę na mecz Herthy? koszt 30 euro TAK/NIE

 

3) Idę na inny mecz w Berlinie np. BFC Dynamo, ryzyk-fizyk, załatwiamy na miejscu TAK/NIE

 

4) Nocleg z chłopakami z forum TAK/NIE

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...