Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

co z tego, że kolesie dawno zostali zwinięci przez psiarnie, ale Ty wskazałbyś im o kogo chodzi:D

Nie, wskazałbym GW, że to zapalony kibic GKS i zapalony chuligan.

Choć ostatnio, niestety, coraz częściej należy stawiać tu znak równości.

Przykre jest to, że poprzez coś takiego Stowarzyszenie udaje, że wszystko jest ok. Co z tego, że jak ten koleś wyjdzie z aresztu, to znów będzie w oczach Stowarzyszenia normalnym kibicem.

Odnośnik do komentarza
Dodając do postu Gacka, byłbym skłonny postawić u buków, że na najbliższym meczu GKSu w ramach odcinania się od chuligaństwa zawiśnie tradycyjny na polskich stadionach transparent "Pozdrowienia do więzienia" :>. Chociaż może się mile zdziwię...

 

Mam nadzieje, że żartujesz ;)

 

Gacek, a co Stowarzyszenie ma wg. Ciebie zrobić?? Nic nie może zrobić. Jedyne co łączy klub z tą sprawą to, że akurat napastnik sympatyzuje temu, a nie innemu klubowi(o ile) i czyjaś to wina?? Nie, a przez takie artykuły wszyscy nie myślą osoba x, tylko GKS Katowice.

Odnośnik do komentarza
Gacek, a co Stowarzyszenie ma wg. Ciebie zrobić??

Nie dać temu kolesiowi przepustki na stadion - wprowadzili karty kibica? To niech się one do czegoś przydadzą.

Odciąć się od bydła skutecznie.

Ale z drugiej strony - czysto ekonomicznej - nie dziwię im się, że tego nie zrobią. Stworzyliby precedens - po kolejnych napadach musieliby karać kolejnych, a po roku nie byłoby nikogo na stadionie, najwyżej Ty ze swoim chrześniakiem.

A nie wiadomo, czy udałoby się przyciągnąć normalniejszych kibiców, którzy na razie przez to bydło siedzą w domach.

Odnośnik do komentarza

To nie stowarzyszenie, tylko klub jest właścicielem systemu i wydaje KK, a druga sprawa po raz kolejny podkreślam ten incydent nie ma z klubem nic wspólnego, nic nie działo się na meczu GKS, czy na terenie stadionu. Tak samo policja zakazu stadionowego przecież nie może na niego nałożyć. Żeby w taki sposób kara, to przestępstwo musi być popełnione na stadionie w trakcie meczu, a że na GieKSie już od dawna jest w miare spokojnie takie środki są zbędne. I nie bądź wredny...Gacku, bo Twoje zdebilałe opinie mówiące, że na Bukowej są tysiące psycholi i garstka normalnych ludzi to stek bzdur, które sobie wmawiasz. Ale rozumiem, dostałeś po głowie, to masz uraz i jakiś kompleks GieKSy do końca życia. Pomyśl nad karierą dziennikarza, do gw pasujesz jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Gacek, a co Stowarzyszenie ma wg. Ciebie zrobić??

Nie dać temu kolesiowi przepustki na stadion - wprowadzili karty kibica? To niech się one do czegoś przydadzą.

Odciąć się od bydła skutecznie.

Ale z drugiej strony - czysto ekonomicznej - nie dziwię im się, że tego nie zrobią. Stworzyliby precedens - po kolejnych napadach musieliby karać kolejnych, a po roku nie byłoby nikogo na stadionie, najwyżej Ty ze swoim chrześniakiem.

A nie wiadomo, czy udałoby się przyciągnąć normalniejszych kibiców, którzy na razie przez to bydło siedzą w domach.

 

Gacek, ale oni pewnie nawet na mecze nie chodza. Kluby kibica ani kawałka wpływu nie maja na takich ludzi. Znam wielu takich, ktorzy afiszuja sie z danymi barwami, a nie maja z nimi nic wspolnego. Tylko zeby komus w****.

 

Kiedys w Wodzisławiu Śląskim mialem sytuacje, ze przyszli do mnie kolesie i skroili mi szalik reprezentacji Polski. Powiedzieli mi, ze jestem z J-bia Zdroju a oni z Wodzisławia. Ja im na to, ze jestem z Wodzisławia to oni ze są z J-bia. Na takiej zasadzie to działa. Z calym szacunkiem, ale w kazdym miescie znajda sie takie barany.

Odnośnik do komentarza
To nie stowarzyszenie, tylko klub jest właścicielem systemu i wydaje KK,

Jeśli tak to fakt, Stowarzyszenie nie może nic zrobić z tym.

Więc nic robić nie powinno, a nie wydawać śmieszne i kłamliwe oświadczenie o tym, że klub nie ma nic wspólnego. Nie brali udziału w tym sympatycy GKS?

Pewnie, szalik nosili, bo zimno, a jeden z nich na stadion chodzi regularnie, bo mu się nudzi w domu, a nie ma z kim iść na spacer. :doh!:

a druga sprawa po raz kolejny podkreślam ten incydent nie ma z klubem nic wspólnego, nic nie działo się na meczu GKS, czy na terenie stadionu.

I tak i nie. Faktycznie działo się to gdzie indziej, ale przestępstwo popełnił fan GKS noszący szalik GKS i regularnie wchodzący na stadion. Więc klubu nie ma za co ukarać, ale stwierdzenie, że zrobił to sympatyk (nie znam drugiego kolesia) GKS to absolutna prawda.

Gacku, bo Twoje zdebilałe opinie mówiące, że na Bukowej są tysiące psycholi i garstka normalnych ludzi to stek bzdur, które sobie wmawiasz. Ale rozumiem, dostałeś po głowie, to masz uraz i jakiś kompleks GieKSy do końca życia. Pomyśl nad karierą dziennikarza, do gw pasujesz jak ulał.

Pewnie. A na Blaszoku aniołki siedzą, tak naprawdę wszystkie wypadki w Katowicach powodują kibice CSKA Moskwa, przebrani tylko za kibiców, a tak w ogóle to GKS nigdy nie kupował meczów i to był od zawsze święty klub.

Jeszcze powinieneś dodać gdzieś pozdro dla kumatych i byłoby w ogóle super.

 

EoT, nie przekonam Ciebie do rzeczywistości, nie przekonasz mnie do bydła.

 

Gacek, ale oni pewnie nawet na mecze nie chodza. Kluby kibica ani kawałka wpływu nie maja na takich ludzi. Znam wielu takich, ktorzy afiszuja sie z danymi barwami, a nie maja z nimi nic wspolnego. Tylko zeby komus w****.

Taa, wiem. Ale poczytaj sobie - złapali kibica GKS. Ze swoich źródeł - wszyscy "kumaci" w dzielnicy znają faceta, parę osób widziało zajście i szaliki powiewające ślicznie na wietrze - wiem, że zrobił to fanatyk GKS. Drugiego nikt nie zna - kij wie, może przyjechał kuzyn z X i chciał się zabawić w stylu GKS - ale ten pierwszy to jest człowiek z Blaszoku. I tu nikt nie ma wątpliwości co do tego.

Odnośnik do komentarza
do gw pasujesz jak ulał.

okej, może napiszesz co masz do prasy (albo tego wydawnictwa konkretnie) oprócz opinii swoich znajomych z Katowic?

 

Mam to, że są typowo anty kibicowską gazetą, gdy tylko coś zrobi jakiś kibic zaraz jest 5 razy w kilku zdaniowym artykule, że jest 5 razy podkreślone jakieog klubu i zniechęcają ludzi do piłki, a konkretniej Śląskiej, bo mówię o Katowickim wydaniu, gdzie piszą o Śląskiej piłce, jak w innych częściach kraju mnie to nie interesuje. Grupka kibiców coś zrobi na meczu, to mieszają z błotem wszystkich kibiców. Jeden psychol z szalikiem klubu komuś wpieprszy, to 5 razy podkreślą, że to kibic tego klubu. Ja jestem ultrasem, typowym fanatykiem i dlatego mnie to boli, że takie gazety i tacy ludzie jak Gacek(już z 20 razy podkreślił, że na Bukowej jest bydło a ch*** wie) chcą za wszelką cenę wsadzić mnie i tysiące innych wspaniałych kibiców do grupki chluginaów, która liczy powiedzmy na całe Katowice ze 200-300 osób(tak na moje oko).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj w Żorach siedmiu debili w barwach Ruchu Chorzów pobiło kibica GieKSy, bo miał na sobie bluzę z GKS, ale o tym nawet na Żorskich portalach milczą, pewnie też są zdania jak Gacek, że to nie człowiek tylko "bydło" i należało mu się.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj w Żorach siedmiu debili w barwach Ruchu Chorzów pobiło kibica GieKSy, bo miał na sobie bluzę z GKS, ale o tym nawet na Żorskich portalach milczą, pewnie też są zdania jak Gacek, że to nie człowiek tylko "bydło" i należało mu się.

A skąd wiesz, że to debile, może to normalni kibice z Cichej, którzy chodzą na każdy mecz i oburzyliby się na Twoje słowa, jak Ty się oburzałeś, że kibice GKS mogą kogoś pobić.

Ot, typowe myślenie kibica. Jak nasi biją, to na pewno nie nasi, a tylko przebrani za naszych, bo nasi są grzeczni i tylko w obronie honoru własnego i cnoty matek, i to tylko na ubitej ziemi wcześniej rękawicę rzucając.

A jak inni biją, to już idioci.

;)

Poza tym jakbyśmy zaczęli wymieniać tutaj każdy przypadek niesnaski na linii Ruch - GKS i GKS - reszta świata, to obawiam się, że temat rósłby szybciej, niż Marynia. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Dwaj śląscy policjanci trafili w trakcie mijającego weekendu do szpitali. Pierwszego stadionowi chuligani trafili kamieniem w głowę, drugi został pobity, gdy siedzący w barze chuligani rozpoznali w nim funkcjonariusza.

 

O sobotnich incydentach, do których doszło w Świętochłowicach i Rudzie Śląskiej poinformował dzisiaj Adam Jachimczak ze śląskiej policji. W obu przypadkach sprawców zatrzymano. Za czynną napaść na policjantów grozi do 10 lat więzienia.

 

Do awantur z udziałem pseudokibiców doszło w sobotę w Świętochłowicach po meczu piłkarskim między Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź. Policjanci zatrzymali wracających z meczu młodych ludzi, wywołujących burdy w tramwaju. Gdy eskortowali ich do komisariatu, grupa chuliganów postanowiła odbić swoich kolegów.

 

- W stronę policjantów posypały się kamienie. Jeden z nich ranił policjanta w głowę. Funkcjonariusze oddali kilka strzałów ostrzegawczych. Zatrzymano czterech uczestników zajścia w wieku od 19 do 21 lat - relacjonował Jachimczak.

 

Innych charakter miał incydent w Rudzie Śląskiej. 33-letni policjant wracał do domu. Nie był na służbie, ubrany był po cywilnemu. Jednak siedzący w barze młodzi ludzie rozpoznali w nim policjanta; prawdopodobnie brał on wcześniej udział w zatrzymaniu jednego z nich.

 

Podpici młodzi ludzie (mają od 19 do 25 lat) postanowili zemścić się na policjancie. Wybiegli z baru, zaczęli go bić i kopać. Funkcjonariusz jest poturbowany, doznał też wstrząsu mózgu. Pozostał w szpitalu na obserwacji. Zatrzymano pięciu sprawców pobicia. Czterej są mieszkańcami Rudy Śląskiej, piąty - Zabrza.

 

Patologia powraca.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak se teraz myślę i zastanawia mnie jedno: Gdy jacyś rzekomo kibice GKS dali komuś tam po twarzy to byliśmy tutaj mieszani z błotem głownie przez Gacka, ale nie tylko. A teraz gdy grupa 500 ludzi w tym dzieciaków i kobiet została zaatakowana przez ścierwo milicyjne, niewinni ludzie byli bici, nie którzy wręcz katowani, okradani, poniżani to nikt ani słowa nie napisze na forum. Oczywiście kłamstwa policji o tym, że zostali pobici przez kiboli GieKSy od razu wklejone przez Profesora i niepotrzebny komentarz zaraz po ukazaniu się w necie były, jednak trochę mniej neta ludzie, a więcej rzeczywistości. Ale teraz jak wychodzi pomału prawda na jaw to cisza, nikogo to nie obchodzi. Zresztą jest link na forum do relacji kibiców i jak to czytałem to oczywiście byłem zszokowany, ale gdy rozmawiałem z kumplem, który był uczestnikiem tego wyjazdu to myślałem, że mnie zaraz szlak trafi. To co się działo przypomina mi zachowanie nazistów wobec żydów podczas wojny. Jak można tak poniżyć człowieka...nawet takie zachowanie wobec zwierząt powinno zasługiwać na surową karę. Tyle w tym temacie. Z dobrych wieści, to coraz więcej głosów wsparcia dla walki z tymi śmieciami z coraz większej ilości klubów dociera do naszego stowarzyszenia. Można sie lać między sobą, ale wszyscy mamy jednego wroga. Pewnie napinacze z przed kompa nie zrozumieją o czym tutaj pisze, ale kto jeździ na wyjazdy i ma styczność z często przekraczającą swoje kompetencje prewencją powinien zrozumieć. Oczywiście nie mówię, że wszyscy gliniarze to ścierwo, bo wierzę że jednak większość zasługuje na miano stróża prawa.

 

 

PATOLOGIA POWRACA.

Odnośnik do komentarza
Chłopaczyno, żal mi Cię.

 

Bo co? Zupełnie niepotrzebnie.

 

Cóż, prewencja zachowała się jak bydło w Krakowie. Kibole GKSu zachowali się jak bydło w Tarnowie. Jedno i drugie to patologia. Szczęśliwy?

 

No robisz postępy :keke: Z tym, że pomiędzy rzuceniem się grupy około 30 osób na prowokujących(rzucających kamieniami w pociąg) uzbrojonych po zęby gliniarzy, a torturowaniem w ramach chorej zemsty niewinnych kibiców, zmuszeniem do rozbierania się, czołgania się, czy oddawaniu na nich moczu jest różnica nie uważasz??

Odnośnik do komentarza

Jak do słupa, czy ja pochwalam zachowanie tej grupki kiboli?? No może nie potrzebnie wspomniałem o tym, że gliniarze prowokowali, ale tak było. Nie staram się tu znaleźć usprawiedliwienia dla nikogo. Podejrzewam, że gdyby nie to, to w Krakowie do niczego by nie doszło ale stało się. Najgorsze jest to, że gdy policja zadzwoniła po tvn to 10 razy leciał materiał w TVN24 o pseudokibicach w Tarnowie, a gdy dzwonili nasi to im odpowiedziano "nie obchodzi Nas co robi z Wami policja" Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie zajść w Tarnowie to z tego co wiem bezpośrednim powodem było pałowanie jakiego jeden z gieksiarzy miał przyjemność doznać przesiadając się z jednego składu do drugiego. "Niestety" kibice to nie cipy i w takiej sytuacji NIGDY nie pozostaną bierni

Odnośnik do komentarza

Prawda, kamienie poszły w ruch podczas odjazdu. Mój błąd. Bake większość forumowiczów w takiej sytuacji patrzyła się jak "stróże prawa biją chuligana, który odważył się pokazać na oczy na ich rewirze, to Ci bydlak nooo"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...