Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Grubo, Iron Warrios Team ma być pokazywane w .... TVN Turbo :lol: Zagłębie i Górnik już się wycofały.

Ich prawo, skoro wola sie bic za darmo na autostradach z udzialem policji (o przepraszam, milicji, ACAB!!!!!11111111111111jedenjedenjeden) niz za kase w telewizji tylko miedzy soba, to spoko.

Odnośnik do komentarza

Nie no, szanujmy się z takimi informacjami. Oczywiste jest to, że spora część "kiboli" jest agresywnych, ale nie łączmy teraz każdej bójki na tle rasistowskim z utożsamianiem się z jakimś klubem. Debili wszędzie znajdziesz. A jakby się okazało, że to byli absolwenci liceum im. Fryderyka Chopina, to nagle trzeba by było piętnować wszystkich uczniów, bo patologia się tam wychowuje?

Odnośnik do komentarza

Kolejny pelikan, kibole byli wtedy w Lubinie. To pewnie porachunki na mieście, ale szmatławiec ma tytuł jak ze swastyką na transie na Tall Ship. Od razu kibole i rasiści.

zaatakowany siekierą niekarany koleś z Warszawy, ponadto czarnoskóry, zawodnik Legii, ale to "porachunki na mieście" :lol: no ale przecież mają alibi, bo był wyjazd do Lubina :lol:

 

e: doczytałem jednak w różnych miejscach i koleś jednak ze Szczecina, raczej to nie był to atak na tle kibicowskim, mimo że sprawcy są związani z półświatkiem kibolskim

Odnośnik do komentarza

Bójka w nocnym klubie, w czasie dnia meczowego na wyjeździe Nie ma miejsca przed meczem, w trakcie czy po. W Szczecinie, gdzie nie ma dwóch grup kibicowskich, które by się zwalczały, ofiara jest urodzona i wychowana w Szczecinie (i to na jednej z "trudniejszych" ulic), nie do końca "czysty", trenuje w BKS Olimp Szczecin (tu czasem trenują też kibice, ale strażak też się znajdzie, może jakieś powiązanie?), atak z użyciem siekiery, więc raczej nie był to "spontan", bo "czarny", tymczasem nie wiem jaką kurwą trzeba być, żeby napisać:

 

- atak kiboli

- bokser z Legii

- rasistowski

 

W tym artykule nic się nie zgadzało, ale spoko Wyborcza spoko :D.

Odnośnik do komentarza

I dlatego nikt mnie już nie przekona, że polski tak zwany ruch kibicowski nie jest patologicznym wynaturzeniem.

 

DGPt6y4XsAAdJpL.jpg

 

Pora na hymn, jebanie sędziego, raz sierpem, raz młotem, jazda z kurwami, hymn, w chuj z uchodźcami, hymn, a potem chlanie do 3 w nocy.

Bo jako osoba urodzona w latach 60-tych jesteś zdeformowany przez PRL. To dość proste. Jako "świadomy" komuch powinieneś zdawać sobie z tego sprawę, a Ci, których to dziwi powinni to wiedzieć :hahaha:

Odnośnik do komentarza

co

To, że Profesor jest czerwony (czytaj: komuch), tudzież różowy (czytaj: UDek), więc to, że o tej znakomitej akcji kibiców pisze per "patologiczne wynaturzenie" stanowi wyraz jego przekonań a nie oceny tego zdarzenia z punktu widzenia bezstronnego, neutralnego obserwatora.

Odnośnik do komentarza

 

co

To, że Profesor jest czerwony (czytaj: komuch), tudzież różowy (czytaj: UDek), więc to, że o tej znakomitej akcji kibiców pisze per "patologiczne wynaturzenie" stanowi wyraz jego przekonań a nie oceny tego zdarzenia z punktu widzenia bezstronnego, neutralnego obserwatora.

 

LOL. Nie jestem co prawda komuchem tudzież UDekiem, ale znakomita to ona nie była. A akcje kibiców... Ehh, długo można by gadać.

Odnośnik do komentarza

 

 

co

To, że Profesor jest czerwony (czytaj: komuch), tudzież różowy (czytaj: UDek), więc to, że o tej znakomitej akcji kibiców pisze per "patologiczne wynaturzenie" stanowi wyraz jego przekonań a nie oceny tego zdarzenia z punktu widzenia bezstronnego, neutralnego obserwatora.

 

LOL. Nie jestem co prawda komuchem tudzież UDekiem, ale znakomita to ona nie była. A akcje kibiców... Ehh, długo można by gadać.

 

 

Akcja była wyborna. A to czy i kim jesteś wynika bardziej z tego co i jak piszesz niż z tego jak życzyłbyś sobie być postrzegany. Taka oczywistość, ale zawsze warto napisać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

co

To, że Profesor jest czerwony (czytaj: komuch), tudzież różowy (czytaj: UDek), więc to, że o tej znakomitej akcji kibiców pisze per "patologiczne wynaturzenie" stanowi wyraz jego przekonań a nie oceny tego zdarzenia z punktu widzenia bezstronnego, neutralnego obserwatora.

 

LOL. Nie jestem co prawda komuchem tudzież UDekiem, ale znakomita to ona nie była. A akcje kibiców... Ehh, długo można by gadać.

 

 

Akcja była wyborna. A to czy i kim jesteś wynika bardziej z tego co i jak piszesz niż z tego jak życzyłbyś sobie być postrzegany. Taka oczywistość, ale zawsze warto napisać.

 

Większego bełkotu już dawno nie czytałem. Chyba powinieneś napisać, że tak było Twoim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

co

To, że Profesor jest czerwony (czytaj: komuch), tudzież różowy (czytaj: UDek), więc to, że o tej znakomitej akcji kibiców pisze per "patologiczne wynaturzenie" stanowi wyraz jego przekonań a nie oceny tego zdarzenia z punktu widzenia bezstronnego, neutralnego obserwatora.

 

LOL. Nie jestem co prawda komuchem tudzież UDekiem, ale znakomita to ona nie była. A akcje kibiców... Ehh, długo można by gadać.

 

 

Akcja była wyborna. A to czy i kim jesteś wynika bardziej z tego co i jak piszesz niż z tego jak życzyłbyś sobie być postrzegany. Taka oczywistość, ale zawsze warto napisać.

 

Większego bełkotu już dawno nie czytałem. Chyba powinieneś napisać, że tak było Twoim zdaniem.

 

 

Nie zdziwiłbym się bynajmniej gdyby okazało się, że w ogóle mało czytasz skoro kilkanaście wyrazów napisanych w języku polskim sprawia, że przyznajesz się do tego, iż masz problem ze zrozumieniem tej prostej kwestii, którą chciałem przekazać. To jest dopiero LOL, a może nawet ROTFL. Nie wiem tylko czy jest to powód do tego, by się tym publicznie chwalić. No ale cóż - nie mogę Ci tego zabronić :P

 

Zastanawia mnie tylko bystrzaku dlaczego autora tego paszkwilanckiego posta, który komentowałem, nie zapytasz co w tym było takiego, że określa akcję mianem "patologicznego wynaturzenia". Co było złego w przypomnieniu o historycznym zdarzeniu w dniu meczu?

Odnośnik do komentarza

 

 

Co było złego w przypomnieniu o historycznym zdarzeniu w dniu meczu?

Powinno być przypomniane coś innego, coś ważniejszego. Coś, o co chodzi w obchodach takich dni jakie były. Tu tego nie było. Mogli wymyślić coś znacznie lepszego.

 

Edit: widzę, że nie umiesz kulturalnie rozmawiać, tylko stosujesz jakieś podjazdy i obrażania. Nie widzę sensu w dalszej rozmowie.

Odnośnik do komentarza

 

Co było złego w przypomnieniu o historycznym zdarzeniu w dniu meczu?

Powinno być przypomniane coś innego, coś ważniejszego. Coś, o co chodzi w obchodach takich dni jakie były. Tu tego nie było. Mogli wymyślić coś znacznie lepszego.

 

Edit: widzę, że nie umiesz kulturalnie rozmawiać, tylko stosujesz jakieś podjazdy i obrażania. Nie widzę sensu w dalszej rozmowie.

 

 

Wybacz, ale najwyraźniej jesteś mega naiwny. Właśnie takie akcje jak ta kibiców (L) odbijają się szerokim echem w świecie i lepiej służą przypomnieniu Niemcom i światu, że to nie Polacy lecz niemieccy naziści odpowiadają za organizację i wykonanie największej rzezi ludności cywilnej w czasie II wojny światowej. Tak się w XXI wieku prowadzi skuteczną politykę historyczną. Problem w tym, że dziś wielu Polaków dało sobie wmówić, iż powinni się wstydzić i przemilczać pewne wydarzenia z historii. A w najlepszym wypadku wspominać o nich po cichu w swojej szopie na zadupiu. No ale czemu się dziwić skoro żyjemy w czasach postczekoladowego orła...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...