Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

No właśnie, to może teraz zrozumiesz czemu pytałem co mogłaby zrobić Legia czego nie mógłby zrobić Motor :P

Nie, weź napisz, bo masz czasem jakieś dziwne teorie.

 

Ja mam pisać? To Ty sugerujesz, że Legia dałaby radę poprowadzić doping na Narodowym, a Motor nie.

Odnośnik do komentarza

No to Ci wyjaśniłem, że stadion nie robi różnicy. Większy stadion, większa ekipa kibiców. Proporcje są te same. Podałem Legię, bo Narodowy jest w Wawie. Gdyby miałby być grany w Białymstoku podałbym Jagę.

 

Ale ogólnie to, gdyby to Motor miał kręcić doping na Narodowym (raczej nierealne) to robiłaby to całą Wschodnia Horda, wiec daliby radę też.

Odnośnik do komentarza

A spytam się jako kompletny laik kibicowania na stadionie - czy 1000 kumatych nie dałoby się zastąpić jednym spikerem?

To brzmiałoby fatalnie. Mimo wszystko spiker to tylko podaje nazwiska, jak padnie bramka, albo jest żółta kartka. Motyw z intonowaniem przez niego przyśpiewek uważam za mocno przegięty i źle by to brzmiało. No i byłoby do wyrzygania poprawnie polityczne, bo jednak wtedy klub musiałby wziąć za to pełną odpowiedzialność. Ja nie jest zwolennikiem kumatych, ale nie popadajmy w skrajności.

Odnośnik do komentarza

A spytam się jako kompletny laik kibicowania na stadionie - czy 1000 kumatych nie dałoby się zastąpić jednym spikerem?

 

Nie.

 

 

Jeśli dzięki temu byłby doping i lepsza atmosfera to czemu nie?

Bo rozdawanie biletów kumatym kończy się tym, ze chodzą na mecze oni i znajomi królika, taki układ jest korupcjogenny trochę. No nie do końca jestem przekonany, że to cena, którą warto zapłacić za doping.

 

 

Coś za coś. Jak na kadrze nie było wyników to i tak PZPN rozdawał swoim na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

 

No to Ci wyjaśniłem, że stadion nie robi różnicy. Większy stadion, większa ekipa kibiców. Proporcje są te same.

 

Tylko im większy stadion, tym ekipy są bardziej porozrzucane po stadionie. Trzeba by ich zebrać w jednym miejscu, a to już jest kłopot.

 

 

Gdyby było dogadanie się z PZPN jak na U-21 to byliby w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

 

 

No to Ci wyjaśniłem, że stadion nie robi różnicy. Większy stadion, większa ekipa kibiców. Proporcje są te same.

 

Tylko im większy stadion, tym ekipy są bardziej porozrzucane po stadionie. Trzeba by ich zebrać w jednym miejscu, a to już jest kłopot.

 

 

Gdyby było dogadanie się z PZPN jak na U-21 to byliby w jednym miejscu.

 

Ale też dużo większa szansa na zrobienie wiochy na arenie międzynarodowej (np. przez race). Coś za coś. To, że się udało i zdarzyło im się kilka razy normalnie zachować to jeszcze nie znaczy, że o problemach z nimi można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

 

 

wydzielamy sektor za bramka dla dopingujacych i po problemie

Przy zakupie biletu będziesz składał oświadczenie, że będziesz kibicował bo jak nie to uiścisz karę umowną? A może od razu lepa na ryj od przybocznych gniazdowego? ;) A kto będzie gniazdowym? Na klubowym stadionie rozumiem, że miejscowy, a na Narodowym? :-k

Przy popycie jaki jest na bilety kadry nie jesteś w stanie zorganizować "sektora kibicującego", a nawet jak uda się, to nie jesteś w stanie przewidzieć, czy faktycznie będzie dopingował.

niee, ja bym to widzial jako wydzielenie sektoru i oddanie tych biletow do dyspozycji kibicom klubu z danego miasta, w ktorym grany jest mecz (bo towarzyskie czesto nie na Narodowym) ;)

Tylko ze my ostatnio nie gramy sparingow bo podbijamy ranking ;)

A ja tam wole januszowy doping niesiony meczem (typu PremierLeague) niz kumatych decydujacych co i kiedy spiewac.

Odnośnik do komentarza

A tutaj się nie zgodzę. To też coś, co buduje tożsamość narodową, pozwala się ludziom poczuć "jedną ekipą". Owszem, to pieśń państwowa, ale skoro jej ranga została już obniżona aż tak, że jest wykorzystywana na imprezach sportowych (które wagi państwowej nie mają i porażka w meczu reprezentacji do końca świata nie doprowadzi), to można iść również o ten krok dalej. Zwłaszcza, że mam wrażenie, że kibice mimo wszystko dość oszczędnie się z hymnem obchodzą. Tzn. tylko w kryzysowych sytuacjach, albo przy już pewnym zwycięstwie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...