Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle ciekawe czemu akurat w Mydlnikach policja wkroczyła do pociągu, skoro była ona na każdym innym dworcu - nie zastanawia cię to?

 

nie, nie zastanawia mnie bo doskonale znam odpowiedz - zostali obrzuceni kamieniami na dworcu w tarnowie i dlatego wjechali do pociągu. Chodzi o to DLACZEGO zostali obrzuceni - bo wierz mi że żadna ekipa nie zrobiłaby czegoś takiego bez poważnego powodu.

 

Do czego zmierzam? Do tego że całą aferę zapoczątkowała milicyjna prowokacja na dworcu w Tarnowie i gdyby nie to, zarówno Tarnowa jak i Mydlników by nie było - widoczne komuś zależało na tym żeby całą tą aferę rozkręcić. Zresztą tak jak napisałem - miałem styczność z prewencją małopolską i wiem do czego są zdolni.

Odnośnik do komentarza

Heh, kulturka jak się patrzy...

 

Zniszczyli kiosk na stadionie Śląskim a kiełbaski zjedli

 

Policja zatrzymała jednego z uczestników sobotniej awantury podczas meczu Ruch - Lech na Stadionie Śląskim. W przerwie meczu grupa ok. 200 chorzowskich kibiców zdemolowała kiosk, w którym sprzedawane były kiełbasy z grilla.

Chuligani zniszczyli urządzenia a kiełbaski zjedli. Najpierw interweniowali ochroniarze a potem wezwani na pomoc policjanci. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

 

- Trwa analiza zapisu z kamer monitoringu w celu identyfikacji pozostałych chuliganów - powiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.

Odnośnik do komentarza
Heh, kulturka jak się patrzy...

 

Zniszczyli kiosk na stadionie Śląskim a kiełbaski zjedli

 

Policja zatrzymała jednego z uczestników sobotniej awantury podczas meczu Ruch - Lech na Stadionie Śląskim. W przerwie meczu grupa ok. 200 chorzowskich kibiców zdemolowała kiosk, w którym sprzedawane były kiełbasy z grilla.

Chuligani zniszczyli urządzenia a kiełbaski zjedli. Najpierw interweniowali ochroniarze a potem wezwani na pomoc policjanci. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

 

- Trwa analiza zapisu z kamer monitoringu w celu identyfikacji pozostałych chuliganów - powiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.

Nie usprawiedliwiam nikogo, ani nic, ale nie poszło o kiełbaski ;) Sprzedawca był kibicem złej drużyny. Ci, którzy kradli to idioci, nie kibice...

Odnośnik do komentarza
Skandalicznie zachowywali się kibice Lechii Gdańsk, którzy każdy kontakt z piłką brazylijczyka Rogera, kwitowali buczeniem przypominającym odgłosy zwierząt. Roger stara się o otrzymanie polskiego obywatelstwa. Jeśli je dostanie, być może zadebiutuje w polskiej reprezentacji. Takiego rozwiązania nie wyklucza Leo Beenhakker.

 

Spotkanie zaczęło się minutą ciszy. Organizatorzy i kibice uczcili w ten sposób 3. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II.

 

Paragraf pierwszy contra paragraf drugi. Patologia do kwadratu.

Gdyby zastosować przepisy FIFA, powinien być może i nawet walkower dla Legii. Ale o tym, że Listkiewicz nie ma jaj, wie już cała Polska i kraje ościenne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
o 23. kolejce ekstraklasy za wywieszanie niedozwolonych transparentów na trybunach ukarano pięć klubów. Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok i Zagłębie Sosnowiec muszą zapłacić po trzy tysiące złotych. Polonia Bytom pięć tysięcy złotych (w przypadku Polonii kara obejmuje dwa różne wykroczenia). Najwyższą karę - sześć tysięcy złotych - otrzymała Legia Warszawa. Za wywieszenie transparentu podczas spotkania 24. kolejki ukarana została Wisła Kraków. Klub z Reymonta musi zapłacić cztery tysiące złotych.

 

- Wysokość kar uzależniona była od tego, w jaki sposób na transparenty zareagowały kluby. Kara nałożona na Legię jest najwyższa, bo w Warszawie transparent wisiał przez całe spotkanie - wyjaśnia Adrian Skubis, rzecznik Ekstraklasy SA.

 

Przy Łazienkowskiej pojawił się transparent o treści "Stop katom w niebieskich mundurach" - wisiał przez większość spotkania. Transparenty o dokładnie takiej samej treści zawisły na stadionach Jagiellonii Białystok i Odry Wodzisław. W tym drugim przypadku wywiesili go kibice drużyny gości - Górnika Zabrze. Delegat PZPN apelował do zabrzan, aby zdjęli transparent z płotu, a sędzia opóźnił rozpoczęcie meczu. W końcu, gdy hasło zniknęło z ogrodzenia, 18 minut później niż zakładano, rozpoczęto mecz Odra - Górnik. Fani Zagłębia Sosnowiec wywiesili transparenty "Zero tolerancji dla policyjnych prowokacji" oraz "Stop katom w niebieskich mundurach".

 

Natomiast fani krakowskiej Wisły w meczu 24. kolejki na ogrodzeniu sektora C wywiesili płótno z hasłem "Stop policyjnym katom".

 

Kary uniknął m.in. Lech Poznań, którego fani na Stadionie Śląskim wywiesili transparent "22.03.08 - Stop prowokacji".

 

http://www.90minut.pl/news.php?id=707636

 

Dwa pytania :

1. Co takiego "niedozwolonego" było na transach, że nałożono za nie karę?

2. Czy nie jest to łamanie wolności słowa?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1715,wid,98885...ml?ticaid=15c7b

 

Skra Bełchatów- AZS Częstochowa

 

Dzień pierwszy nas około 70 osób na sektorze, niestety przez tragiczną grę naszych siatkarzy i kilkanaście bębnów ciężko nam się przebić dopingiem.

Podminowani grą naszych i weselną atmosferą na hali wracamy do domu

 

Dzień drugi na sektorze około 60 osób. Na parkiecie to samo co dzień wcześniej. Po meczu przed halą trochę napinki. W eskorcie 7 suk na sygnale ruszamy spod hali, ale nasza podróż nie trwała za długo.

 

Zblokowano ulice i kazano nam wysiąść w lesie, jeżeli nie wysiądziemy padł tekst, że będą nas wywlekać. Kazali ustawić się i kolejno podchodzić do psa z kamerą, pokazywać dowód i podawać dane. Psy wzięły nas w kółko (psiarni było praktycznie tyle samo co nas w autokarze razem wziętych) ,wyciągnęli pały i zaczęli prowokacje. Dwóch z nas wzięli na bok i chcieli na nas wymusić , że to któryś z nas rzucał niebezpiecznymi przedmiotami z autokaru. Padł też tekst , że to też za nasze zachowanie po wyjściu z hali. Niewspominając o tym, że pod halą od jednego psiaka usłyszeliśmy "no to co teraz do lasu i wpierdol". Zawinęli jeszcze jednego do suki , ale wypuścili i dalej z tak licznym wahadłem jechaliśmy aż do trasy. Później była kolejna eskorta , bodajże nadciągnęły posiłki z Radomska ale już był spokój.

 

Opis dnia drugiego by Fanatyk (azsczestochowa.com)

 

STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI!!

Odnośnik do komentarza
Jakoś mam kłopot z uwierzeniem w obiektywność relacji w których pojawiają się słowa: suki, psy, psiarnia.

 

A jakbyś Ty dostał wpierdol od jakiegoś dresa w dyskotece, to na pewno mówiłbyś o nim per zły pan.

 

 

W każdym razie żeby wywozić do lasu......to już przekracza ludzkie pojęcie.

Odnośnik do komentarza

AZS to najgorsza hołota jeżeli chodzi o siatkarskich kibiców. Nie jeden raz się przekonałem o tym w jaki sposób przyjeżdżają na mecze. Dobrze znajomi z Częstochowy wśród których jest zawodowy arbiter wstydzili się za nich kiedy przyjechali na mecz do Jastrzębia. Bajki to sobie mogą pisać a Ty ślepo zapatrzony Spoxiku im przytakuj. Nie wierzę w ich niewinność.

Dla mnie jakoś nigdy nie było problemem pokazać swoją twarz do kamery i udostępnienie dowodu osobistego do sfotografowania. Tylko ci, którzy się stawiali mieli problemy z policją. A że policja nie pozwalała na "promocje" to chwała jej za to.

Również byłem świadkiem głupich prowokacji ze strony policji ale wtedy starczy nie dać się sprowokować a nie od razu ruszać z pięściami.

 

Aha, na końcu zapomniałeś dodać chwdp!

Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś chwale albo bronie kibiców AZS?? Ja z siatkówką do czynienia prawie nic. Kilka razy byłem w J-biu na szpilu, ale szczerze mówiąc zawsze myślałem, że to typowo biały sport. Nie napisałem ani słowa a kibicach, tylko o policji. Ja zaś nie wierzę, że wymyślali sobie to wszystko. Profesor poczytaj jeszcze z 10 razy, może się doszukasz - "Zblokowano ulice i kazano nam wysiąść w lesie, jeżeli nie wysiądziemy padł tekst, że będą nas wywlekać."

 

Sk8ter - powiem tak nie jestem jakimś chuliganem, potępiam takich ale jestem kibicem. I kibic kibica bronił będzie i to normalna kolej rzeczy. Policja to dla mnie zwykli chuliganie, tyle że w mundurach, a przynajmniej część. Zresztą chyba każdy już zdarzył poznać moje niezmienne stanowisko w tej sprawie. Na zbyt wielu meczach byłem i za dużo widziałem.

 

 

aaaa właśnie....dzisiaj będzie A.C.A.B!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...