Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, jmk said:

A Ty skąd wiesz kto tam był? Oficjalne info? Flagi klubowe? Narodowo-klubowe? Czemu akurat używasz swojego kompleksu w stosunku do jakiejś grupy gdzieś w Belgii? Ani to Polska, ani Rosja...

 

Nie, absolutnie nie byli to ludzie kibicujący naszej reprezentacji. Wyraźnie widzę barwy Malezji.

 

https://twitter.com/oIiwia/status/1009140926504202240/video/1

Odnośnik do komentarza

Sądząc po tym co widziałem na pewnej grupie na facebooku, to najwierniejsi, potomkowie wyklętych byli w Moskwie. I muszę przyznać, ze poza nieszkodliwą pijacka głupkowatością (jak kazda nacja na MŚ,), nie mogę o rodakach złego słowa powiedzieć. Polacy w Moskwie na plus raczej. A Antwerpia to raczej do tematu polska patologia pasuje, gdyby był tu taki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie ma sie czemu dziwic, Legia nigdy nie lubila Polonii... :kekeke:

 

W tym temacie przeoczony smieszek to laczenie Patryka Jakiego z Legia, wysmiane rowno przez zainteresowanych z roznych stron po slynnej szalikowej konferencji.

 

W kontekscie filmiku powyzej: okazalo sie, ze to nie kibice Legii sa napinaczami, tylko ogolnie polscy kibice. Jedni drugich warci - niech sie bawia we wlasnej piaskownicy, z groteskowymi patriotycznymi motywacjami na grabkach... Bylo, zakop.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

wrzuciłem tylko dlatego, że lad przedstawił tylko jedna stronę medalu

Hahaha. Ale jakie to ma znaczenie, że ktoś się napinał? 

 

Przecież to jest na równi z Litarem plującym na Janka w Poznaniu. Szkoda, że nie zawinęli jeszcze kapelusza i wuwuzeli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...