Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tępe osły ze Śląska Wrocław, które założą w czasie meczu kominiarke i myslą, ze ich nie zidentyfikuje. Za kazdą rzuconą racę 5 tyś kary i by sie szybko nauczyli jaką krzywd emoze wyrządzic rzucona raca.

nie zidentyfikuja ich. Nie boj sie tak o nich. :)

 

a wrzucanie linkow z gazety i artykuly na niej trzeba zawsze podzielic sobie przez 2. Wtedy zazwyczaj mozna dojsc do prawdy.

Odnośnik do komentarza

Tępe osły ze Śląska Wrocław, które założą w czasie meczu kominiarke i myslą, ze ich nie zidentyfikuje. Za kazdą rzuconą racę 5 tyś kary i by sie szybko nauczyli jaką krzywd emoze wyrządzic rzucona raca.

nie zidentyfikuja ich. Nie boj sie tak o nich. :)

 

a wrzucanie linkow z gazety i artykuly na niej trzeba zawsze podzielic sobie przez 2. Wtedy zazwyczaj mozna dojsc do prawdy.

 

 

Chyba nie mówisz o wczorajszej akcji? Widzisz race na boisku, widzisz race rzucane na sektory obok, widzisz gościa który rzuca racę i dzielisz to przez dwa? Jaki masz wtedy wynik?

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj akurat w sektorze obrzuconym racami przez debili z Wrocławia. I jak do tej pory byłem skłonny przyznać, że raca w ręku "rozsądnego kibola" może być fajnym elementem oprawy to oczywistym jest, że "rozsądny kibol" to oksymoron. Tak jak dzieciom nie daje się zapałek do zabawy tak kibolom nie można dawać rac, należy je tępić i surowo karać debili wnoszących je na stadion.

Odnośnik do komentarza

nie wiem dlaczego was bola tak te race na boisku. I tak tego nie zmienicie.

 

Ja swojej pięcioletniej córce mogę wytłymaczyć dlaczego nie może bawić się zapałkami. U kiboli inteligencja jak widać na dużo niższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

To jest jedna wielka dziecinada, zabawa w kto ma dluzszego - w sumie to w ruchu kibicowskim jest najbardziej zenujace: my mamy race pod sektorowka z folii -> a my tez mamy i do tego jeszcze rzucamy na murawe i w piknikowe sektory -> a my mamy Wasze flagi i sobie je rozerwiemy na zylecie podczas meczu etc. My wykiwamy wojewode - my Waszych ochroniarzy etc. Pospiewamy o Haniorze, pozdrowienia do wiezienia i super - ale im pokazalismy, jestesmy tacy niezalezni...

 

http://raczkowski.soup.io/post/28614402/Gdy-by-em-w-jego-wieku-pisa

Odnośnik do komentarza
chodzilo mi o niusa z pociagiem. :) nie wiem dlaczego was bola tak te race na boisku. I tak tego nie zmienicie. Parafrazujac klasyka : ' rzucili na murawe? Rzucili. To na chuj drazyc temat'.

Nie wpuścili kibiców Górnika na Legię? Nie wpuścili. To na chuj drążyć temat?

Zamknęli Starucha? Zamknęli. To na chuj drążyć temat.

Chciałbym zobaczyć, jak równie błyskotliwie tłumaczysz tym samym tekstem jakieś legalne lub mniej działania przeciwko kibicom.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy budzą się i sieją hałas, kiedy dojdzie do czynu chuligańskiego na stadionie, zresztą nie tak często to się dzieje w ostatnim czasie. Kiedyś kibice wbiegali na murawę, forsowali ogrodzenia, napadali na kibiców przeciwnych i takiego larum nie było, teraz wrzucone na boisko race są tematem chuligaństwa kibiców. Ale ja nie o tym, chciałem zwrócić tylko uwagę na to, że budzicie się, gdy kibice popełnią czyn zabroniony - odpalą racę, skroją komuś szalik, wyrzucą race na boisko i tak dale - okej jest to akt chuligaństwa, ale czy nie jest takim samym aktem podejmowanie przez policję lub władze decyzji? Tak, to jest chuligaństwo zza biurka. Górnik nie wchodzi na Legię - bo tak, my nie możemy wyrobić kart kibica Jagi - bo tak, Widzew nie wchodzi na sektor Bełchatowa - bo tak, w następnej kolejce są goście, w kolejnej już nie, bo to Ruch i też nie wchodzi - bo tak, Wisła z Lechem ma małe "avanti" na sektor gości nie wchodzi Widzew. Gdzieś w niższej lidze kibice mają zakaz - jadą pod stadion - no bo kto im zabroni postać pod stadionem? I tak policji jest od groma w mieście w tym momencie... nie są wpuszczeni do miasta. My wracając z Wrocławia wyruszamy przed 20, w Szczecinie jesteśmy przed 4, chyba rekord - kilka godzin nas trzymano pod Gorzowem, używając argumentu wypadku na S3, ale tiry, autobus z piłkarzami i samochody osobowe zostały puszczone - to wszystko są akty chuligaństwa zza biurka, które też trzeba tępić. Jakoś w tych przypadkach nie podnosicie takiego larum... w ogóle milczycie.

 

Kibice to specyficzna grupa, nikomu z Was nie przeszkadzała ich działalność na stadionie, bo byli są i będą bez względu na ligę, w której gra ich zespół czy pogodę, a ci co narzekają na atmosferę idą na stadion od święta, kiedy przyjeżdża atrakcyjny rywal. Kibice nie mogą zdecydować, że dziś policja z nimi nie jedzie jakimś pismem, więc wnoszą zakazane race pokazują, że i tak dopną swego, czy to będzie zakazane czy legalne, z monitoringiem , przeszukiwaniem i tak dalej - tak je wniosą.

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego nie tępicie tych, którzy robią taki syf? Przecież, w ostatnim czasie coraz więcej tych "mainstreamowych" dziennikarzy wskazuje na fajne oprawy, atmosferę ściągającą ludzi etc. Przez ostatnie kartoniady czy sektorówki na Legii można było przeczytać bardzo wiele pochlebnych kibicom artykułów, czy słów oburzenia, gdy Kozłowski chciał zamknąć Żyletę. Niestety zamiast dalej iść w tym kierunku to znów pojawia się banda debili, którzy rzucają racami i psują mozolnie wypracowywaną poprawę wizerunku, a inni kibice zamiast ich potępić i zrobić wszystko by się ich pozbyć to tylko ich bronią Bezsens. Jak większość społeczeństwa doceni środowisko kibiców to i te represje pewnie się skończą.

Odnośnik do komentarza

"Bunt Stadionów 2013 PL [Cał..." Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez IST FILM PRODUCTION.

 

No i koniec romantycznych idealow - nic dziwnego, ze producentom filmu bardziej zalezy na dopilnowaniu kwestii praw autorskich (czytaj: kasie) anizeli szerzeniu idei. :kekeke:

oj koleSZko...koleSZko...

Film jest i był cały czas dostępny na OFICJALNYM kanale IST FILM, link:

Jeśli ktoś skopiował film na swój kanał to IST zgłosiło roszczenie o złamaniu praw autorskich do czego miało prawo.

 

No i patrz...znowu Ci nie wyszło pojechanie po środowisku kibolskim...a to peszek :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy budzą się i sieją hałas, kiedy dojdzie do czynu chuligańskiego na stadionie, zresztą nie tak często to się dzieje w ostatnim czasie. Kiedyś kibice wbiegali na murawę, forsowali ogrodzenia, napadali na kibiców przeciwnych i takiego larum nie było, teraz wrzucone na boisko race są tematem chuligaństwa kibiców. Ale ja nie o tym, chciałem zwrócić tylko uwagę na to, że budzicie się, gdy kibice popełnią czyn zabroniony - odpalą racę, skroją komuś szalik, wyrzucą race na boisko i tak dale - okej jest to akt chuligaństwa, ale czy nie jest takim samym aktem podejmowanie przez policję lub władze decyzji? Tak, to jest chuligaństwo zza biurka. Górnik nie wchodzi na Legię - bo tak, my nie możemy wyrobić kart kibica Jagi - bo tak, Widzew nie wchodzi na sektor Bełchatowa - bo tak, w następnej kolejce są goście, w kolejnej już nie, bo to Ruch i też nie wchodzi - bo tak, Wisła z Lechem ma małe "avanti" na sektor gości nie wchodzi Widzew. Gdzieś w niższej lidze kibice mają zakaz - jadą pod stadion - no bo kto im zabroni postać pod stadionem? I tak policji jest od groma w mieście w tym momencie... nie są wpuszczeni do miasta. My wracając z Wrocławia wyruszamy przed 20, w Szczecinie jesteśmy przed 4, chyba rekord - kilka godzin nas trzymano pod Gorzowem, używając argumentu wypadku na S3, ale tiry, autobus z piłkarzami i samochody osobowe zostały puszczone - to wszystko są akty chuligaństwa zza biurka, które też trzeba tępić. Jakoś w tych przypadkach nie podnosicie takiego larum... w ogóle milczycie.

 

Kibice to specyficzna grupa, nikomu z Was nie przeszkadzała ich działalność na stadionie, bo byli są i będą bez względu na ligę, w której gra ich zespół czy pogodę, a ci co narzekają na atmosferę idą na stadion od święta, kiedy przyjeżdża atrakcyjny rywal. Kibice nie mogą zdecydować, że dziś policja z nimi nie jedzie jakimś pismem, więc wnoszą zakazane race pokazują, że i tak dopną swego, czy to będzie zakazane czy legalne, z monitoringiem , przeszukiwaniem i tak dalej - tak je wniosą.

 

jmk, proste pytanie: jak nazwać kogoś kto odpala racę i rzuca nią w sektor kibiców? Chuliganem nie gorszym od tego "zza biurka", który autobus Wam zatrzymał, idiotą, czy przestępcą, który działa z zamiarem wyrządzenia krzywdy innej osobie?

Odnośnik do komentarza

To chuligaństwo i to, podałem przykłady tylko z ostatnich kolejek, czasem też używają przecież środków przymusu np strzelanie z gładkich luf, zupełnie bez powodu, sam byłem dwukrotnie świadkiem takiej krzywej akcji.

 

Chodzi o to, że jeden incydent na kilkadziesiąt (?) meczów jest tak mocno komentowany i od razu równa się wszystkich do bydła i chuliganów, a przypadki równie podłego zachowania, które serwowane są zza biurka praktycznie co kolejkę (!!!) są przemilczane lub nawet przyjęte z aprobatą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...