Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

kołek,

ja tego nie neguje, jednak jaki jest Twój wkład w ruch kibicowski ?

 

Jeżeli utożsamiam się w jakikolwiek z klubem/reprezentacją to jestem częścią ruchu kibicowskiego, a przynajmniej jestem jako część tego ruchu postrzegany np nosząc koszulkę danego klubu reprezentacji.

 

Wkład? Nie mam pojęcia :P Odniosłem się po prostu do postu Henkela, na który odpowiedziałeś wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

Caly ruch kibicowski to zarowno zadymiarze, jak i normalni ludzie chodzacyc na mecze i VIPy siedzace na trybunach biznesowych, jak i ludzie kibicujacy w kapciach w domu.

 

Nie. RUCH kibicowski to fanatycy, którzy z pewnością nie byliby zadowoleni z tego, że ViPów i kibiców w kapciach do nich zaliczasz.

Odnośnik do komentarza

Bycie kibicem nie oznacza udziału w ruchu kibicowskim. Nie chcesz być w nim, nie jesteś - proste. Ja także mogę powiedzieć, że długowłosi to naćpane brudasy (no offence), a kilku z was może się bronić, że mimo, że część ludzi tak robi, to jednak to odsetek takiej grupy. Nie zrozumiecie bycia zaangażowanym w ruch kibicowski nie będąc wewnątrz niego.

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

Caly ruch kibicowski to zarowno zadymiarze, jak i normalni ludzie chodzacyc na mecze i VIPy siedzace na trybunach biznesowych, jak i ludzie kibicujacy w kapciach w domu.

 

Nie. RUCH kibicowski to fanatycy, którzy z pewnością nie byliby zadowoleni z tego, że ViPów i kibiców w kapciach do nich zaliczasz.

 

ruch kibicowski to kibice, fanatycy, stadionowi bandyci, jednak bardziej ruch kibicowski należy rozpatrywać w kwestii co Ci ludzie czynią, żeby dopingować swój zespół, popularyzować oraz jak wygrać rywalizacje z drużynami przeciwnymi, kibic siedzący w domu przed tv nie ma żadnego wkładu w ruch kibicowski...

 

 

Bycie kibicem nie oznacza udziału w ruchu kibicowskim. Nie chcesz być w nim, nie jesteś - proste. Ja także mogę powiedzieć, że długowłosi to naćpane brudasy (no offence), a kilku z was może się bronić, że mimo, że część ludzi tak robi, to jednak to odsetek takiej grupy. Nie zrozumiecie bycia zaangażowanym w ruch kibicowski nie będąc wewnątrz niego.

żeby to zrozumieć, trezba to przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

Caly ruch kibicowski to zarowno zadymiarze, jak i normalni ludzie chodzacyc na mecze i VIPy siedzace na trybunach biznesowych, jak i ludzie kibicujacy w kapciach w domu.

 

Nie. RUCH kibicowski to fanatycy, którzy z pewnością nie byliby zadowoleni z tego, że ViPów i kibiców w kapciach do nich zaliczasz.

 

ruch kibicowski to kibice, fanatycy, stadionowi bandyci, jednak bardziej ruch kibicowski należy rozpatrywać w kwestii co Ci ludzie czynią, żeby dopingować swój zespół, popularyzować oraz jak wygrać rywalizacje z drużynami przeciwnymi, kibic siedzący w domu przed tv nie ma żadnego wkładu w ruch kibicowski...

 

 

 

Przecież właśnie to napisałem :keke:

Odnośnik do komentarza

Nie. RUCH kibicowski to fanatycy, którzy z pewnością nie byliby zadowoleni z tego, że ViPów i kibiców w kapciach do nich zaliczasz.

ruch kibicowski to kibice, fanatycy, stadionowi bandyci, jednak bardziej ruch kibicowski należy rozpatrywać w kwestii co Ci ludzie czynią, żeby dopingować swój zespół, popularyzować oraz jak wygrać rywalizacje z drużynami przeciwnymi, kibic siedzący w domu przed tv nie ma żadnego wkładu w ruch kibicowski...

Przecież właśnie to napisałem :keke:

 

p...prawie ;) odpowiedź zaliczam 1 na 3 możliwe punkty ;)

 

prawie robi wielką różnice ;-)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Turcy są tak słabi poza domem w przeciwieństwie do Greków, którzy też umieją się dobrze bawić na wyjazdach. Niemniej oba style kibicowania powinny być wzorem dla każdego. Fanatyzm, spontaniczność, hałas - miło widzieć takie coś w czasach obecnej piłki nożnej :)

Odnośnik do komentarza

Oprawa Legii z wczorajszego meczu:

 

http://www.12zawodnik.pl/images/galeria/9478.jpg

 

Fajnie wyszło - "Legia - klub nad Wisłą", podwójne znaczenie ;)

 

Z drugiej strony Wisła zaprezentowała również ciekawy pomysł z hasłem "Wszyscy kibice pójdą do nieba, ale niektórzy wjadą z bramką" ;)

 

http://www.12zawodnik.pl/images/galeria/9469.jpg

 

Na pewno trudna do ogarnięcia oprawa, ale takie "z dachu" mnie osobiście się nie podobają, wolę takie na sektorze. Nie mniej na pewno szacun za włożoną pracę.

Odnośnik do komentarza

Raczej chodzi o to że neutralny kibic czy groundhopper nie moze wejsc na mecz Legii a za tydzien na Polonie, bo juz bedzie w systemie jako kibic jednej druzyny zarejestrowany.

Ja rozumiem - ale od kiedy ten program mowi o neutralnych kibicach skoro tak gloryfikuje wszystko sie wiaze ze zorganizowanym dopingiem i grupami kibcowskimi? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...