Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś była gestapowska łapanka w Szczecinie.

Ja pier... Czasy hitlerowskiej okupacji wracaja! Wszyscy zyja? Nikogo nie zastrzelili ani nie wywiezli? Autentycznie, jako mieszkaniec miasta, ktore tyle wycierpialo od gestapowskich oprawcow, jestem wstrzasniety!

 

Wyrzucili 10 osób z tramwaju + mojego kumpla po wyjściu

To wyrzucili go czy sam wyszedl?

 

wszyscy dostali po 5 stów mandatu za radośc po zwycięstwie:)

Tak maja na mandatach? 'Za radosc'? I pewnie te radosc okazywali szeroko usmiechnietymi ustami, az tu nagle wpadaja biale kaski?

 

Swoja droga oczywiscie wszyscy niewinni mandaty przyjeli?

Odnośnik do komentarza

Wyszedł razem z nami, a w momencie gdy weszliśmy na pasy drogę zajechała nam kabaryna i go wciągnęli do środka :lol: Dostał 5 stów za zakłócanie porządku publicznego. Mandat musiał przyjąć bo w przeciwnym razie miałby pewnie spore problemy na studiach (studiuje prawo). Po prostu szukali frajera, żeby sobie ponabijać statystyki, proste.

Odnośnik do komentarza

ROTFL?

Miałby problemy na studiach, bo nie przyjął mandatu?

Jeśli wcisnął Ci taki kit, to chyba prawo studiuje, ale od miesiąca.

I fakt, znaleźli frajera, i to do kwadratu - gościa każdego innego kierunku można posądzać o nieznajomość prawa.

No i:

1. Nie wciskaj kitu, że go wyrzucili z tramwaju, skoro

Wyszedł razem z nami

2. Każdy chyba widział, jak się zachowują kibice w tramwajach po meczach, ciekaw jestem, za jaką to radość dostał mandat. ;)

3. Było już gestapo, komuna, bezpieka, milicja, polpotyzm, trockizm, zaczynają Wam się totalitaryzmy kończyć. ;)

Odnośnik do komentarza

Mandat musiał przyjąć bo w przeciwnym razie miałby pewnie spore problemy na studiach (studiuje prawo). Po prostu szukali frajera, żeby sobie ponabijać statystyki, proste.

Ale co, bał się Twój kolega, że mandat zrujnuje mu karierę prawniczą? :lol: I przyjął mandat za niewinność?

Wielkiej kariery w zawodzie mu nie wróżę ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie w białych kaskach powiedzieli mu dosłownie, że "wypierdolą go ze studiów". Chłopak się przestraszył i przyjął mandat, bo pewnie nie miał wyjścia. Raczej nie chodziło o sam mandat, tylko o ewentualną sprawę sądową :)

Nie napisałem, że go wyrzucili. Wyrzucili pozostałych na jakimś przystanku. Na policję podczas przejazdu tramwajem były może ze dwie wrzuty i to wcale nie takie najgorsze:)

 

Zresztą po co ja znowu zaczynam tu jakąś rozmowę. Miałem się skupić na kibicowaniu:)

 

- doping z wczorajszego meczu. Coś pięknego, korba przez całe spotkanie, oprawa, race, nienawiść :D. Jeśli na Polkowice przyjdzie chociaż połowa z tych ludzi, będę w stanie uwierzyć, że naprawdę się odradzamy.
Odnośnik do komentarza
Panowie w białych kaskach powiedzieli mu dosłownie, że "wypierdolą go ze studiów".

A jakby mu powiedzieli, że jeśli przyjmie mandat, to będzie milionowym ukaranym i wygra sto miliardów, to też by uwierzył?

Chłopak się przestraszył i przyjął mandat, bo pewnie nie miał wyjścia.

No jak to nie?

Weź go odeślij do kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, dokładnie do postępowania mandatowego. Ty też przeczytaj, przyda Ci się, skoro spotyka Cię tyle niesprawiedliwości.

Między bogiem a prawdą, to jeśli byłby faktycznie wykształcony w tej materii, to zrobiłby im takie piekło, że by się nie pozbierali. Uwierz mi, takie historie też się zdarzają. Tylko trzeba mieć jaja i trochę wiedzy.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem, że go wyrzucili. Wyrzucili pozostałych na jakimś przystanku. Na policję podczas przejazdu tramwajem były może ze dwie wrzuty i to wcale nie takie najgorsze:)

 

Wiesz ja ostatnio zrobiłem jakiemuś frajerowi z 2 wrzuty na starą. Nie takie najgorsze moim zdaniem, ale bić się chciał....

 

Jak idę z imprezy pijany i wykrzykuję przekleństwa, to też mam być zdziwiony jak mnie zatrzyma "gestapo", bo przecież impreza?

Odnośnik do komentarza
Niektórym, a już w szczególności domorosłym prawnikom recytującym książkowe regułki, nie przetłumaczysz.

Nie kompromisuj się.

Skoro się frajerzy nie potrafią bronić przed złym "gestapo", to się nie dziwię, że ktoś dostaje w skórę. Ale nie wiem, o kim ta historia gorzej świadczy: o tym, kto się dał zastraszyć robieniem problemów ze studiami, czy o tym, kto w te bzdury uwierzył.

Cwany student by kolesia wylegitymował, nie przyjął mandatu i następnego dnia złożył skargę na przekroczenie uprawnień funkcjonariusza. Chcą przekazywać mandat do sądu? Ok, jest kilkunastu kumpli, którzy obalą opowieści policjantów, a jak będzie policjant ciągnął sprawę mandatu, to będziemy drążyć sprawę skargi na funkcjonariusza. Do skutku. Dokładnie tak wyglądała podobna historia, w której sam uczestniczyłem. Nie było problemu.

Ale jak się jest bezradnym i traktuje się policjantów jak mitycznych herosów, których nic i nikt nie tknie, a obywatel może się tylko modlić, by złowrogie oko "gestapo" na niego nie spojrzało, to jest się samemu winnym, że ma się problemy, gdy funkcjonariusze przekraczają uprawnienia. Nie jest mi w tej sytuacji żal poszkodowanych, ignorantia iuris nocet.

Odnośnik do komentarza

Panowie w białych kaskach powiedzieli mu dosłownie, że "wypierdolą go ze studiów".

 

rotfl, śmiejecie się z policjantów/milicjantów/zomo jacy to są durni, tępi i niezdarni, a tu wygląda, że chłopaki z doktoratami, skoro prowadzą zajęcia na kierunku prawniczym ;) przekaż kolesiowi, że jak jeszcze raz pójdzie na mecz, to ja go wypie*dole ze studów!!!111oneoneone a jak się zleje ze strachu, to prześlij nr jego konta, przeleję mu parę groszy na pieluszkę.

Odnośnik do komentarza

Jak jechać po kolesiu, że dał sobie wlepić mandat, to wszyscy chętni, ale potępić zachowanie policji polegające na zastraszaniu (już pomijając realność tej groźby) to jakoś nikt nie raczy. To jest właśnie owoc tego co robią władze w stosunku do środowiska kibicowskiego (i nie tylko, bo "piknikom" też się już zaczyna obrywać). Pranie mózgów trwa w najlepsze. Z was się trzeba śmiać, a nie z tego kolesia.

Odnośnik do komentarza

Nie no, tu nie chodzi o jechanie po kolesiu, raczej chodzi o to że nikt nie wierzy w wersję którą on przedstawił SZU.

 

Według niej studenta prawa i 10 innych ludzi gestapo wyciąga z tramwaju, mówi że każdy z nich płaci 500 zł kary za cieszenie się mimo że tamci świecą przykładem i nie dają żadnej podstawy do takiego mandatu, a potem mówią chłopakowi że wywalą go ze studiów i pytają gdzie go uderzyć, kopią, szturchają i wyzywają. I widać ktoś w to uwierzył. To jest właśnie owoc tego co robią między sobą kibice . Pranie mózgów trwa w najlepsze. I z tej naiwności trzeba się śmiać, a nie z tego kolesia.

 

 

Jestem prawie pewien że policjanci przekroczyli swoje uprawnienia - jestem tak samo pewien że osoby które dostały mandaty na nie zasłużyły. Nie zgadzam się tylko ze ślepą wiarą w wersję którejś strony.

Odnośnik do komentarza

Nie no, na starcie powiem, że mam dziwne przeczucie, że temu kolesiowi mandat należał się jak psu buda.

Nikt nigdy z policjantów nie robił świętych, to jednak często nie są ani wzory intelektu, ani dobrych manier, sam miałem z nimi różne przejścia, tylko trzeba umieć sobie radzić. Znam gimnazjalistów mających więcej cojones i świadomości prawnej od bohatera historyjki SZU. Jak facet nie wyciągnie z tego żadnych wniosków, to w życiu będzie mu cholernie trudno - niech się z dala od sekt i telezakupów, skoro wierzy we wszystko, co mu się mówi. ;)

 

No i urocza jest Twoja ślepota na ocenę zachowania policjantów. ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że sam SZU przyznał, że w tramwaju były "wrzuty" na policję. Nie wierzę, że policja komuś wlepiła mandat, tylko dlatego, że mieli takie widzi mi się. A jeśli faktycznie policjanci przekroczyli swoje uprawnienia to chłopak, student prawa - zamiast dociekać swoich praw, podkulił ogon i przyjął mandat, bo dał się zastraszyć i zamiast walczyć o swoje racje przed sądem, to teraz koledzy piszą w Internecie o gestapowcach i milicyjnej prowokacji.

 

Ruch kibicowski ma to do siebie, że więcej mówi niż tak naprawdę robi, a jak już coś robi, to najczęściej strzela sam sobie w stopę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...