Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, Panowie potrzebuję język hiszpański do FMa 2009 :D zabiłem Was co? Jakieś pomysły skąd mam to sobie "wytrzasnąć"? Ach, idiotyzm powołań do kadry który mnie tak męczył znika w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wynika z tego że organizator rozgrywek/związek piłki nożnej ma w "pupie" zespoły z niższych lig.

Odnośnik do komentarza
nawet jak ja próbuje to chodząc po polskich "obcokrajowcach" nie pisze w nich o połowaniu do jakiejkolwiek kadry :(

 

1. Jeśli piłkarz ma zaznaczaną deklaracja dla danej reprezentacji to go za nic nie powołasz np. do patcha 9.1.0 Tyrała miał Niemcy a teraz ma Polskę.

2. Sprawdź czy piłkarz jest uprawniony do gry. Jeśli piłkarz zagrał w U21 swojego ojczystego kraju a potem dostanie paszport drugiego to mimo że w newsie pojawi się info typu: "xxx przyjął polskie obywatelstwo bo sądzi że jest wystarczającą dobry aby grać dla xxx reprezentacji" to nie będzie uprawiony i nie powołasz go.

3. Czasami piłkarz się waha i ma albo jak jest młody (np. w przypadku newgenów w Niemczech jak mają drugie obywatelstwo) to ma zadowoleniu reprezentacji (czy jak to ma) napisane ma, że na tym etapie kariery chciałby grać w rep. Niemiec. Taki piłkarz może zmienić zdanie, jeśli widzę w nim potencjał to go każe trenerowi go obserwować i po jakimś czasie zmienia zdanie (nie wszyscy oczywiście)

Odnośnik do komentarza

Ma taki problem. Gram w FMa 2009 na patchu 9.2.0(na 9.1.0 był taki sam problem) np. Manchesterem United, ale dziwi mnie sprawa budżetu, bo wynosi on zaledwie 12mln Ł, ogólnie w większości klubów mam taki mały budżet, a co ciekawe kumpel mówił, że jak grał Arsenalem Londyn to miał około 70mln. Czy tylko u mnie tak jest?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy w też tak macie, że hiszpańskie kluby nie podpisują zawodowych kontraktów ze swoimi najbardziej utalentowanymi juniorami np. Bojan, Gai Assulin, Alipio, De Gea itp. i trafiają oni na free transfer. Gram na patchu 9.0.2. Nie wiem czy to jest jednorazowa sytuacja, czy nowy błąd gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...