Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko jak przeinstaluje gre, zrobie reinstal to znow bede musial pacha 9.3.0 sciagnac wersja podstawowa mojej gry 9.0.0???

musisz mieć taką samą lub nowszą wersję łatki zainstalowaną żeby save poszedł. Jeśli grasz bez łatek to nie musisz ściągać, a jeśli masz łatkę to muszisz ją zainstalować

Odnośnik do komentarza

Czesc

 

Gram obecnie w lidze angielskiej w Coca cola L2 Przed rokiem awansowalem

 

Z jakiego powodu koszty eksploatacji obiektu wzrosly z 20 tys zl miesiecznie do 140 tys zl miesiecznie w ciagu jednego sezonu?

 

W przerwie miedzy sezonnowej wymieniano murawe to moga byc koszty z tym zwiazane? Jesli tak to jak dlugo one utrzymaj sie na tak wysokim poziomie

 

Podobny problem mam z wydatkami "inne" w zeszlym sezonie 400 tys zl na seozn a teraz 200 tys miesiecznie

 

Generalnie do 30 dnia miesiaca finansowo jest w miare ok a 1 juz w poprzednim miesiacu sa gigantyczne straty

 

 

Prosilbym o jakas wskazowke Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

http://www.hot.jpg.p...99870/fm09.html

 

Witam.

mam problem z wypozyczaniem zawodnikow z innychg klubow jak widac gram dosc slaba druzyna i wypozyczenie jest dobrym wzmocnieniem.

nie mam wybranego zadnego klubu patronackiego ani filialnego. czy bez tych opcji mozna wypozyczac . dodam ze nawet zawodnikow ktorzy maja status transf. do wypozyczenia nie moge wypozyczyc.

moja probe prezentuje powyzszy screen. czytalem na necie ze aby moc wypozyczac trzeba poprosic asystenta o raport, ale przyznam ze przegladalem zakladke asystenta i nie ma czegos takiego jak raport o mozliwych wypozyczeniach.

prosze o podanie krok po kroku co robie zle (moze podzuccie screeny jak wypozyczac).

z gory dzieki i pozdr.

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem przed wakacjami kupiłem FM 2009 troszkę pograłem ale w wakacje bylem za granica w pracy wiec nie za długo się nagrałem,po powrocie okazało się ze siostra zawirusowała doszczętnie komputer wiec zabrałem się za formatowanie,wczoraj postanowiłem zainstalować jeszcze raz FMa wszystko ładnie się zainstalowało chciałem uruchomić lecz wtedy zapytało o klucz produktu i tu zaczyna się problem bo on chyba był napisany na instrukcji a jej nie mogę znaleźć została tylko płyta,pudelku i kartonowa wkładka na pudelku;/

wiec moje pytanie jest takie czy mogę znaleźć gdzieś kod pisząc do cd projekt czy gdzieś indziej????

Odnośnik do komentarza

Moze po prostu starasz sie wypozyczyc zawodnikow poza Twoim zasiegiem Sam gram klubem od najnizszej ligi angielskiej i czesto jest tak ze finansowo stac nas na zawodnika ale niestety reputacja klubu jest taka ze nie jest on zainteresowany nawet w najmniejsyzm stopniu przejsciem do zespolu

 

 

Dajesz raport scouta (mozesz o ile masz juz ten obszar objety scoutingiem) i bedziesz mial napisane czy koles chcialbym dolaczyc do Twojego teamu

 

 

Ponawiam swoje pytanie odnoscie stadnionu:

 

Obecnei awansowalem do cocacola L1 z najnizszej kalsy rozgrywkowej Na koncie mam okolo 7 mln zl Pojemnosc obecnego stadiony 4500 na lige przychodzi srednio kolo 4400 Po awansie wiem ze bede mial komplet w kazdym meczu i niestety dochody z biletow sa przez to ograniczone Zreszta w tym sezonie sprzedalem ponad 3000 karnetow

 

1.CZy rozbudowa a jeszcze lepiej budowa nowego stadionu to teraz kwestia tylko finansow?

 

2.Jaka orientacyjna musi byc kwota na koncie klubu by zarzad zgodzil sie rozbudowac stadnion lub budowac nowy?

 

3.Jesli juz sie zgodzi tozarzad zapyta mnei czy rozbudowywac czy budowac nowy czy tez sam podejmie taka decyzje?

Odnośnik do komentarza

 

1.CZy rozbudowa a jeszcze lepiej budowa nowego stadionu to teraz kwestia tylko finansow?

 

2.Jaka orientacyjna musi byc kwota na koncie klubu by zarzad zgodzil sie rozbudowac stadnion lub budowac nowy?

 

3.Jesli juz sie zgodzi tozarzad zapyta mnei czy rozbudowywac czy budowac nowy czy tez sam podejmie taka decyzje?

 

1. Finanse + frekwencje + statystyki prezesa + ustawienia w bazie danych

2. Nie ma takiej

3. Nie spyta

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tutaj nowy i także w grze jestem świeżakiem. Mój problem polega na tym, że jestem manager'em Realu Madryt i klikająć gdzieś w ustawieniach prowadze mecze zarówno pierwszego składu oraz U-19. Poczatkowo U-19 prowadzil jakiś tam człowiek, asystent czy trener nie wiem. Teraz kazdy mecz U-19 musze rozgrywać ja. Co zrobić aby oddać komuś funkcje trenera U-19, tak aby ktoś prowadził tę druzyne. :eusa_shifty:

Odnośnik do komentarza

Ja również mam mały problem z motywacją.

 

Gram Liverpoolem od kilku sezonów, stworzyłem bardzo silną drużynę. Moja taktyka polega na wolnym i krótkim rozgrywaniu piłki, pozycyjnie. Dzięki temu zmuszam rywala do biegania za moimi zawodnikami a to ich fajnie męczy. Niestety taka gra w Angli jest bardzo trudna ( ale skuteczna, polecam ) i muszę mieć wszystkich graczy dobrych technicznie i "wypoczętych". Zmiany z składzie następują w każdym meczu. Aby zapewnić "równość" techniczną całego składu przez dłuuuugi sezon moja ławka rezerwowych jest długa i szeroka. Na większość pozycji mam 2, a nawet 3 zawodników.

 

Ze zmiennikami mam niestety spore kłopoty. Większość z nich to dobrzy gracze i chcą grać w 1 składzie. Niestety ich miejsce ( do czasu kontuzji podstawowego gracza ) jest na ławce. Wielu z tego powodu ma niskie morale przez większość sezonu ( ci, którzy grają najmniej ).

 

Wiem, że niby to realizm, ale w realu powiedziałbym zawodnikom na czym polega moja taktyka i na pewno zrozumieliby swoją pozycję w drużynie. W grze nic im nie mogę wyjaśnić ( brak możliwości jakiejkolwiek rozmowy ze swoim piłkarzem, sic ). Asystent podpowiada, by dać im pograć, ale nie ma szans bym wpuścił na boisko gracza z bardzo niskim morale ( przypominam, w mojej taktyce muszę mieć równo i dobrze grających wszystkich zawodników by możliwie rzadko tracić piłkę ). Napiszcie proszę, jakie stosujecie metody odnośnie morale ławkowiczów ( mam ich naprawdę sporo ). Niby w realu taki klub jak Liverpool przetrzymuje dobrych zawodników w Liverpool II, ale w grze nie wpływa to na morale zawodnika ( dostępny drużynie rezerw ), a przeniesienie całkowicie do Liverpool II stosuję tylko dla najsłabszych, resztę chcę mieć pod ręką.

 

Stosuję czasem grę tylko rezerwami w łatwiutkich meczach by sobie pograli, ale "łatwiutkich" meczy w Ang. Ekstraklasie jest malutko, i nie załatwia to sprawy. Wiele z "łatwiutkich" meczy to mecze o bardzo ważne punkty i nie jestem skory odpuszczać ( rezerwy mam dobre, ale niskie morale nie pozwala im się zgrać ). Szkoda troszkę Liverpoolowi tracić punkty z outsiderami, zawsze myślę o 1 miejscu i każdy punkt jest dla mnie na wagę złota.

 

Podnoszenie zarobków odpada, większość ma i tak za duże :P. Może zorganizować kilka łatwych meczy towarzyskich w trakcie sezonu by sobie pograli bez presji wyniku ? A może stosujecie jeszcze coś innego ? Thx za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...