Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Reputacja klubu, na początku Twojej pracy w klubie(swoją drogą jeden z większych bugów FM'a).

Biorąc klub z 6 ligi możesz zatrudnić 1 trenera, 20 lat później(przy ciągłej pracy w tym samym klubie) będąc mistrzem kraju i zwycięscą LM nadal możesz zatrudnić 1 trenera.

 

E? A od kiedy to? Ja w Widzewie zaczynałem chyba od 6, po 4 sezonach mogę zatrudnić 10. W scoutach poprawa z 3 do 8. To się rozwija w trakcie gry...

To moja pomyłka, w 2k8 niestety tak było :) a w 2009 za krótko grałem, żeby mi się zmieniały zauważalnie ilości trenerów :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Reputacja klubu, na początku Twojej pracy w klubie(swoją drogą jeden z większych bugów FM'a).

Biorąc klub z 6 ligi możesz zatrudnić 1 trenera, 20 lat później(przy ciągłej pracy w tym samym klubie) będąc mistrzem kraju i zwycięscą LM nadal możesz zatrudnić 1 trenera.

 

E? A od kiedy to? Ja w Widzewie zaczynałem chyba od 6, po 4 sezonach mogę zatrudnić 10. W scoutach poprawa z 3 do 8. To się rozwija w trakcie gry...

To moja pomyłka, w 2k8 niestety tak było :) a w 2009 za krótko grałem, żeby mi się zmieniały zauważalnie ilości trenerów :zawstydzony:

 

chcialbym sie dowiedziec jakie sa dokladne kryteria ktore umozliwiaja zatrudnienie wiecej trenerow. czy ktos sie moze orientuje?

prowadze legie 6 sezonow, jestem juz na 50mscu w europie, 20mln$ na koncie, 3x 3msce w lidze, 3x 2msce w lidze.

baza treningowa top, baza youth - excellent.

i nadal moge miec tylko 6 trenerow?!?! :/

Odnośnik do komentarza

Niestety twoje osiągnięcia są zbyt skromne. Nawet nie wygrałeś ligi, to mówi samo za siebie.

 

wlasnie zdobylem potrojna korone, zobaczymy czy cos sie ruszy :)

 

a jeszcze mam pytanie odnosnie baz.... zauwazylem ze sa 3 kategorie:

1)corporate

2)training

3)youth

 

jakie sa poszczegolne rodzaje tych baz? od najgorszych do najlepszych...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...